Groty Watykańskie

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Groty Watykańskie: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Groty Watykańskie? Kliknij tutaj.

Groty Watykańskie: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.8 / 5

na podstawie 142 opinii

Ferdinando był doskonały. Był pełen wiedzy i bardzo podekscytowany dzieleniem się swoim doświadczeniem. Widok Bazyliki z tak małą liczbą osób był dla niego taką ucztą, że nie mógł powstrzymać podniecenia. Ta wycieczka była świetnym sposobem na zobaczenie wspaniałego miejsca. Grupa była mała – 8 osób, co nadało jej bardzo intymny charakter. Całe doświadczenie było dobrze zorganizowane. Słuchawki pozwoliły nam słyszeć wyjaśnienia Ferdinanda podczas robienia zdjęć i wędrówki we własnym tempie. Wędrówka na szczyt była wyczerpująca i nie dla tych, którzy nie lubią zamkniętych przestrzeni lub boją się wysokości. Ale widok z góry był absolutnie oszałamiający i wart wysiłku.

Niesamowite przeżycie. Marle była super jako nasz przewodnik, niezwykle kompetentna, a także bardzo miła i pomocna, upewniając się, że wszyscy bezpiecznie wrócili z kopuły. Zdecydowanie polecam!

Nasz przewodnik był bardzo przyjazny, ciepły i bardzo serdeczny. Była też dość kompetentna, więc w sumie warto było spędzić czas w Rzymie. Z pewnością polecam!

Wspaniała wycieczka i mega profesjonalna przewodniczka z perfekcyjnym angielskim

Bardzo ciekawie i interesująco. Zdecydowanie warto