Groty Watykańskie

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Groty Watykańskie: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Groty Watykańskie? Kliknij tutaj.

Groty Watykańskie: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.8 / 5

na podstawie 2145 opinii

Ta wizyta odbyła się z przewodnikiem: Luigi (z 1 City Tour). Jest wspaniały. Z entuzjazmem wyjaśnił nam szczegółowo historię placu i samej bazyliki. Czuliśmy, że naprawdę pasjonuje się tym, co mówi, i byliśmy uzależnieni od jego ust. Gorąco polecam. Nigdy nie byłam w piękniejszym i bardziej imponującym miejscu. Wyrażenie „Dom Boży” nabiera w takim miejscu pełnego znaczenia. Sztuka i boskość obecne są w każdym zakątku. Gdziekolwiek pada spojrzenie. Wielkość samego budynku i oszałamiająca. To jak patrzenie w niebo. Niebo stworzone ze sztuki. Taki ogrom jest niewiarygodny. Jest jeszcze wnęka, w której można usiąść i pomodlić się z dala od turystów.

Marle była niesamowita! Wzięliśmy zbyt wiele wycieczek w ciągu dwóch i pół tygodnia we Włoszech, a ona była zdecydowanie najlepsza! Wycieczka poszła daleko z powodu wchodzącej kolejki, a Marle utrzymywała ciągły strumień najciekawszych faktów i perspektywy historycznej na wszystko, co widzieliśmy. Ma również najpiękniejszy, wyważony głos i zawsze jest uśmiechnięta i zachwycona, aby odpowiedzieć na pytania. Mogłaby nauczyć klasy mistrzowskiej, jak być odpowiednim przewodnikiem wycieczek! Upewniła się również, że każda część trasy jest tak, jak obiecaliśmy, a nawet więcej!

Odbyliśmy tę wycieczkę wczoraj po południu 14:30 23.01.2022 Muszę powiedzieć, że było to wyjątkowe doświadczenie, również dzięki naszemu przewodnikowi Luigi, który był bardzo charyzmatyczny i wyraźny we wszystkich szczegółach, wyjaśniając i opowiadając nam wszystko, nawet szczegóły. Polecam ją i zarezerwujcie z nim przewodnika, na pewno zachwyci Was piękno Basilicaty i mądrość Luigiego. Dziękuję Ci

To było naprawdę wyjątkowo piękne. W Bazylice św. Piotra człowiek czuje się taki mały i jest po prostu pod wrażeniem. Przewodnik był bardzo kompetentny i był w stanie przekazać nam nie tylko oczywiste, ale także wiele podstawowych informacji, ponieważ studiowała historię. Po prostu świetnie. Polecam każdemu zrobić to raz w życiu.

Wspanaiała wycieczka z doskonałm przwodnikie. Alessandra była po prostu niesamowiita. Polecam każdemu.