Dodaj daty

Atrakcje i wycieczki
Groenplaats

Groenplaats

Groenplaats – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Antwerpia: gra w poszukiwanie skarbów i główne atrakcje miasta

1. Antwerpia: gra w poszukiwanie skarbów i główne atrakcje miasta

Zwiedzaj Antwerpię w swoim tempie podczas pieszego poszukiwania skarbów w ramach gry na telefonie. Spróbuj rozszyfrować zagadki, szukaj pomocy w głównych atrakcjach miasta i odblokuj interesujące fakty i legendy. Ta atrakcja na świeżym powietrzu jest doskonała dla osób, które po raz pierwszy odwiedzają miasto, par, grup, rodzin oraz dzieci i świetnie sprawdzi się jako zajęcie integracyjne. Pobierz aplikację na swoje urządzenie mobilne (instrukcje otrzymasz po dokonaniu rezerwacji), po czym rozpocznij piesze poszukiwanie 10 głównych atrakcji miasta. Spaceruj w swoim tempie. Możesz wstrzymać lub wznowić grę, kiedy tylko zechcesz. Na przystankach poznasz lepiej każdą z atrakcji i otrzymasz zadanie rozwiązania zagadki związanej z miejscem, co może Ci się udać tylko, gdy dotrzesz do określonej lokalizacji. Musisz użyć swojej wyobraźni, zdolności logicznego myślenia i obserwacji oraz umiejętności pracy w zespole, aby odblokować prawidłowy kod i odkryć kolejny cel gry połączonej ze zwiedzaniem miasta. W trakcie spaceru odkrywaj wskazówki przy każdej z atrakcji, aby poznać następny cel gry. Aby ukończyć grę, musisz użyć swojej wyobraźni, zdolności logicznego myślenia i obserwacji oraz umiejętności pracy w zespole.Na zewnątrz każdej atrakcji dowiesz się więcej o mieście i będziesz mieć szansę na rozwiązanie ciekawej zagadki. Rozpocznij wycieczkę przy dworcu kolejowym Antwerpen-Centraal. Jest to stalowa budowla o wyjątkowej architekturze. Odwiedź kościół św. Jakuba, który słynie z pięknych wnętrz. Zrób zdjęcia pięknego kościoła protestanckiego św. Karola Boromeusza i podziwiaj katedrę Najświętszej Marii Panny. Następnie udaj się na Groenplaats, duży plac wyglądający jak z bajki. Odwiedź Muzeum Plantin-Moretus i dowiedz się więcej o typografii. Zobacz zamek Het Steen, który ma wyjątkowo burzliwą historię. Zobacz muzeum Vleeshuis, jedno z niewielu muzeów z wystawami dotyczącymi historii tańca i muzyki. Zachwyć się ratuszem miejskim i renesansową architekturą. Na koniec odwiedź Grote Markt z piękną fontanną Brabo.

Antwerpia: 2-godzinna piesza wycieczka z najważniejszymi atrakcjami

2. Antwerpia: 2-godzinna piesza wycieczka z najważniejszymi atrakcjami

Zobacz historyczne zabytki Antwerpii podczas pieszej wycieczki z przewodnikiem w języku angielskim lub holenderskim i podziwiaj główne zabytki głównego placu Groenplaats, takie jak katedra Onze-Lieve-Vrouwekathedraal i pomnik artysty Rubensa. Zejdź małymi uliczkami, aby znaleźć urocze dziedzińce i gotyckie kościoły, a także pozostałości starożytnych kamiennych murów i piękny ratusz na imponującym Grote Markt (Rynek Wielki). Posłuchaj, jak Wikingowie, Napoleon Bonaparte i średniowieczni gildie odegrali rolę w kształtowaniu miasta.

Antwerpia: gra w ucieczkę i wycieczka

3. Antwerpia: gra w ucieczkę i wycieczka

Połącz emocje związane ze zwiedzaniem miasta z zabawą w eksplorację podczas tej pieszej wycieczki po Antwerpii na smartfonie. Łatwo znajduj atrakcje dzięki funkcji nawigacji w aplikacji. Pobierz aplikację i rozpocznij grę, przechodząc do pierwszej lokalizacji. Użyj obserwacji, logiki, wyobraźni i pracy zespołowej, aby rozwiązać zagadkę w każdym miejscu, zagadki są zawsze trudne. Zatrzymaj aplikację w dowolnym momencie, jeśli chcesz zrobić sobie przerwę, zatrzymać się na kawę lub spędzić trochę więcej czasu na zwiedzaniu jednego z zabytków. Graj w grę we własnym tempie. Rozpocznij swoją wycieczkę na dworcu głównym w Antwerpii, stalowej konstrukcji o wyjątkowej architekturze. Odwiedź Sint-Jacob Antwerpen z jej pięknym wystrojem wnętrz. Sfotografuj kościół św. Karola Boromeusza, piękny kościół protestancki i podziwiaj katedrę Panagia, która Cię urzeka. Potem zrób zdjęcia Groenplaats, dużego, bajkowo wyglądającego placu. Zwiedź Muzeum Plantin-Moretus i poznaj typografię. Podziwiaj Het Steen z jego ciężką historią. Zobacz Muzeum Vleeshuis, jedno z nielicznych muzeów z eksponatami dotyczącymi historii tańca i muzyki. Ciesz się ratuszem w Antwerpii i podziwiaj renesansową architekturę. Na koniec odwiedź Grote Markt z pięknym pomnikiem Brabo.

Antwerpia: Pierwszy spacer odkrywczy i piesza wycieczka po czytaniu

4. Antwerpia: Pierwszy spacer odkrywczy i piesza wycieczka po czytaniu

Przejdź się piękną trasą miasta, odkryj ukryte skarby i odwiedź ponad 10 najważniejszych atrakcji i miejsc. Poznaj wstępne informacje o każdym miejscu i ogólnie ciekawe historie o mieście. Pobierz aplikację „World City Trail” ze sklepu i zaloguj się. Przeczytaj instrukcję i udaj się do lokacji startowej. Odblokuj zdjęcia zewnętrznej i wewnętrznej części lokalizacji. Przeczytaj informacje na temat atrakcji i kontynuuj marsz do kolejnego punktu kontrolnego. Zapisz, co Ci się podobało, a co nie, i stwórz swoją listę życzeń na kolejne dni! Rozpocznij spacer w dowolnym momencie, bez harmonogramu. Zatrzymaj go na lunch, wypij drinka, odwiedź wybraną atrakcję i kontynuuj później lub nawet innego dnia. Dzięki funkcji map nigdy się nie zgubisz. Rozpocznij swoją wycieczkę od głównego dworca kolejowego w Antwerpii – stalowej konstrukcji o wyjątkowej architekturze. Odwiedź Sint-Jacob Antwerpen z pięknym wystrojem wnętrz. Sfotografuj kościół św. Karola Boromeusza, piękny kościół protestancki i podziwiaj katedrę Panagia, która Cię oczaruje. Następnie zrób zdjęcia Groenplaats – dużego, bajkowego placu. Poznaj Muzeum Plantin-Moretus i poznaj typografię. Podziwiaj Het Steen z jego ciężką historią. Zobacz Muzeum Vleeshuis, jedno z niewielu muzeów posiadających eksponaty dotyczące historii tańca i muzyki. Ciesz się ratuszem w Antwerpii i podziwiaj renesansową architekturę. Na koniec odwiedź Grote Markt z pięknym pomnikiem Brabo. Pobierz ze sklepu aplikację „World City Trail”. Następnie rozpocznij wycieczkę i ciesz się!

Antwerpia: Wycieczka piesza z jedzeniem i 5 degustacjami

5. Antwerpia: Wycieczka piesza z jedzeniem i 5 degustacjami

Dołącz do wycieczki kulinarnej po Antwerpii, gdzie smaki i historia przeplatają się ze sobą. Dołącz do przewodników kulinarnych, którzy poprowadzą Cię do ukrytych kulinarnych perełek, oferując degustacje pięciu belgijskich przysmaków. Rozkoszuj się bogatymi czekoladkami, chrupiącymi belgijskimi frytkami i orzeźwiającymi nutami belgijskiego piwa premium. Rozpocznij swoją gastronomiczną podróż w małej grupie na Grote Markt, przy fontannie Brabo. Połącz najlepszą ofertę kulinarną Antwerpii z wnikliwymi opowieściami przewodników. Poznaj wyjątkowe smaki miasta, w tym czekoladki, gofry, kawałki mięsa, ser, frytki i belgijskie piwo. Spaceruj po mieście i zobacz najważniejsze atrakcje, takie jak Muzeum Vleeshuis, Grote Markt, Katedra w Antwerpii, Vlaeykensgang, Carolus Borromeus i Groenplaats (Zielony Plac) po drodze. Zakończ wycieczkę pieszą w lokalnej kawiarni.

Antwerpia: Historyczna piesza wycieczka po Starym Mieście

6. Antwerpia: Historyczna piesza wycieczka po Starym Mieście

Wybierz się na pieszą wycieczkę po sercu Antwerpii. Podziwiaj kultowe zabytki, takie jak majestatyczny Dworzec Centralny, Meir, inspirująca katedra, średniowieczny Het Steen, wielki Stadsfeestzaal i tętniący życiem Grote Markt. Spaceruj po brukowanych uliczkach i rozległych placach Antwerpii, rozkoszując się chwałą zabytkowych budynków i bogatym średniowiecznym dziedzictwem miasta. Odkryj opowieści o rzymskich zdobywcach, hiszpańskich władcach i średniowiecznych cudach, a także o kluczowej roli Antwerpii w tętniącej życiem historii Belgii. Zdobądź poufną wiedzę od lokalnego przewodnika i poznaj autentyczne antwerpskie doświadczenia, znajdź najlepsze kulinarne hotspoty, poznaj lokalne sekrety i poruszaj się po mieście jak prawdziwy wtajemniczony.

Antwerpia: 2-godzinna wycieczka z przewodnikiem, najlepsze atrakcje Antwerpii

7. Antwerpia: 2-godzinna wycieczka z przewodnikiem, najlepsze atrakcje Antwerpii

Odkryj historyczne centrum Antwerpii podczas wycieczki z przewodnikiem. Poznaj bogatą przeszłość i tętniącą życiem teraźniejszość miasta podczas zwiedzania z przewodnikiem. Spotkaj się z przewodnikiem w Het Steen i wyrusz w urzekającą podróż po Antwerpii. Poznaj bogatą przeszłość i tętniącą życiem teraźniejszość miasta podczas zwiedzania z przewodnikiem. Uzyskaj płynną mieszankę historycznych spostrzeżeń, spojrzeń na codzienne życie i intrygujących faktów. Poznaj zabytki miasta i posłuchaj opowieści o jego historii. Przygotuj się na intymne odkrywanie historii i zabytków Antwerpii w półprywatnych, spersonalizowanych grupach, obejmujących wszystkie najważniejsze atrakcje. Zakończ wycieczkę na Groenplaats.

Groenplaats: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Groenplaats? Kliknij tutaj.

Groenplaats: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5
(185 recenzji)

Naprawdę podobało nam się polowanie na padlinożerców i związana z nim wycieczka po mieście. Masz dobry przegląd pięknych atrakcji Antwerpii i nie chodzisz bez celu po mieście. Byliśmy w Antwerpii na spontanicznej jednodniowej wycieczce, więc nie musieliśmy wcześniej zajmować się miastem.

Fajna wycieczka z ciekawymi informacjami o Antwerpii. Wszystko dzieje się w centrum, dlatego w każdej chwili możesz przerwać zwiedzanie na przekąskę lub kawę. Mieliśmy edukacyjny i rozrywkowy dzień w Antwerpii i zdecydowanie polecamy to zajęcie.

Bardzo fajny sposób na odkrycie Antwerpii. W ten sposób zobaczysz więcej miasta. Zadania były łatwe i przyjemne do wykonania. Napotkałem wystarczająco dużo tarasów, żeby zrobić sobie przerwę :)

to było naprawdę miłe i zabawne doświadczenie. we własnym tempie odkryliśmy kilka perełek miasta i mogliśmy się zatrzymać i odwiedzić to, co nas najbardziej zainteresowało. Rozmyślny.

Bardzo fajny sposób na odkrywanie Antwerpii z grupą przyjaciół