Grindelwald

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Grindelwald: największe atrakcje

Grindelwald – najciekawsze atrakcje

Grindelwald: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Grindelwald? Kliknij tutaj.

Grindelwald: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5 / 5

na podstawie 930 opinii

Wow! W autobusie miałem wybór, aby przejść na trasę Top of Europe. Zrobiłem tak. Interlaken i inne miasta zapierały dech w piersiach. Nasz przewodnik Minu (może się mylić) był absolutnie jak klejnot, podobnie jak nasz kierowca. Nigdy nie byłem tak zachwycony jak podczas tej trasy. To był jeden z najlepszych dni w moim życiu. Przy sprzyjającej pogodzie było PIĘKNE i błękitne niebo. Dzień, którego nigdy nie zapomnę. Zdecydowanie nie lekceważ tej firmy ani doświadczenia. OBOWIĄZKOWA! Dziękuję wiecznie najlepsze wycieczki po Szwajcarii.

Fantastyczny widok z gondoli i na szczyt Pierwszy, łatwy i piękny spacer nad jezioro z możliwością odejścia trochę od ścieżki, aby popatrzeć na rośliny i zwierzęta Jedyny problem przy kasie gondoli kazali mi pokazać wydrukowany voucher z pliku pdf, który otrzymałem pocztą, gdy miałem tylko pobraną wersję w aplikacji getyourguideapp. Musiałem więc wysłać im plik PDF pocztą, korzystając z połączenia internetowego mojego smartfona, aby mogli wydrukować plik PDF.

Naprawdę podoba mi się ta podróż! Przewodniczka wycieczek Rebecca jest bardzo szczegółowa i troszczy się o każdego uczestnika. Trasa rozpoczęła się o czasie, a także zakończyła o czasie. Kierowca też jest bardzo miły. Wziąłem dodatkową wycieczkę na Mt First i jest to również niesamowite. Dziękuję Ci!

Co za wspaniałe doświadczenie. Mimo że spektakularne widoki na góry z Grindelwald były niesamowite, powinienem był przejść na Jungfraujoch. Spóźniłem się na autobus powrotny do Zurychu, ale zrobiłbym to jeszcze raz, aby podziękować niesamowitemu kierowcy i przewodnikowi. Jest bardzo dumną Szwajcarką.

Nasz przewodnik był z nami kompetentny i bardzo zaangażowany. Zarówno nasz przewodnik, jak i kierowca byli bardzo pomocni i cierpliwi, ponieważ mieliśmy 3 różne wycieczki (doświadczenia).