Opis tej atrakcji został przetłumaczony automatycznie. Kliknij tutaj, aby zobaczyć oryginalną wersję (język angielski).
Wycieczka z przewodnikiem

Ahambra: Alcazaba, pałace Nasrydów i ogrody z przewodnikiem

Organizator atrakcji: ADIPATOURS VIAJES S.L.

Ahambra: Alcazaba, pałace Nasrydów i ogrody z przewodnikiem

Organizator atrakcji: ADIPATOURS VIAJES S.L.
Prawie wyprzedane Wczoraj zarezerwowano 15 razy

Od 233,86 zł za osobę

Prawie wyprzedane Wczoraj zarezerwowano 15 razy

Odkryj cuda Alhambry i ciesz się biletami bez kolejki do Alcazaby, pałaców Nasrid i ogrodów Generalife ze swoim przewodnikiem.

Informacje

Warunki odwołania rezerwacji
Rezygnując z atrakcji na co najmniej 24 godz. przed jej rozpoczęciem, otrzymasz zwrot w wysokości 60%
Środki bezpieczeństwa dot. COVID-19
Obowiązują specjalne środki bezpieczeństwa i higieny. Aby uzyskać szczegółowe informacje, po dokonaniu rezerwacji zapoznaj się z treścią kuponu. Dowiedz się więcej
Czas trwania 3 godz.
Sprawdź dostępność, aby zobaczyć godziny rozpoczęcia.
Przewodnik
hiszpański, francuski, angielski, niemiecki, włoski
Prywatna lub mała grupa jest dostępna

Czego możesz się spodziewać

W skrócie
 • Omiń długie kolejki do Alhambry, wpisanego na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO
 • Odkryj mity i legendy tej zapierającej dech w piersiach strony z oficjalnym przewodnikiem
 • Podziwiaj pałace Nasrydów, ogrody ogólne i Alcazaba
Pełny opis

Zdobądź bilet wstępu bez kolejki do Alhambry, Pałacu Nasrid, Alcazaby i Ogrodów Generalife. Dowiedz się wszystkiego o historii i kulturze Granady od swojego przewodnika.

Spotkaj się ze swoim przewodnikiem w Alhambrze, aby dołączyć do tej pieszej wycieczki po Granadzie. Najpierw omiń kolejkę w Alhambrze i podziwiaj średniowieczną architekturę z czasów okupacji mauretańskiej.

Podziwiaj to wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO, które zaczęło życie jako otoczona murem cytadela, zanim stała się bogatą siedzibą emirów Nasrydów w Granadzie.

Przejdź do Alcazaba, fortecy, jednej z najstarszych części Alhambry, i odkryj wspaniałe Vermilion Towers (Torres Bermejas).

Zanurz się w Alcazaba, która jest symbolem Malagi. Upewnij się, że zrobiłeś zdjęcie na szczycie klifu, ponieważ uchwycisz widok areny walki byków, portu, katedry i miasta ze szczytu.

Następnie odwiedź Pałac Nasrid i ciesz się biletem wstępu bez kolejki. Zobacz

Sercem Alhambry są dziedzińce w stylu mauretańskim, sale recepcyjne i kwatery królewskie.

Posłuchaj, jak Twój przewodnik opowie Ci wszystko o zabytkowych drewnianych sufitach, kolorowych kafelkach i historii tej pięknej rezydencji zbudowanej dla hiszpańskich władców muzułmańskich.

Na koniec odwiedź Ogrody Generalife, które były miejscem wypoczynku dla królów Granady, aby uciec od oficjalnych spraw pałacu.

Zakończ dzień na haju i zrelaksuj się w ogrodach. Podziwiaj wspaniałą architekturę, fascynujące dekoracje, ogrody, fontanny i dziedzińce.

Wliczone w cenę
 • bilety bez kolejki do pałaców Nasrydów
 • bilety bez kolejki do Alcazaba
 • bilety bez kolejki do ogrodów Generalife
 • Przewodnik na żywo
 • Słuchawki
 • Transport
Środki bezpieczeństwa dot. COVID-19
Zastosowane środki bezpieczeństwa
 • Wszystkie powierzchnie, z którymi mają styczność klienci, są regularnie czyszczone
 • Ograniczono liczbę zwiedzających, aby uniknąć powstawania tłumów
Wymagania dla podróżnych
 • Należy mieć założone maseczki ochronne

Wybierz liczbę uczestników i datę

Uczestnicy

Termin

Miejsce zbiórki

Spotkaj się w głównym pawilonie dostępu do Alhambry, obok mapy głównego wejścia do Alhambry. Poszukaj swojego przewodnika trzymającego czarny parasol.

Otwórz w Google Maps ⟶
Ważne informacje

Zabierz ze sobą

 • Paszport lub dowód osobisty
 • Wygodne obuwie

Niedozwolone

 • Palenie w pomieszczeniach
 • Plecaki
 • Bagaż ponadwymiarowy

Co trzeba wiedzieć

 • Jeśli wycieczka nie spełni minimalnej liczby gości, organizator atrakcji powiadomi Cię z 24-48-godzinnym wyprzedzeniem i zaproponuje nową datę wycieczki
 • Aby wejść do Alhambry, musisz mieć oryginał paszportu lub dokumentu tożsamości zgodnego z informacjami podanymi przy kasie
 • W przypadku, gdy wycieczka nie osiągnie wymaganej minimalnej liczby osób i aby nie anulować wizyty, może się zdarzyć, że wycieczka zostanie przeprowadzona dwujęzycznie
Opinie klientów

Ogólna ocena

4,7 /5

na podstawie 340 opinii

Podsumowanie opinii

 • Przewodnik
  4,7/5
 • Jakość/cena
  4,5/5
 • Jakość usług
  4,9/5
 • Organizacja
  4,5/5

Sortuj według:

Typ podróżującego:

Liczba gwiazdek:

To miejsce powinno być trochę mniej o informacjach historycznych, ale więcej o odczuwaniu miejsca zmysłami. Nie spiesz się, ciesząc się tym, nie spiesz się, może idź raczej wcześniej, aby nie wywierać presji godziną zamknięcia. Czuję, że nasze 3 godziny to za mało. Nasz przewodnik Antonio Borja był bardzo mądrym, fajnym i pomocnym facetem.

Czytaj dalej

6 listopada 2022

Chcieliśmy zobaczyć całą Alhambrę, a ta trasa właśnie to robi! Obejmuje wejście do popularnych pałaców Nasrydów i brak konieczności czekania w żadnych kolejkach, co również jest plusem!! Borja miała tak wiele interesujących faktów na temat całego miejsca i była naprawdę dobrze poinformowana o historii Alhambry. Zadaliśmy tak wiele pytań i odpowiedzieliśmy na wszystkie! Nie zapomnij zobaczyć pomnika Washingtona Irvinga na końcu... bajecznie!! Mieliśmy iść na darmowe tapas i drinki, ale Borja pamiętał, że zapomnieliśmy zobaczyć muzeum, więc poświęcili dodatkowy czas, aby zabrać nas z powrotem do muzeum. Cieszyliśmy się, że to zobaczyliśmy! Podczas spaceru do restauracji tapas odbyliśmy również mini wycieczkę pieszą i otrzymaliśmy kilka ciekawszych faktów na temat Ferdynanda i Isabelli. Ogólnie bardzo polecam, aby znaleźć sposób, aby poprosić o Borję i Adriannę. Byli bardzo przyjaźni i fantastyczni przewodnicy!! Mieliśmy taką zabawną wycieczkę! 5 na 5!!

Czytaj dalej

30 listopada 2019

Odbyliśmy bardzo ciekawą wycieczkę, dostaliśmy wiele informacji, których nie znaleźliśmy w przewodniku. Nasz przewodnik Borja był bardzo entuzjastyczny i bardzo przystojny, dziękuję za wspaniały dzień w Alhambrze!

25 sierpnia 2022

Numer identyfikacyjny produktu: 272612