Atrakcje i wycieczki
Greenwich

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Często zadawane pytania dotyczące: Greenwich

Na jakich wycieczkach w: Greenwich obowiązują dodatkowe środki bezpieczeństwa związane z COVID-19?

Greenwich: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Greenwich? Kliknij tutaj.

Greenwich: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.4 / 5

na podstawie 11 487 opinii

Warte swojej ceny. Naprawdę podobała mi się każda jego część i czułem się, jakbym znał Londyn od razu po tej całodniowej aktywności. Widziałem punkty orientacyjne, których nie miałbym, gdybym nie zarezerwował zajęć. Rejs był bardzo przyjemnym akcentem. Rano odbyliśmy pełną wycieczkę autobusem. Wyruszyliśmy w rejs około godziny 13, a następnie kontynuowaliśmy połowę trasy autobusem, aż do godziny 16, kiedy mieliśmy czas na London Eye.

Znakomity personel. Nie byliśmy wcześniej na rejsie po rzece. Pracownicy byli bardzo pomocni i pogodni, mimo że był zimny deszczowy dzień. To naprawdę dobry sposób na podróż do Greenwich. Niestety nie mogłem zarezerwować biletu do obserwatorium, ponieważ wyszedłem za późno. w Greenwich wciąż jest wiele do zrobienia. Świetny rynek i wyskakujące jedzenie. Ładne, czyste łodzie. Również komentarz był bardzo dobry i pouczający.

Naprawdę podobała mi się jazda, a pan, którego mieliśmy jako przewodnika, był bardzo kompetentny i bardzo zabawny! Nie tylko podawał fakty, ale także sprawiał, że było to zabawne! Gorąco polecam?

Zrobiliśmy ten kupon w ostatniej chwili, więc warto zobaczyć wszystkie główne budynki w Londynie w jednym uderzeniu, z kilkoma bezczelnymi szczegółami wrzuconymi przez przewodnika.

Przyjazny personel i wiele się dowiedział o rzece i jej historii.