Dodaj daty

Green Bridge

Green Bridge – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Gdańsk: Rejs krajoznawczy po Starym Mieście w Gdańsku

1. Gdańsk: Rejs krajoznawczy po Starym Mieście w Gdańsku

Podziwiaj zabytki Gdańska podczas prywatnego rejsu wycieczkowego po Motławie. Szybuj cicho po wodzie na pokładzie ekologicznej łodzi elektrycznej i zobacz miasto z innej perspektywy. Wskocz na pokład i rozpocznij swoją przygodę ze zwiedzaniem Gdańska. Usiądź wygodnie i zrelaksuj się w wygodnym fotelu z pluszowymi poduszkami i kocami. Zachęcamy również do zakupu drinka z pokładowego mini-baru. Przepłyń obok historycznych bram wodnych miasta, w tym Bramy Mariackiej, Bramy Maruderów, Bramy Świętego Jana i Bramy Ducha Świętego. Podziwiaj słynny żuraw z czerwonej cegły, Muzeum Soldek i Muzeum II Wojny Światowej z wody. Przejdź przez Kładkę Ołowiankę i zobacz dawne magazyny na Wyspie Spichrzów, które zostały przekształcone w szykowną dzielnicę. Wróć do punktu początkowego na koniec rejsu. Szanowny Panie/Pani, Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą rejsów po Gdańsku. Oferujemy godzinne rejsy do 40 minut, obejmujące trasy po całym centrum Gdańska. Ostateczna trasa rejsu do uzgodnienia. Koszt rejsu to 55 zł od osoby, który obejmuje opiekę dwóch skipperów. Nasza łódź może pomieścić do 8 osób. Nasza łódź jest wyposażona w system nagłaśniający, który można podłączyć przez Bluetooth. Gorąco polecamy trasę rejsu, która obejmuje m.in. Zielony Most, Muzeum Błękitnego Baranka, Żabą Wronę, Krową Bramę, Bramę Zieloną, Wyspę Spichrzów, Bramy Wodne: Mariacką, Straganiarską, Św. Jana, Świętego Ducha, Gdańsk, Żuraw-Żuraw, Most Świętego Ducha, Przystań Gdańska, Muzeum Sołdek, Most Ołowiany, Muzeum II Wojny Światowej, Polski Hak, Stocznia Cesarska, Stocznia Gdańska, Nowa Motława, Kamienna Śluza. Nasza łódź znajduje się w samym sercu Gdańska, w pobliżu Zielonego Mostu. Po przejściu przez most i skierowaniu się w stronę Długiego Targu (gdzie znajduje się Neptun) łódź znajdzie się po lewej stronie mostu. Aby łatwo znaleźć naszą lokalizację, zalecamy wprowadzenie opcji „Łódź i rower” w nawigacji Map Google. Serdecznie zapraszamy na nasze rejsy!

Gdańsk: gra polegająca na eksploracji tajemniczego miasta

2. Gdańsk: gra polegająca na eksploracji tajemniczego miasta

ClueBreak to duża impreza plenerowa, która odbywa się centralnie w Twoim mieście i miastach na całym świecie. Wędrując po centrum Gdańska, odwiedzisz wiele znanych miejsc, takich jak Korytarz Trzech Dzików w Gdańsku, Długi Targ, Fontanna Neptuna, a także wiele znanych miejsc w centrum miasta po drodze. Najpierw pobierz aplikację CLUEBREAK i za pomocą kodu otrzymanego e-mailem zalogujesz się i rozpoczniesz swoją przygodę. Będziesz szukać świadków, znajdować poszlaki, sprawdzać swoją wiedzę i rozwiązywać zagadkę morderstwa. Jeden bilet jest ważny dla 1-6 osób. Otrzymasz ekskluzywny kod i dalsze informacje potrzebne do zalogowania się do naszej aplikacji i rozpoczęcia gry. W aplikacji znajdziesz mapę z zaznaczonymi miejscami i świadkami. Odwiedź świadków i odpowiedz na pytania i zagadki, aby uzyskać ich zeznania. Zeznania mają postać filmów i zawierają informacje, które pozwolą ci wyeliminować podejrzanych oraz broń. W końcu, miejmy nadzieję, znajdziesz właściwe rozwiązanie zagadki morderstwa! Gra jest w języku angielskim. WALIZKA Akcja gry toczy się w fikcyjnym miasteczku Glenndale. Mężczyzna o nazwisku Carl Brown został znaleziony martwy we własnym domu. Dlaczego ktoś chciał zabić Carla? Kto miał motyw i okazję? Twoim zadaniem jest dowiedzieć się, kto jest winny i jakiego narzędzia zbrodni użyto. To nasza pierwsza sprawa i będzie ich więcej. Szacujemy, że wykonanie zadania zajmie co najmniej 2 godziny. Zwykle zajmuje to więcej czasu, ponieważ możesz chcieć obejrzeć referencje jeszcze raz, zatrzymać się na filiżankę kawy lub udać się do miejsca, w którym cały zespół nadąża. To nie najszybszy zespół wygrywa, ale zespół z największą liczbą punktów! Czy to jest odpowiednie dla dzieci? Oczywiście, aktywność jest fajna do wspólnego rodzinnego uprawiania, ale nie jest przeznaczona dla dzieci, które same sobie poradzą. Zalecamy wiek od 12 lat wzwyż, jeśli nie ma towarzyszącej osoby dorosłej. Ale pamiętaj, że chodzi o morderstwo i wszystko o nim. Spędzicie razem fajny dzień!

Dostępne atrakcje

Liczba znalezionych atrakcji: 3
Sortuj wg:

Green Bridge: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Green Bridge? Kliknij tutaj.

Green Bridge: Co mówią inni?

Wycieczka była ok, ale niestety najpierw Pan oznajmil, ze wogole nie wie jak zarezerwowaliśmy ten rejs bo oni nie mają wolnej łodzi i nigdzie nie możemy płynąc. Kiedy poprosiłam o zwrot kosztów Pan obsługujący powiedzial, ze mam sobie prosić o zwrot aplikację, z której dokonano rezerwacji. Potem okazało się, ze jednak rejs będzie…..był ale opóźniony o 45min! Dziwne podejście do klienta. Przeproszono nas, ale niesmak pozostał.

Nasz przewodnik Igor był bardzo profesjonalny i nastawiony na obsługę. Poinformował nas o wszystkim, co chcieliśmy wiedzieć i udzielił nam przydatnych informacji na temat naszego pobytu. Gorąco go polecamy!

Rejs cudowny, widoki piękne, ale najbardziej zapiętamy Pana Dawida, naszego kierowcę. Mega optymistyczny, aż nie chciało się wracać. Serdecznie polecamy!❤️