Wybierz daty

Grant Park

Wycieczki dostępne w dniu

Liczba znalezionych atrakcji: 19
Sortuj według:
Strona 1 z 2

Grant Park: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Grant Park? Kliknij tutaj.

Grant Park: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5 / 5

na podstawie 2301 opinii

Sama wycieczka była doskonała. Byłem pod wrażeniem, że na wielu przystankach był pracownik przed wejściem na pokład. Jedyną moją trudnością było znalezienie punktu wyjścia. Adres podany do „realizacji kuponów” był tylko przystankiem na ulicy i nie widziałem żadnego znaku. Numer telefonu podany do kontaktu wskazywał, że został otwarty o 9 rano, ale nie był „otwarty”, gdy zadzwoniłem do niego dwa razy. Kiedy w końcu zobaczyliśmy autobus, pracownik powiedział: „Och, zaczynamy dopiero o 10”. Bardzo słaba obsługa. Ciekawe było również to, że żaden hotel ani hotelarz w okolicy nie wydawał się nic o tym wiedzieć, ale w końcu znaleźliśmy osobę, która „myślała”, że może być tam, gdzie w rzeczywistości była. Dość frustrujące nawet dla doświadczonych podróżników, którzy są przyzwyczajeni do łatwego odnajdywania drogi.

Candace była doskonałym przewodnikiem. Wysiadanie na każdym przystanku było fantastycznym sposobem na zobaczenie wszystkich interesujących miejsc, które ma Chicago! Słuchawki były również świetnym sposobem, aby dowiedzieć się więcej o historii tego obszaru. Odwiedzaliśmy tylko 1 dzień i uważaliśmy, że wycieczka autobusem HOHO Big była doskonałym sposobem na zwiedzanie centrum miasta i wszystkich zabytków! Zrobiłem wspaniałe wspomnienia! Dziękuję!

To najlepszy sposób na zwiedzenie miasta, jeśli nie masz za dużo czasu. Możesz wybrać, które przystanki chcesz wyskoczyć lub przejść do następnego przystanku. Jeden z naszych kierowców, Candace, był niesamowity. Sama opowiedziała o trasie, uczyniła ją bardzo zabawną i pouczającą, a nawet zrobiła ciekawostkę z nagrodą dla zwycięzcy! Świetne doświadczenie ogólnie!!

Ciekawa wycieczka, nawet jeśli jest tylko centrum, które jest ciekawe Zrobić przy dobrej pogodzie (inaczej uważaj na odlatujące czapki i tam smagający deszcz) Przyjazny personel, ale AUDIOPRZEWODNIK TYLKO W JĘZYKU ANGIELSKIM I HISZPAŃSKIM (Uwaga, w Bigbusach w Europie mamy tłumaczenia w około 6 do 7 języków)

Nagranie było w porządku. Chciałbym usłyszeć od ludzkiego przewodnika podczas pobytu w mieście. Nasze nagranie nie powiodło się, więc usłyszeliśmy od naszego kierowcy, że była świetna! Uważaj, jeśli kupisz nocną przejażdżkę, działa tylko w weekendy.