Atrakcje i wycieczki
Grand-Place, Bruges

Wszystkie atrakcje

Liczba znalezionych atrakcji: 23
Sortuj wg::

Grand-Place, Bruges – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Z Paryża: 1-dniowa wycieczka z przewodnikiem do Brukseli i Brugii

Z Paryża: 1-dniowa wycieczka z przewodnikiem do Brukseli i Brugii

Zacznij od odbioru z centralnie położonego miejsca zbiórki w Paryżu. Zrelaksuj się w wygodnym autobusie podczas malowniczego transferu do Brukseli. Rozpocznij swoją przygodę pośród architektonicznego splendoru Brukseli, miasta, które płynnie łączy średniowieczną wielkość z nowoczesnym życiem. Zobacz kultowe zabytki, takie jak Manneken Pis lub Grand Place, gdzie misternie złocone sale i ratusz tworzą zapierające dech w piersiach tło. Masz szansę kupić światowej sławy belgijskie czekoladki i gofry, traktując swoje kubki smakowe symfonią smaków. Wybierz się do idyllicznej Brugii, gdzie kręte kanały, urocze brukowane uliczki i zabytkowa architektura tworzą bajkową atmosferę. Przenieś się do minionej epoki, wędrując ulicami, odkrywając ukryte skarby i chłonąc wyjątkową atmosferę. Zanurz się w urzekających krajobrazach holenderskiej wsi, podróżując między tymi dwoma klejnotami. Zobacz wiatraki, pola tulipanów i urocze wioski rozwijające się przed Twoimi oczami, zapewniające malownicze tło, które uosabia kwintesencję uroku Holandii. Wróć do miejsca zbiórki w Paryżu z głębszym zrozumieniem tych dwóch holenderskich miast.

Z Amsterdamu: 1-dniowa wycieczka z przewodnikiem do Brukseli i Brugii

Z Amsterdamu: 1-dniowa wycieczka z przewodnikiem do Brukseli i Brugii

Zacznij od odbioru z centralnie położonego punktu spotkań w Amsterdamie. Zrelaksuj się w wygodnym autobusie podczas malowniczego transferu do Brukseli. Rozpocznij swoją przygodę pośród architektonicznego splendoru Brukseli, miasta, które płynnie łączy średniowieczną wielkość z nowoczesnym życiem. Zobacz kultowe zabytki, takie jak Manneken Pis lub Grand Place, gdzie misternie złocone sale i ratusz tworzą zapierające dech w piersiach tło. Masz szansę kupić światowej sławy belgijskie czekoladki i gofry, traktując swoje kubki smakowe symfonią smaków. Wybierz się do idyllicznej Brugii, gdzie kręte kanały, urocze brukowane uliczki i zabytkowa architektura tworzą bajkową atmosferę. Przenieś się do minionej epoki, wędrując ulicami, odkrywając ukryte skarby i chłonąc wyjątkową atmosferę. Zanurz się w urzekających krajobrazach holenderskiej wsi, podróżując między tymi dwoma klejnotami. Zobacz wiatraki, pola tulipanów i urocze wioski rozwijające się przed Twoimi oczami, zapewniające malownicze tło, które uosabia kwintesencję uroku Holandii. Wróć do miejsca spotkania w Amsterdamie z głębszym zrozumieniem tych dwóch holenderskich miast.

Lille: Scavenger Hunt i zwiedzanie miasta z przewodnikiem po mieście

Lille: Scavenger Hunt i zwiedzanie miasta z przewodnikiem po mieście

Poznaj Lille we własnym tempie podczas interaktywnej pieszej wycieczki po poszukiwaniu padlinożerców. Będziesz zwiedzać miasto pieszo i zdobywać punkty za rozwiązywanie różnych typów zadań: Znajdź zabytki: Będziesz korzystać ze wskazówek, aby znaleźć najlepsze zabytki i ukryte skarby w całym mieście. Funkcja mapy w aplikacji pomoże Ci tam dotrzeć. Rozwiąż pytania: Gdy już dotrzesz do miejsca, którego szukasz, zostaną Ci zadane pytania dotyczące widoku. W większości przypadków odpowiedzi są ukryte w znakach, obrazkach itp. Świetny i zabawny sposób na poznanie nowych rzeczy o mieście. Baw się dobrze: Podczas przygody możesz spodziewać się także ekscytujących zadań fotograficznych, które wymagają dużej kreatywności. Jeśli opanujesz migawki, zostaniesz nagrodzony punktami. Po drodze dotrzesz do niesamowitych miejsc, takich jak Place aux oignons, Îlot Comtesse, Colonne de la déesse i wiele innych! Po zarezerwowaniu gry otrzymasz e-mail z kodem do gry zawierającym instrukcje dotyczące gry. Udaj się do „The Grand'Place” i użyj kodu, aby odblokować grę w aplikacji. Wycieczka kończy się w „Maison Méert”. Doświadczenie nie jest ograniczone czasowo. Miasto można zwiedzać we własnym tempie i robić sobie przerwy. Po prostu pobierz aplikację Explorial, przejdź do punktu początkowego i możesz rozpocząć grę. Zwiedzanie trwa średnio około 1-2 godzin.

Bruksela: Krajoznawcza wycieczka rowerowa

Bruksela: Krajoznawcza wycieczka rowerowa

Nasza wycieczka rozpoczyna się przy głównym punkcie Brukseli: Grand Place. Stamtąd odbierzemy nasze rowery i zaczniemy pedałować przez najważniejsze zabytki miasta. Wycieczka obejmuje 10 przystanków, z których każdy jest wyjaśniony w zabawny sposób i zapewnia świetne okazje do robienia zdjęć. Odwiedzane zabytki obejmują Manneken Pis, Marolles, budynek sądu, Atomium (z daleka), Parlament Europejski, Park Jubileuszowy, Komisję Europejską, Park Brukselski, Pałac Brukselski i Mont des Arts. Wizyta obejmuje przystanek w połowie drogi na najlepsze frytki w Brukseli i piwo (jedzenie i napoje nie są wliczone w cenę, dostępne są inne opcje jedzenia i picia). Jazda na rowerze to najprostszy sposób na zwiedzenie tego pięknego miasta. Dołącz do zabawy!

Lille: Gra i wycieczka po mieście na Twoim telefonie

Lille: Gra i wycieczka po mieście na Twoim telefonie

Szukasz ciekawego sposobu na zwiedzanie miasta we własnym tempie? W takim razie ta gra jest stworzona dla Ciebie! Zabawisz całą swoją grupę ciekawymi pytaniami, jednocześnie ucząc ich ciekawych faktów o mieście. Twoja misja (jeśli zdecydujesz się ją przyjąć): Jackson Wilde, słynny odkrywca miasta, potrzebuje twojej pomocy... Pomóż mu rozwiązać quizy, aby zebrać jak najwięcej punktów. W tej aktywności zostaniesz poprowadzony przez następujące lokalizacje: 1. Dzwonnica ratusza 2. Brama Paryska 3. Palais des Beaux-Arts 4. Grand' Place 5. Vieille Bourse 6. Opera 7. Dzwonnica Izby Handlowej 8. Bazylika Notre-Dame w Treille Pobierz aplikację na Androida lub iOS (lub uzyskaj do niej dostęp bezpośrednio przez przeglądarkę), aby uzyskać dostęp do zabawnej misji, wielu quizów, a także przewodników po mieście na temat każdego zabytku. Czy jesteś gotowy na zwiedzanie Lille?

Bruksela: klasa parowania piwa i czekolady z degustacjami

Bruksela: klasa parowania piwa i czekolady z degustacjami

Dołączając do naszego kursu, nie tylko skosztujesz 5 lokalnych piw i czekoladek, ale także nauczysz się tworzyć własne kombinacje, łączyć piwa z dowolnymi potrawami i uzyskasz wgląd w to, jak Belgia produkuje wyjątkowe piwa i wykwintne czekoladki. Ale to nie wszystko! Omówimy również historię, jak Belgia zaangażowała się w produkcję czekolady oraz pewne spostrzeżenia dotyczące rynku i biznesu. Pod koniec sesji będziesz miał naprawdę dobre zrozumienie zarówno świata piwa, jak i czekolady. Sprawiliśmy, że ta aktywność była jak najbardziej interaktywna, dlatego liczymy na Twój aktywny udział! Na koniec nasz lokalny przewodnik z przyjemnością podzieli się swoją wiedzą na temat Brukseli i pomoże Ci w pełni wykorzystać swój pobyt, udzielając dobrych rekomendacji na temat tego, co robić/zobaczyć dalej. Parowanie piwa i czekolady odbywa się w naszym prywatnym warsztacie znajdującym się 10 minut spacerem od Wielkiego Placu. Organizujemy tam również warsztaty czekoladowe, warsztaty gofrowe oraz degustacje piwa. Ponieważ cała akcja odbywa się w tym samym miejscu, mamy więcej czasu na rozmowy o piwie i czekoladach niż regularne wycieczki do różnych barów!

Bruksela: Wycieczka audio z przewodnikiem

Bruksela: Wycieczka audio z przewodnikiem

Witaj w sercu Europy, gdzie historia, kultura i innowacje łączą się, tworząc urzekający gobelin doświadczeń - witaj w Brukseli! Wyruszając na wycieczkę audio z przewodnikiem po Brukseli, odkryjesz miasto, które płynnie łączy średniowieczny urok z nowoczesną energią. Położona w samym sercu Belgii Bruksela jest de facto stolicą Unii Europejskiej, oferując bogaty wachlarz cudów architektury, kulinarnych przysmaków i wyczuwalnego poczucia kosmopolitycznej energii. Ta wycieczka audio z przewodnikiem zaprasza Cię do poruszania się po brukowanych uliczkach i tętniących życiem placach we własnym tempie, odblokowując ukryte historie i tajemnice, które ukształtowały Brukselę w urzekającą metropolię, którą jest dzisiaj. Od kultowego Atomium po Grand Place, każde miejsce na tej trasie jest rozdziałem w narracji miasta, ujawniając warstwy historii, sztuki i wielokulturowych wpływów, które pozostawiły niezatarty ślad. Z osobistym przewodnikiem audio zanurz się w narracjach stojących za średniowiecznymi strukturami, rozkoszuj się aromatycznym światem belgijskich czekoladek i gofrów oraz bądź świadkiem harmonijnego współistnienia tradycyjnych i współczesnych elementów. Niezależnie od tego, czy jesteś entuzjastą historii, kulinarnym odkrywcą, czy po prostu kimś, kto chce odkryć istotę Brukseli, ta wycieczka audio z przewodnikiem obiecuje wzbogacające i wciągające doświadczenie. Dowiedz się więcej o 19 najważniejszych atrakcjach turystycznych w Brukseli. Jego historia, kultura, mity, architektura i inne ważne fakty znajdują się w tym komentarzu audio, który rozpoczyna się od dworca centralnego miasta, a następnie trasa stopniowo przesuwa się jeden po drugim. 1. Dworzec Centralny w Brukseli 2. Ratusz w Brukseli 3. Grand-Place 4. Les Galeries Royales Saint-Hubert 5. Katedra Świętego Michała i Świętej Guduli 6. Muzeum Instrumentów Muzycznych (MIM) 7. Muzeum Magritte'a 8. Pałac Królewski (Palais Royal) 9. Kościół Matki Boskiej Zwycięskiej na Sablon (Notre Dame du Sablon) 10. Parlamentarium 11. Muzeum Nauk Przyrodniczych 12. Parc du Cinquantenaire 13. Królewskie Muzeum Sił Zbrojnych i Historii Wojskowości 14. AutoWorld 15. Muzeum Horta 16. Muzeum René Magritte'a (Muzeum Sztuki Abstrakcyjnej) 17. Serres Royales De Laeken (Królewskie Szklarnie w Laeken) 18. Mini-Europa 19. Atomium Załóż więc słuchawki, wciśnij play i pozwól, aby czarujące opowieści o Brukseli rozwijały się, gdy przemierzasz jej ulice, odkrywając przeszłość, teraźniejszość i obietnicę ekscytującej przyszłości. Witaj w Brukseli - mieście opowieści czekających na odkrycie!

Z Brukseli: całodniowa wycieczka do Brugii i Gandawy

Z Brukseli: całodniowa wycieczka do Brugii i Gandawy

Odkryj najważniejsze atrakcje Brugii i Gandawy, najatrakcyjniejszych miast Belgii, podróżując pociągiem z Brukseli w obie strony. Zwiedź dwa z najbardziej fascynujących średniowiecznych miast w Europie z przewodnikiem mówiącym po angielsku, hiszpańsku lub francusku podczas 10-godzinnej wycieczki z przewodnikiem. Wyjazd z Grand Place o 9:30 tylko w niedzielę. Po przybyciu na dworzec główny w Brugii rozpocznij 2,5-godzinną pieszą wycieczkę i 2 godziny wolnego czasu na jedzenie, pamiątki i rejs statkiem. Zaplanowany powrót do Brukseli nastąpi o godzinie 17:00, a przylot o godzinie 18:00 z przewodnikiem. W przypadku małych grup istnieje możliwość wyboru między powrotem z przewodnikiem o wyznaczonej godzinie lub spędzeniem tam większej ilości czasu i późniejszym powrotem we własnym zakresie. Program w Brugii: W starożytnym parku murów miejskich „Jezioro Miłości” jest jednym z głównych zbiorników wodnych zasilających system kanałów Wenecji Północy. Odwiedź beginaż, jeden z najlepiej zachowanych przykładów średniowiecznych osiedli zamkniętych, w których mogły mieszkać tylko kobiety. Zobacz Browar De Halve Maan, jedyny nadal działający browar w centrum miasta. Potem Stary Szpital św. Jana jest jednym z najstarszych szpitali w Europie, w którym można docenić 800-letnią europejską architekturę, poznać jej historię i odwiedzić muzeum Hansa Memlinga (opcjonalnie). Udaj się do Naszej Pani z Brugii, jednego z najstarszych kościołów w mieście. Podziwiaj jego imponującą wieżę, która nadal jest jedną z najwyższych ceglanych wież na świecie, i obejrzyj jej skarby sztuki, w tym Madonnę z Dzieciątkiem Michała Anioła (opcjonalnie). Zatrzymaj się przy VisMarkt (targ rybny) i Tanners’ Square, dwóch najstarszych placów w Brugii z pięknymi siedzibami gildii oraz uroczymi kawiarniami i restauracjami. Odwiedzisz także Muzeum Groeninge, Burg Square i Markt Square, gospodarcze serce Brugii. Podziwiaj imponujące hale cechowe i wieżę Belfort, która jest jedną z najsłynniejszych gotyckich budowli w Belgii. Na koniec wybierz się na opcjonalną wycieczkę kanałem (8 EUR za osobę, płatna przy wejściu na łódź), która jest jednym z najlepszych sposobów na zobaczenie Brugii. Program w Gandawie: Przejazd do portowego miasta Gandawa, położonego u malowniczego zbiegu rzek Leie i Scheldt. Rozpocznij swoją wycieczkę po zabytkowym mieście w katedrze św. Bawona i podziwiaj spektakularny gotycki kościół i barokowe ozdoby. Następnie wejdź do marmurowego chóru i prywatnych kaplic i podziwiaj obraz Rubensa „Święty Bawo wstępuje do klasztoru w Gandawie” oraz piękno rokokowej ambony. Spójrz na wspaniałe freski romańskiej krypty. Następnie odwiedź ołtarz „Adoracja mistycznego baranka” braci Van Eyck i za niewielką dodatkową opłatą podziwiaj jedno z najważniejszych dzieł sztuki średniowiecza. p> Udaj się do ratusza, aby zobaczyć niezwykłą mieszankę architektury gotyckiej, renesansowej i barokowej. Idź do hali targowej, aby spojrzeć na wieżę Belfort i zadaszony targ. Podziwiaj pobliskie kościoły św. Mikołaja, św. Jakuba i św. Michała, które przypominają o średniowiecznej przeszłości Gandawy. Udaj się do starego portu Graslei, aby podziwiać piękne widoki na rzekę Leie i stare hale gildii. Następnie udaj się do średniowiecznego zamku Gravensteen, w którym mieszkali hrabiowie Flandrii. Poznaj malowniczą dzielnicę Patershol i zobacz urocze budynki z ceglanymi fasadami, w których restauracje i kawiarnie oferują najlepszą kuchnię flamandzką. Na koniec udaj się do XV-wiecznej Wielkiej Rzeźni, aby odkryć jeden z najstarszych rynków mięsnych w Europie.

Czekolada i doświadczenie cukiernicze

Czekolada i doświadczenie cukiernicze

Naszą wizytę rozpoczniemy na Grand'Place w Brukseli od krótkiego historycznego wyjaśnienia. Następnie będziemy mieli pierwszą degustację czekolady w Galler Chocolates, specjalizującej się w ciemnej czekoladzie i najnowszych nowych smakach, takich jak pomarańcza, pieprz, earl grey. Makaroniki są znane we Francji, ale w Belgii też je robimy. Możesz wybierać spośród szerokiej gamy smaków: od różanego po karmelowy. Czas udać się do naszego warsztatu na wypieki i trufle. Warsztaty obejmują wszystkie etapy tworzenia słynnych pączków z bitą śmietaną i czekoladą, trufli oblanych czekoladą i połączonych z owocami. Wszystko, co zrobisz, zostanie zapakowane i zabierzesz je ze sobą do domu. Po warsztatach oferujemy wybór belgijskich wypieków z kawą, gorącą czekoladą lub napojami bezalkoholowymi. Przed zakończeniem wycieczki zabierzemy Cię do chocolatier Mary, aby spróbować słynnego Truffle Champagne Rosé, wykonanego z czekolady rubi. Wycieczka zakończy się w tym samym miejscu, w którym się rozpoczęła: Grand'Place. Twój przewodnik odkryje przed Tobą sekrety produkcji ciast i trufli, a także informacje o najważniejszych zabytkach Brukseli.

Bruksela: Gra i wycieczka po mieście na Twoim telefonie

Bruksela: Gra i wycieczka po mieście na Twoim telefonie

Szukasz ciekawego sposobu na zwiedzanie miasta we własnym tempie? W takim razie ta gra jest stworzona dla Ciebie! Zabawisz całą swoją grupę ciekawymi pytaniami, jednocześnie ucząc ich ciekawych faktów o mieście. Twoja misja (jeśli zdecydujesz się ją przyjąć): Jackson Wilde, słynny odkrywca miasta, potrzebuje twojej pomocy... Pomóż mu rozwiązać quizy, aby zebrać jak najwięcej punktów. W tej aktywności zostaniesz poprowadzony przez następujące lokalizacje: 1. Katedra Świętego Michała i Świętej Guduli 2. Królewskie Galerie Saint-Hubert 3. Palais de la Bourse 4. Grand Place 5. Manneken Pis 6. Carillon na Mont des Arts 7. Pałac Królewski 8. Kościół Najświętszej Maryi Panny z Sablon 9. Pałac Sprawiedliwości 10. Park Cinquantenaire Pobierz aplikację na Androida lub iOS (lub uzyskaj do niej dostęp bezpośrednio przez przeglądarkę), aby uzyskać dostęp do zabawnej misji, wielu quizów, a także przewodników po mieście na temat każdego zabytku. Czy jesteś gotowy na zwiedzanie Brukseli?

Brugia: Najciekawsze atrakcje

Grand-Place, Bruges: Wycieczki i bilety

Belgia: Ciekawe miejsca

Grand-Place, Bruges: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Grand-Place, Bruges? Kliknij tutaj.