Grand Canyon Village

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Grand Canyon Village: Wycieczki i bilety

Grand Canyon Village: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Grand Canyon Village? Kliknij tutaj.

Grand Canyon Village: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.7 / 5

na podstawie 1128 opinii

To był fantastyczny dzień w Grand Canyon National Park z Coexist West Coast. Byłem z nimi w Zion i Bryce Canyons, a także w Kanionie Antylopy i postanowiłem wybrać się na wycieczkę do Wielkiego Kanionu i nie żałuję ani grosza. Pojazd był dobry, czysty i jak zwykle wypełniony ładnymi dodatkami. Udaliśmy się również do zapory Hoovera i trasy 66, co znacznie zwiększyło nasze doświadczenie. Nasz przewodnik był bardzo pouczający i zawsze chciał nas zadowolić na wszystkie sposoby. Byłem już w Grand Canyon West na Skywalk i nie polecam tego, idź do Parku Narodowego, a wtedy naprawdę poczujesz, czym jest Grand Canyon. Jeszcze raz dziękuję chłopaki za ten niezapomniany dzień w matce naturze!

Od początku do końca, od wschodu do zachodu słońca, Mel uczyniła to doświadczenie wyjątkowym. Jej osobiste świadectwo i szczere dzielenie się sprawiły, że każde doświadczenie było wyjątkowe. Była cierpliwa i życzliwa dla wszystkich gości i spersonalizowała dla nas wiele chwil. Czuliśmy się bezpiecznie i zadbani podczas naszej podróży z nią i zrobilibyśmy to ponownie! Dzięki Mel za śmiech i niesamowitą wizytę na historycznych przystankach! buźiaki

był całkowicie nieskomplikowany, maszyna ma ok. 12 miejsc, piloci wydają się bardzo doświadczeni, świetne wyjaśnienia w języku niemieckim za pomocą słuchawek i wyboru języka, zrobiliby to ponownie następnym razem, a potem innym razem (były teraz około 16:00 do 17:00) powietrze), aby zobaczyć, jak światło gra na skałach inaczej. Naprawdę duże kino!

Pogoda była niewielka w dniu lotu / rezerwacji. Burze śnieżne i widoczność poniżej 100 m nie byłyby zabawne. Ale Nancy z linii lotniczej zmieniła dla nas rezerwację na jeden dzień. Dzisiaj przy minus 18 stopniach fantastyczny daleki widok. Kanion zapiera dech w piersiach, ekspozycja na słońce jest dziwna. W sumie lot, który chciałbym powtórzyć.

Lot nad Wielkim Kanionem rzeki Kolorado.

40 minutowy lot, bardzo ciekawy i dający wyobrażenie o całości Wielkiego Kanionu. Obsługa b. grzeczna, kompetentna i pomocna.