Grand Canyon Village – nasze najbardziej polecane atrakcje

Grand Canyon Village: Opcje wycieczki helikopterem i wycieczki hummerem

1. Grand Canyon Village: Opcje wycieczki helikopterem i wycieczki hummerem

Podziwiaj Wielki Kanion z wyjątkowej perspektywy dzięki wycieczce helikopterem, która przenosi widoki na zupełnie nowy poziom. Dodaj opcjonalną wycieczkę Hummerem, w ciągu dnia lub o zachodzie słońca, aby uzyskać kolejny niezapomniany sposób na poznanie tego cudu natury. Leć nad lasem narodowym Kaibab, przez najszerszą część południowej krawędzi. Ciesz się zapierającymi dech w piersiach widokami na rzekę Kolorado w kierunku North Rim. Zobacz formacje, takie jak Wieża Ra i Łup Wisznu, przelatując przez Smoczy Korytarz. Ulepsz swoją wycieczkę, aby obejmowała doświadczenie Hummera . Jedź wygodnie i zobacz formacje skalne, wąwozy i inne cuda parku narodowego. Pojazd został dostosowany tak, aby umożliwić Ci podziwianie najlepszych widoków na krajobraz kanionu. Podróż do Wielkiego Kanionu poprowadzi przewodnik, który zabierze Cię do 3-4 najlepszych punktów widokowych. Dowiedz się o powstawaniu kanionu, historii, zwierzętach i starożytnych mieszkańcach. Będzie mnóstwo czasu na zwiedzanie i robienie zdjęć.

Las Vegas: Wielki Kanion, Kanion Antylopy i Horseshoe Bend

2. Las Vegas: Wielki Kanion, Kanion Antylopy i Horseshoe Bend

Ucieknij od jasnych świateł Las Vegas i wyrusz w podróż na wspaniały południowy zachód USA. Odwiedź Wielki Kanion, Kanion Antylopy i Horseshoe Bend. Po drodze doświadczony przewodnik podzieli się swoją wiedzą. Pierwszym przystankiem będzie Kanion Antylopy, gdzie zobaczysz kolorowe ściany i formacje skalne o złożonych strukturach, kolory tęczy i wzory. Zwiedzisz kanion z doświadczonym przewodnikiem z plemienia Nawaho. Następnie zachwyć się wspaniałymi widokami przy Horseshoe Bend, meandrze rzeki Kolorado w kształcie podkowy. Po pokonaniu piaszczystego szlaku o długości 1,2 km zatrzymaj się, by podziwiać zapierające dech w piersi widoki. Na koniec odwiedź słynny na całym świecie Wielki Kanion, wpisany na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Podziwiaj warstwowe pasma czerwonych skał, odsłaniające miliony lat historii geologicznej.

Z Williams: bilet na pociąg Grand Canyon Railway w obie strony

3. Z Williams: bilet na pociąg Grand Canyon Railway w obie strony

Ciesz się naturalnym pięknem Wielkiego Kanionu podczas nostalgicznej przejażdżki pociągiem w obie strony z zachodnimi muzykami i postaciami kowbojów w zabytkowych samochodach. Wypij drinka w barze na pokładzie, a następnie zobacz krajobrazy Parku Narodowego. Podróżuj koleją Grand Canyon Railway, szczycąc się 64 milami zapierającej dech w piersiach scenerii, która prowadzi do Parku Narodowego Wielkiego Kanionu. Ta stuletnia linia kolejowa przywiozła ludzi z najdzikszych części Arizony do jednego z siedmiu cudów natury świata - Wielkiego Kanionu. Podróżuj z powrotem na Dziki Zachód z pomocą autentycznych postaci, które po drodze dzielą się z Tobą muzyką i historiami. Przyjedź do kanionu w porze lunchu, mając dużo czasu na wędrówki i cieszenie się parkiem. Następnie wrócisz do Williams w Arizonie.

Las Vegas: Grand Canyon South Rim Tour z lunchem

4. Las Vegas: Grand Canyon South Rim Tour z lunchem

Ciesz się jednodniową wycieczką z Las Vegas do South Rim w Parku Narodowym Wielkiego Kanionu, najszerszej i najbardziej malowniczej części tego cudu natury. Podróżuj przez pustynię Mojave i przejdź przez Most Pamięci Mike'a O'Callaghana-Pata Tillmana. Zobacz dramatyczną zmianę scenerii, gdy zdobędziesz 5000 stóp wysokości. Pustynne rośliny i zwierzęta zmieniają się w scenerię i dziką przyrodę z Gór Skalistych Kolorado, z wysokimi na 30 metrów sosnami, olbrzymim łosiem i jeleniem mulakiem. Odkryj niesamowite widoki Wielkiego Kanionu w Mather Point i okolicach Bright Angel. Ciesz się popularnymi atrakcjami, takimi jak El Tovar, Hopi House, Kolb Photo Studio i Bright Angel Trail.

Z Phoenix: Wielki Kanion z jednodniową wycieczką po Sedonie

5. Z Phoenix: Wielki Kanion z jednodniową wycieczką po Sedonie

Poznaj Park Narodowy Wielkiego Kanionu podczas tej wycieczki z przewodnikiem i biletami wstępu. Odkryj krawędź kanionu z panoramicznymi widokami i odwiedź Sedonę po drodze. Poznaj oszałamiające czerwone skały Sedony. Sfotografuj słynne miejsce i skorzystaj z okazji, aby podziwiać wspaniałe widoki Arizony. Spędź około 3 godzin w Parku Narodowym, podziwiając piękno Wielkiego Kanionu. Odkryj historyczną El Tovar Lodge i Hopi House w Grand Canyon Village. Odwiedź południową krawędź i podziwiaj dramatyczne widoki, idealne dla fotografów. Ciesz się zakupami, spaceruj po krawędzi lub zrelaksuj się w jednym z wielu punktów widokowych. W przypadku wycieczki publicznej podróżuj 13-osobową furgonetką z wysokimi sufitami umożliwiającymi pełną pozycję stojącą, a także skórzanymi fotelami kapitańskimi. Podczas prywatnej wycieczki podróżuj luksusowym SUV-em.

Park Narodowy Wielkiego Kanionu: wycieczka z przewodnikiem po zachodzie słońca Hummera

6. Park Narodowy Wielkiego Kanionu: wycieczka z przewodnikiem po zachodzie słońca Hummera

Odkryj Park Narodowy Wielkiego Kanionu o złotej godzinie, kiedy ożywa dzięki uderzającym kolorom, niesamowitym cieniom i poruszającemu się światłu. Przyjrzyj się wielokolorowym warstwom skał na pokładzie byłego wojskowego humvee, dostosowanym tak, aby zapewnić najlepsze wrażenia. Podążaj za swoim profesjonalnym przewodnikiem i odkryj najbardziej inspirujące punkty widokowe i punkty widokowe na południowej krawędzi. Posłuchaj historii i faktów na temat Wielkiego Kanionu, w tym jego powstania, historii i starożytnych mieszkańców. Po każdym punkcie widokowym lub punkcie widokowym zapewnij sobie wystarczająco dużo czasu na zrobienie pamiątkowych zdjęć. Ostatnim punktem widokowym podczas tej wycieczki jest zachód słońca i podziwianie dramatycznych zmian kolorów, gdy słońce chowa się za horyzontem. Wycieczki odbywają się po utwardzonych drogach publicznych; w Parku Narodowym Wielkiego Kanionu nie można poruszać się po drogach terenowych

Vegas: Kanion Antylopy, Wielki Kanion, Zion i Horseshoe Bend

7. Vegas: Kanion Antylopy, Wielki Kanion, Zion i Horseshoe Bend

Przeżyj wycieczkę z przewodnikiem po Wielkim Kanionie, jednym z Siedmiu Cudów Świata. Następnie udaj się do Kanionu Antylopy, gdzie możesz zrobić zdjęcia z rozległymi widokami tego popularnego malowniczego miejsca. Zrelaksuj się, wiedząc, że transport do iz hotelu, zakwaterowanie i śniadanie są załatwione. Dzień 1: Zacznij od odbioru z hotelu w Las Vegas. Wsiądź do klimatyzowanej furgonetki do pierwszego przystanku, Wielkiego Kanionu. Podążaj za przewodnikiem po południowej krawędzi kanionu, najpopularniejszym miejscu widokowym, i podziwiaj rozległe widoki, słuchając pouczających komentarzy swojego przewodnika. Następnie odwiedź nowe centrum dla zwiedzających, w którym możesz dowiedzieć się jeszcze więcej o kanionie. Następnie zobacz widok z punktu Mather, innego popularnego miejsca, które oferuje wiele widoków. Kontynuuj do Desert View Watchtower, gdzie możesz zobaczyć cały Wielki Kanion. Udaj się wieczorem do hotelu. Dzień 2: Rozpocznij drugi dzień od śniadania w hotelu. Następnie udaj się do Page w Arizonie i odwiedź Kanion Antylopy i Park Narodowy Zion. Zrób mnóstwo zdjęć tej naturalnej formacji, w której światło słoneczne przebija się przez sklepienie kanionu. Zobacz zapierające dech w piersiach widoki na jezioro Powell i Horseshoe Bend, dramatyczny zakręt rzeki Kolorado. Wyjedź z grupą z miasta Page z powrotem do Las Vegas naszym vanem/autobusem .

Las Vegas: Wycieczka z przewodnikiem po Parku Narodowym Wielkiego Kanionu South Rim

8. Las Vegas: Wycieczka z przewodnikiem po Parku Narodowym Wielkiego Kanionu South Rim

Odkryj Wielki Kanion podczas całodniowej wycieczki z Las Vegas z przewodnikiem i odbiorem z hotelu. Podróżuj drogą Route 66, podziwiaj widoki w Parku Narodowym Wielkiego Kanionu i przejedź przez most Mike O'Callaghan–Pat Tillman Memorial Bridge. Delektuj się lunchem i śniadaniem po drodze. Pierwszym przystankiem będzie historyczna miejscowość Seligman w Arizonie, gdzie poznasz część historii słynnej trasy Route 66, określanej też jako Droga-matka Ameryki. Następnie udaj się do Parku Narodowego Wielkiego Kanionu, gdzie zatrzymasz się w punkcie widokowym Mather Point i przy Bright Angel Lodge. Możesz dotrzeć do obu tych miejsc autobusem lub, jeśli się odważysz, pieszo z przewodnikiem po utwardzonej drodze. Rozkoszuj się zapierającymi dech w piersiach widokami — zatrzymuj się na szlaku, aby robić zdjęcia i podziwiać niezapomniane kolory i formacje skalne.  Po wizycie w obu miejscach rozpocznij podróż powrotną do Las Vegas. Po drodze zatrzymaj się, aby zjeść coś w lokalnej amerykańskiej knajpce w Arizonie (na własny koszt).  Przejedź przez most Mike O'Callaghan-Pat Tillman Memorial Bridge, zobacz oświetloną panoramę Las Vegas i wróć do hotelu.

2-dniowa wycieczka do Wielkiego Kanionu i Dolnego Kanionu Antylopy

9. 2-dniowa wycieczka do Wielkiego Kanionu i Dolnego Kanionu Antylopy

Spotkaj się z Zaporą Hoovera i daj się porwać Route 66 podczas tej nocnej wycieczki z Las Vegas do Wielkiego Kanionu. Zobacz Horseshoe Bend, wędruj przez kaniony szczelinowe w Antelope Canyon z przewodnikiem Navajo, zanurzając się w niezapomnianym naturalnym krajobrazie Arizony. Dzień 1 Twój dzień zaczyna się wcześnie od płynnego odbioru z hotelu w okolicy Las Vegas. Ciesz się pysznym śniadaniem kontynentalnym, jadąc do Zapory Hoovera. Tutaj możesz podziwiać wspaniałe widoki, dowiadując się o istotnej roli, jaką odgrywa w utrzymaniu mieszkańców Las Vegas. Następnie masz 2 godziny jazdy przez zapierającą dech w piersiach pustynię w Arizonie w drodze do Historycznej Trasy 66. Ciesz się 3 przystankami na Trasie 66, w tym postojem na lunch w Williams w Arizonie. Po obiedzie udasz się na południową krawędź Wielkiego Kanionu, gdzie zobaczysz 3 najlepsze widoki na Yavapai Point, Grandview Point i Lipan point. Zimą, wczesną wiosną i jesienią złap czarujący zachód słońca nad Wielkim Kanionem podczas 2-godzinnej jazdy samochodem do wysokiej jakości trzygwiazdkowego hotelu na noc. Dzień 2 Rozpocznij dzień od odbioru z hotelu w Arizonie. Po naładowaniu paliwa i przygotowaniu się do drogi udasz się na krótką przejażdżkę do jednego z naturalnych klejnotów okolicy: Horseshoe Bend. Wybierz się na 2-kilometrową wycieczkę w obie strony do punktu widokowego i zajrzyj w dół 1000-metrowej skalnej ściany do zapierającej dech w piersiach rzeki Kolorado. Po wędrówce zostaniesz przewieziony do tętniącego życiem Dolnego Kanionu Antylopy, aby dołączyć do lokalnego przewodnika Navajo, który poprowadzi Cię przez kolorowe kaniony szczelinowe. Twój przewodnik wskaże różne formacje skalne i zapewni niesamowite zdjęcia jako pamiątki z tej jedynej w swoim rodzaju podróży. Spróbuj lunchu w jednej z lokalnych restauracji, a następnie zdrzemnij się w wygodnej furgonetce podczas 4,5-godzinnej jazdy z powrotem do Las Vegas. Zakończ swoją niezapomnianą podróż łatwym transportem do hotelu w Las Vegas około 19:00.

Z Las Vegas: lot helikopterem nad Wielki Kanion

10. Z Las Vegas: lot helikopterem nad Wielki Kanion

Ta powietrzna wycieczka trwa 70–75 minut i nie obejmuje lądowania. Wyrusz w niezapomnianą podróż helikopterem w kierunku zachodniej krawędzi Wielkiego Kanionu – miejsca zamieszkiwanego przez Hualapajów. Podczas lotu możesz korzystać z audioprzewodnika z nagraniem w wybranym przez Ciebie języku i posłuchać muzyki, która znakomicie współgra z pięknymi widokami na jezioro Mead, zaporę Hoovera, bezkresną pustynię Mojave i klify Grand Wash w rezerwacie Hualapajów. Kiedy przybędziesz nad zachodnią krawędź Wielkiego Kanionu, zachwycisz się cudami tego miejsca. Jest to prawdziwie inspirujące dzieło natury, które wprost zapiera dech w piersi. Po przybyciu do terminalu zaplanowano instruktaż na temat bezpieczeństwa, po którym wyruszysz nad Wielki Kanion na pokładzie jednego z najnowocześniejszych helikopterów we flocie organizatora (EcoStar). Przeleć ponad jeziorem Mead i zaporą Hoovera. Podziwiaj wspaniałe widoki na wulkaniczne pasmo górskie Black Mountains, szczyt Grapevine Mesa i pustynię Mojave. Następnie przelecisz nad klifami Grand Wash, zmierzając w stronę Grand Canyon West. Lecąc poniżej krawędzi Wielkiego Kanionu, Twoją uwagę przykują spektakularne widoki na światowej sławy most wspornikowy Grand Canyon Skywalk oraz rzekę Kolorado.

Dodaj daty

Atrakcje i wycieczki
Grand Canyon Village

Wszystkie atrakcje

Liczba znalezionych atrakcji: 54
Sortuj wg::

Niezwykłe doznania

Grand Canyon Village: poznaj okolicę

Pokaż wszystkie

Często zadawane pytania dotyczące: Grand Canyon Village

Jakie są najlepsze oferty i zniżki na atrakcje w: Grand Canyon Village?

Grand Canyon Village: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Grand Canyon Village? Kliknij tutaj.

Grand Canyon Village: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.7 / 5

na podstawie 2800 opinii

Dołączyłem do trasy od 2:30. Pogoda nie dopisała tego dnia, ale widziałem zakola podków i antylopy. Niestety potem w Wielkim Kanionie padało, ale pogoda w górach bardzo się zmienia, więc uczestnicy wycieczki elastycznie wybierali lokalizację, a ja widziałem bardzo ładny widok bez zmoknięcia. ! To była też wycieczka, która sprawiła, że chciałem pojechać w inne miejsca w słoneczny dzień ☆ Co dwie godziny była przerwa na łazienkę, więc było bardzo wygodnie! Byliśmy tam jedynymi Japończykami, ale wśród personelu byli Japończycy, którzy byli mili i sprawiali, że czułem się swobodnie.

Fantastyczny przewodnik z ogromną wiedzą. Bezpieczny i wygodny samochód, kierowcy się zmieniali. Kameralna grupa, łatwo było liczyć aby nikt nie został na trasie. Myślę, że jeśli kiedyś będę miała okazję to z pewnością skorzystam z Waszych wycieczek! Tylko w opisie miejsca spotkania mogłoby być napisane, że auto będzie czekało na parkingu podziemnym. WYdaje mi się, że takiej informacji nie było i pierwsze kroki skierowałam do głównego wejścia hotelu Bellagio w Las Vegas a potem zapytałam obsługę hotelu gdzie mogę szukać kierowcy na wycieczki.

Wspaniałe przeżycie dnia obejmujące kilka prawdziwych atrakcji Południowego Zachodu, które trzeba zobaczyć. Nasi przewodnicy byli przyjaźni i kompetentni (a nawet zdołali wcisnąć kilka dodatkowych zabytków w już zapakowaną trasę). Zdecydowanie poleciłbym każdemu, kto odwiedza tę okolicę?

Całodniowa wycieczka jest warta każdego grosza, odwiedziliśmy trzy piękne miejsca Arizony! Nasz przewodnik Tomo jest bardzo kompetentny i zabawny, co sprawiło, że bardziej cieszyliśmy się podróżą. Rzeczywiście niezapomniane przeżycie!

Piękne widoki ale niestety większość wycieczki to podróż i tak naprawdę jest to tylko próbka parków zajmująca może 15% czasu całej wycieczki.