Grand Canyon Village

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Grand Canyon Village: Wycieczki i bilety

Grand Canyon Village: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Grand Canyon Village? Kliknij tutaj.

Grand Canyon Village: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.6 / 5

na podstawie 2423 opinii

To był mój pierwszy raz z mężem do Wielkiego Kanionu. Trasa była cudowna, mimo chłodnej pogody, świetnie się bawiliśmy przeżywając to razem. Przewodnik był niesamowity. Byłem pod wrażeniem jej wiedzy i historii oraz tego, jak tak dobrze mówiła kilkoma językami. Jazda autobusem była miła i wygodna, a lunch był bardzo świeży. Ogólnie było to wspaniałe doświadczenie. Mój mąż i ja już powiedzieliśmy, że planujemy wrócić do Wielkiego Kanionu.

Wziąłem zmodernizowaną wycieczkę po West Rim, ponieważ ta trasa została odwołana, ale było warto! Świetnie się bawiliśmy w punktach Eagle i Guano - a nasz przewodnik Gia był świetny, opowiadając nam o wszystkich interesujących rzeczach zarówno na naszych dwóch przystankach, jak i podczas naszej podróży. Zrobiła też kilka dobrych zdjęć.

Miałem niesamowitą wycieczkę do Wielkiego Kanionu. Wspaniale jest to zobaczyć i chociaż długi dzień jest tego wart. Autokar odebrał nas z Las Vegas i jechał z wieloma przystankami, a także jechał trasą 66. Nasz przewodnik, Brandon, był bardzo kompetentny i sprawił, że cała podróż była bardzo przyjemna i interesująca. Wysoce zalecane

Bardzo przyjemna wycieczka z doskonałym przewodnikiem. Brandon był bardzo kompetentny i zabawny. Moja czteroosobowa grupa miała przyjemną podróż i bezpieczną jazdę.

Znakomity Drive Lupe i nasz gospodarz Jaren byli równie znakomici. Świetna wiedza i bardzo profesjonalna. Dzięki