Grand Canyon Skywalk

  • Wycieczki całodniowe
  • Przygody
  • Atrakcje wodne
Liczba znalezionych atrakcji: 14
Sortuj według:

Grand Canyon Skywalk: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Grand Canyon Skywalk? Kliknij tutaj.

Grand Canyon Skywalk: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.3 / 5

na podstawie 955 opinii

Świetna wycieczka zdecydowanie warta odbycia dla każdego, kto przyjeżdża do Las Vegas. Rozpoczyna się od umówionego miejsca (w naszym przypadku z Luksoru), po kilkugodzinnej podróży i odrobinie rozrywki przez kierowcę docierasz do Lobby, z którego możesz wsiąść do wahadłowca prowadzącego do skywalku, przez inny wahadłowiec przyjedź do restauracji, w której zjemy (mieliśmy lunch wliczony w cenę) i wreszcie wróć do Lobby na restart. Z miejsca na miejsce znajdują się różne sklepy, w których można kupić pamiątki.

Zdumiewający! David, przewodnik wycieczki, jest bardzo kompetentny i dzieli się tak wieloma informacjami. Był bardzo zorganizowany i informował wszystkich i zapewniał bezpieczeństwo. Odbiór był natychmiastowy, dostępne było zapakowane śniadanie, kanapki na lunch i zimna woda. Nelson, kierowca był cichy i wydajny. Bardzo profesjonalny zespół i wycieczka. Świetnie się bawiliśmy! a Wielki Kanion nigdy nie przestaje zadziwiać! niesamowite pod każdym względem, jaki można sobie wyobrazić. Zdecydowanie polecę

Wybraliśmy się na tę wycieczkę, aby doświadczyć i zobaczyć jeden z cudów natury na świecie. To było wspaniałe doświadczenie, niesamowite. Informacje audio były pomocne w poznaniu historii wszystkiego. To było wspaniałe piękno, po prostu patrząc na góry zbudowane ze skał i piasków. Najciekawszy jest spacer po niebie. Inni się bali, ale nie ja! Nie boję się wysokości! Wykonali niesamowitą robotę, robiąc ten skyway! Żartowaliśmy wśród nas, aby schudnąć, aby uniknąć pękania szkła! ! Polecam to wszystkim!

Nie udało mi się zrobić zdjęć tak, jak chciałem na skywalk, a jednak zapłaciłem pieniądze Fotograf powiedział nam, że to dlatego, że linie są długie i wszyscy inni też muszą robić zdjęcia Poza tym, moje doświadczenie było świetne

To było wspaniałe doświadczenie. Bardzo dobrze zorganizowany, w tym odbiór. Zapytaj firmę dzień przed dokładną godziną odbioru! Mieliśmy skywalk z lunchem. Gorąco polecamy!