Wybierz daty

Grand Canyon Skywalk

  • Wycieczki całodniowe
  • Przygody
Liczba znalezionych atrakcji: 13
Sortuj według:

Grand Canyon Skywalk: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Grand Canyon Skywalk? Kliknij tutaj.

Grand Canyon Skywalk: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.3 / 5

na podstawie 875 opinii

Gray Line był dostawcą transportu. Kierowca nazywał się Thomas. Był zabawny i kompetentny. Podróż przebiegła gładko, z wyjątkiem pary, która wróciła do autobusu 1,5 godziny później niż podano. Ludzie w autobusie byli wściekli, a Thomas wykazał się profesjonalizmem, ale także dał im do zrozumienia, że się mylili. W przeciwnym razie podróż była świetna. Dla kogoś, kto chciał także zobaczyć Kanion. To było idealne dla mnie i rodziny. Ale jeśli zarezerwujesz wycieczkę na skywalk ... uwaga ... nie możesz przenieść aparatu ani telefonu komórkowego na zewnętrzną platformę. Przygotuj się na zakup zdjęć z zakładu, jeśli chcesz. Są w przystępnej cenie 14,00 $ za 1 zdjęcie (myślałem, że byłoby znacznie więcej). Kup pakiet około 10 zdjęć za 65,00. Tylko upewnij się, że fotograf ma wiele zdjęć i ujęć!

Zdumiewający! David, przewodnik wycieczki, jest bardzo kompetentny i dzieli się tak wieloma informacjami. Był bardzo zorganizowany i informował wszystkich i zapewniał bezpieczeństwo. Odbiór był natychmiastowy, dostępne było zapakowane śniadanie, kanapki na lunch i zimna woda. Nelson, kierowca był cichy i wydajny. Bardzo profesjonalny zespół i wycieczka. Świetnie się bawiliśmy! a Wielki Kanion nigdy nie przestaje zadziwiać! niesamowite pod każdym względem, jaki można sobie wyobrazić. Zdecydowanie polecę

Naprawdę czułem, że zbliżam się do perfekcji, mimo że NIE jechaliśmy przez 900-letni las i że w okolicy nie było przewodnika, który by nas poprowadził. Oznaczało to, że nie doświadczyłem ani Indian, ani ich kultury, ani tańca. Może był dom, w którym się ukrywali, nie wiem. Ale wybrałem Skywalk i było niesamowicie! Ale w jaki sposób nie można było znaleźć przewodnika w okolicy, aby nam pomóc?

Autobusy są superB, kierowca był bardzo przyjazny, a świetny kierowca Skywalk zapierał dech w piersiach, a helikopter był niesamowity Kiedy rezerwujesz jazdę heli i skywalk, nie ma wiele czasu na nic innego

Niesamowita podróż w furgonetce Mercedesa. Jazda helikopterem w kanionie też była świetną zabawą. Uwielbiałem niebo spacer doo. Nasz kierowca był świetny!