Park Narodowy Wielkiego Kanionu

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Park Narodowy Wielkiego Kanionu: Wycieczki i bilety

Park Narodowy Wielkiego Kanionu: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Park Narodowy Wielkiego Kanionu? Kliknij tutaj.

Park Narodowy Wielkiego Kanionu: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.6 / 5

na podstawie 3173 opinii

To był fantastyczny dzień w Grand Canyon National Park z Coexist West Coast. Byłem z nimi w Zion i Bryce Canyons, a także w Kanionie Antylopy i postanowiłem wybrać się na wycieczkę do Wielkiego Kanionu i nie żałuję ani grosza. Pojazd był dobry, czysty i jak zwykle wypełniony ładnymi dodatkami. Udaliśmy się również do zapory Hoovera i trasy 66, co znacznie zwiększyło nasze doświadczenie. Nasz przewodnik był bardzo pouczający i zawsze chciał nas zadowolić na wszystkie sposoby. Byłem już w Grand Canyon West na Skywalk i nie polecam tego, idź do Parku Narodowego, a wtedy naprawdę poczujesz, czym jest Grand Canyon. Jeszcze raz dziękuję chłopaki za ten niezapomniany dzień w matce naturze!

Nie mogę wystarczająco polecić tej wycieczki !! To było warte każdego grosza. Nasz przewodnik był świetny! Super pouczające. Miło było, że lunch, woda i przekąski są wliczone. Zrobiłem dwa postoje w uroczych miastach wzdłuż trasy 66, aby zrobić zdjęcia i zrobić przerwy w łazience. Powiem, że zajmie to CAŁY DZIEŃ. Zostaliśmy odebrani o 6:30 rano i wróciliśmy do domu dopiero o 21:00. Byliśmy wyczerpani, ale widoki z Wielkiego Kanionu zapierały dech w piersiach. Ponownie, jeśli zamierzasz wybrać jakąkolwiek trasę, zrób to!

Od początku do końca, od wschodu do zachodu słońca, Mel uczyniła to doświadczenie wyjątkowym. Jej osobiste świadectwo i szczere dzielenie się sprawiły, że każde doświadczenie było wyjątkowe. Była cierpliwa i życzliwa dla wszystkich gości i spersonalizowała dla nas wiele chwil. Czuliśmy się bezpiecznie i zadbani podczas naszej podróży z nią i zrobilibyśmy to ponownie! Dzięki Mel za śmiech i niesamowitą wizytę na historycznych przystankach! buźiaki

Pogoda była niewielka w dniu lotu / rezerwacji. Burze śnieżne i widoczność poniżej 100 m nie byłyby zabawne. Ale Nancy z linii lotniczej zmieniła dla nas rezerwację na jeden dzień. Dzisiaj przy minus 18 stopniach fantastyczny daleki widok. Kanion zapiera dech w piersiach, ekspozycja na słońce jest dziwna. W sumie lot, który chciałbym powtórzyć.

Ogromne podziękowania dla przewodnika, kierowcy i dziewcząt, którzy odbierają telefon. Bardzo jasna i przyjazna odpowiedź na wszystkie pytania