Wybierz daty

Canal Grande

Podziwiaj okazałe domostwa dawnych kupców, płynąc gondolą po najdłuższym kanale Wenecji.

Canal Grande: Wycieczki i bilety

Canal Grande: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Canal Grande? Kliknij tutaj.

Canal Grande: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.2 / 5

na podstawie 19 358 opinii

Cudowne doświadczenie! Jako podróżujący w pojedynkę zostajesz umieszczony z innymi parami/grupami/osobami, aby po pięć osób na gondolę. Byłem z tak fajną grupą, dobre wibracje przez cały czas. Mógłbym siedzieć w tej gondoli przez cały dzień, gdyby facet był szczęśliwy, że mnie ma, ale 30 minut to dobra ilość czasu, aby poczuć się komfortowo, naprawdę cieszyć się jazdą. Na pewno zrobię to jeszcze raz!! Upewnij się tylko, że dotrzesz na miejsce spotkania około 10-15 minut wcześniej, aby dać sobie wystarczająco dużo czasu na zmianę kuponu na rzeczywisty bilet x

Fajna przejażdżka kanałem, mieliśmy 4 lata i byliśmy sami w gondoli. Dobrze zorganizowane, małe komentarze wcześniej w alejkach były interesujące. Uwaga, aby mieć komentarze w języku francuskim, będziesz musiał pobrać aplikację z kodem QR podanym w punkcie kontrolnym i mieć słuchawki, w przeciwnym razie będziesz musiał rozumieć angielski lub włoski. Osoba w kiosku kontrolnym nie była zbyt przyjazna… ale nasz przewodnik był doskonały: uprzejmy, entuzjastyczny i ciekawy w komentarzach.

Personel jest bardzo przyjazny, a miejsce spotkania było łatwe do znalezienia. Miły przegląd jest podany przed przejażdżką gondolą i na Canale Grande. Sama jazda była urocza i relaksująca, a nasz gondalier zaśpiewał nawet krótką piosenkę i wskazał kilka interesujących miejsc :) Następnie udaj się do Emilio Ceccato obok mostu Rialto, aby odebrać koszulę, którą noszą wszyscy gondalierzy od najmilszej pani, która tam pracuje .

Miejsce spotkania bardzo łatwe do znalezienia, a wycieczka była bardzo dobrze zorganizowana. Bardzo nam się to podobało i zrobimy to w każdej chwili?

Dobre wsparcie, przewodnik jest bardzo profesjonalny.