Gran Canaria
nurkowanie z rurką

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Gran Canaria: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Gran Canaria? Kliknij tutaj.

Gran Canaria: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.6 / 5

na podstawie 362 opinii

Wycieczka wspaniała! Jeżeli masz do wyboru jedną z wielu dostępnych wycieczek/atrakcji na Gran Canaria, to mogę z czystym sumieniem polecić ten rejs wraz z nurkowaniem z rurką. Wszystko jest bardzo dobrze zorganizowane. Przewodnicy uśmiechnięci, pomocni i bardzo mili. Z chęcią odpowiedzą na twoje pytania i pomogą ci gdy będziesz czegoś potrzebować. Podczas rejsy będziesz mieć okazję zobaczyć przepiękne widoki, w tym klify oraz życie podwodne. Na statku masz zapewnione darmowe posiłki i poczęstunek w formie pysznych tapas. Na łodzi dostępny jest pokład górny, na którym możesz się poopalać. Wybierając tą atrakcję spędzisz niesamowite chwile, a rzeczy które tam przeżyjesz pozostaną wspaniałym wspomnieniem na całe życie. Ogromnie polecam każdej osobie żądnej przygód, genialnych widoków i niecodziennych przeżyć!

Niezapomniane wrażenia, delfiny i lunch na plaży!!!

Byliśmy na wycieczce 09.09.2017r. w sobotę. Bardzo profesjonalnie przygotowana wycieczka. Po drodze załoga opowiadała o historii wyspy w czterech językach. Po drodze oglądaliśmy delfiny, które płynęły stadami, a nawet wyskakiwały w powietrze. Po dopłynięciu do tej bezludnej plaży, zjedliśmy lunch i pysznego arbuza. Piękne widoki zapewnione, moc wrażeń, wspaniałe krajobrazy, skały, ocean i mnóstwo słońca. Gorąco polecamy, załoga spisała się na medal!!! Bardzo dziękujemy!!!

What an amazing experience! Everything included - new masks covering whole face, tasty food, drinks (also beer and sangria), fresh fruits. The crew was showing on the table what kind of fishes we can see. It was very good idea.

Świetnie zorganizowana i bardzo, bardzo przyjemna wycieczka! Ja nie umiem za bardzo pływać więc koło ratunkowe miałam cały czas pod ręką Widoki pod wodą - rewelacja. Polecam!!!

Ding ding hahaha, Great experience, fantastic staff and very tasty food served. I would highly recommend it to anyone.