Dodaj daty

Governors Island

Governors Island

Governors Island – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

NYC: 1-godzinny rejs wokół Statuy Wolności i Ellis Island

1. NYC: 1-godzinny rejs wokół Statuy Wolności i Ellis Island

Wybierz się na 60-minutowy rejs łodzią, aby znaleźć się w odległości 100 stóp od Statuy Wolności. Przepłyń tuż pod Mostem Brooklińskim i zobacz najsłynniejszą panoramę na świecie. Twój angielski przewodnik na żywo wskaże Ci miejsca podczas podróży wzdłuż rzeki, w tym Empire State Building, nową Freedom Tower, most Manhattan Bridge, Governor's Island i wiele innych. Skorzystaj zarówno z miejsc siedzących wewnątrz, jak i na zewnątrz, wraz z dużymi otwartymi oknami dla przyjemności oglądania. Zbliż się do "Lady Liberty", a następnie przejdź do Ellis Island, aby zrobić zdjęcia słynnego punktu wejścia do Nowego Jorku. Podziwiaj panoramę Manhattanu i jego słynne drapacze chmur, w tym nowy One World Trade Center. Płyń zarówno po wschodniej, jak i zachodniej stronie Dolnego Manhattanu podczas tego rejsu w obie strony i kupuj napoje i jedzenie na stoisku koncesyjnym na pokładzie łodzi.

Nowy Jork: lot helikopterem nad Manhattanem

2. Nowy Jork: lot helikopterem nad Manhattanem

Manhattan kojarzy się z drapaczami chmur, żółtymi taksówkami i znanym na świecie, jedynym w swoim rodzaju nowojorskim klimatem. Zobacz to wszystko, a nawet więcej dzięki trwającemu 15 lub 20 minut lotowi helikopterem, pilotowanemu przez doświadczonego pilota! Leć nad Statuą Wolności, Central Parkiem, Mostem Brooklińskim, Madison Square Garden i innymi atrakcjami. Po wystartowaniu z lądowiska Downtown Heliport polecisz nad Dolnym Manhattanem – podziwiaj słynną panoramę i ulice miasta z lotu ptaka. Przeleć nad Battery Park i oglądaj Wall Street i jej słynne labirynty ulic. Następnie poleć nad wyspę Governor's Island, niegdyś zarezerwowaną wyłącznie dla miejskich dostojników, a dziś będącą miejscem, w którym odbywają się letnie koncerty i publiczne projekty artystyczne. Później udaj się nad Ellis Island i spójrz na Statuę Wolności jaśniejącą w oddali. Poleć w jej kierunku i znajdź się twarzą twarz z legendarnym symbolem Ameryki – oglądaj Statuę Wolności z nowej perspektywy! Delektuj się widokami, a potem skieruj w górę rzeki Hudson, ponad nabrzeże Chelsea i światła Broadwayu. W drodze powrotnej na nabrzeże przelecisz obok Empire State Building, nad mostem Brooklyńskim i nad Strefą Zero, gdzie zobaczysz fantastyczne postępy w pracach nad rewitalizacją tego miejsca. Dalej polecisz nad Madison Square Garden i Intrepid Air and muzeum Kosmosu. Nad Central Parkiem helikopter zawróci i rozpocznie lot powrotny w stronę lądowiska. Lot 15-minutowy obejmuje następujące atrakcje: Statua WolnościWyspa Ellis IslandOne World Trade Center9/11 MemorialMost BrooklińskiBattery ParkWall Street / Financial DistrictEmpire State BuildingChrysler BuildingMadison Square GardenTimes SquareIntrepid Sea-Air-Space MuseumCentral Park Lot 20-minutowy obejmuje następujące atrakcje: Most BrooklińskiBattery ParkWall StreetStatua WolnościWyspa Ellis IslandOne World Trade Center9/11 MemorialEmpire State BuildingChrysler BuildingMadison Square GardenU.S.S. Intrepid MuseumTimes SquareCentral ParkGeneral Grant National MemorialMost WaszyngtonaHarlem i Cieśnina HarlemskaBronx i Yankee StadiumKlify PalisadesMost Spuyten Duyvil

Nowy Jork: ekspresowy rejs do Statuy Wolności z pominięciem kolejki

3. Nowy Jork: ekspresowy rejs do Statuy Wolności z pominięciem kolejki

Ten ekspresowy rejs rozpoczynający się w Battery Park w centrum Manhattanu to najszybszy sposób na zbliżenie się do Statuy Wolności i podziwianie najlepszych widoków z wody. Na pokładzie Twój przewodnik podzieli się ciekawymi informacjami. Rozpocznij rejs z przystani Slip 6 w Battery Park. W oczekiwaniu zrób sobie pamiątkowe zdjęcie z Statuą Wolności w tle. Wejdź na pokład statku, usiądź wygodnie i wyrusz w rejs wycieczkowy w obie strony. Rozkoszuj się panoramicznym widokiem na słynne wieżowce, pomniki i zabytki w centrum Nowego Jorku, relaksując się na pokładzie najnowocześniejszej łodzi.  Podpłyń do Statuy Wolności i zobacz z bliska jeden z najbardziej znanych symboli na świecie. W drodze do statuy przepłyniesz obok Ellis Island, niegdyś najbardziej zatłoczonego centrum przyjmowania imigrantów w Stanach Zjednoczonych, przez które przewinęło się około 12 milionów osób.  Zobaczysz także Governors Island, dawną bazę wojskową, która czasu została przebudowana w piękny park publiczny.

Nowy Jork: Światła portu – rejs z Circle Line bez kolejki

4. Nowy Jork: Światła portu – rejs z Circle Line bez kolejki

Przeżyj Nowy Jork o zachodzie słońca podczas rejsu po porcie i podziwiaj wszystkie zabytki i światła Manhattanu na pokładzie klimatyzowanej łodzi. Zbierz przyjaciół, rodzinę i współpracowników – a nawet przypadkowego nieznajomego – i wyrusz w niezapomnianą podróż po porcie z czuwającą „Lady Liberty”. Z drinkiem w dłoni kupionym w pełni zaopatrzonym barze poczuj powiew wiatru na twarzy i daj się zahipnotyzować migoczącej panoramie. Uzyskaj nieskończone możliwości robienia zdjęć, aby stać się gwiazdą Instagrama, gdy przepłyniesz obok legendarnych atrakcji, takich jak Statua Wolności i uzyskaj doskonałe widoki na Freedom Tower - One World Trade Center, Empire State Building, Pier 54 (Titanic Pier), Battery Park, i więcej. Zobacz, gdzie przetwarzane są miliony imigrantów, gdy przybyli do Ameryki na Ellis Island, przepłyń obok Governors Island, South Street Seaport i Brooklyn Bridge. Podziwiaj niezrównane widoki na most Manhattan Bridge, most Williamsburg i budynek Chryslera oraz odkryj East Village, budynek ONZ i molo USS Intrepid z innej perspektywy.

NYC: Big Apple Helicopter Tour

5. NYC: Big Apple Helicopter Tour

Nie bez powodu Nowy Jork nazywany jest „Wielkim Jabłkiem”! Ta bardzo popularna wycieczka zapewnia inspirujące widoki na najbardziej charakterystyczne zabytki Wielkiego Jabłka, takie jak Statua Wolności i Empire State Building. Wyjeżdżając z Pier 6, wzniesiesz się nad słynną rzekę Hudson i przelecisz tuż obok wspaniałej Statuy Wolności, bramy do miasta. Ze swojego najlepszego punktu obserwacyjnego wypatruj Governors i Ellis Islands oraz zobacz dzielnicę finansową Manhattanu, zanim przepłyniesz obok lśniących zakątków panoramy Nowego Jorku. Na tej części lotu zobaczysz między innymi Chryslera, Woolwortha, Hudson Yards, Grand Central Terminal oraz USS Intrepid. Zobaczysz nawet most Jerzego Waszyngtona i światowej sławy Central Park. Wybierz opcję 20- lub 30-minutową, aby przedłużyć swój lot i przelecieć obok Central Parku na stadion Yankee i zobaczyć katedrę św. Jana Boskiego, Uniwersytet Columbia, a nawet palisadę w New Jersey. Ta wszechstronna wycieczka to naprawdę najlepszy sposób, aby zobaczyć cały Nowy Jork z nieba!

Nowy Jork: Statua Wolności – rejs z Circle Line bez kolejki

6. Nowy Jork: Statua Wolności – rejs z Circle Line bez kolejki

Udaj się w 60-minutowy rejs po Zatoce Nowojorskiej i zobacz Statuę Wolności oraz Ellis Island. Podziwiaj też zapierające dech w piersiach drapacze chmur. Podczas krótkiego, ale bardzo inspirującego rejsu po zatoce przepłyniesz obok majestatycznej Statuy Wolności. Następnie udaj się do zabytkowego centrum imigracji na Ellis Island, a potem przepłyń obok World Financial Center na Dolnym Manhattanie. Podziwiaj niesamowite drapacze chmur, dzięki którym panorama Nowego Jorku wprost ożywa. Zabawni i doświadczeni przewodnicy ożywią zapierające dech w piersiach widoki i fascynującą historię „miasta, które nigdy nie zasypia”, a Ty będziesz podziwiać most Verrazano Narrows, prom Staten Island Ferry, Governors Island, most Brookliński i inne atrakcje.

Nowy Jork: Rejs statkiem o zachodzie słońca do Statuy Wolności

7. Nowy Jork: Rejs statkiem o zachodzie słońca do Statuy Wolności

Wyrusz w malowniczy rejs łodzią o zachodzie słońca wokół Statuy Wolności, Ellis Island i Mostu Brooklińskiego. Poczuj wiatr we włosach i obserwuj, jak kolory zachodu słońca przejmują ciemne niebo podczas rejsu po spokojnych wodach wokół Manhattanu, podziwiając widoki miasta z wyjątkowej perspektywy. Najpierw wybierz miejsce na tarasie zewnętrznym lub wewnętrznym, a następnie usiądź wygodnie i zrelaksuj się podczas podróży, aby zobaczyć Statuę Wolności. Kontynuuj w kierunku Ellis Island, gdzie masz okazję zrobić zdjęcia słynnego punktu wejścia do Nowego Jorku z zachodem słońca w tle. Podziwiaj panoramę Manhattanu i jego słynne drapacze chmur, w tym One World Trade Center, podczas rejsu wzdłuż wschodniej i zachodniej strony Dolnego Manhattanu. Posłuchaj swojego przewodnika, który dzieli się informacjami o tych kultowych miejscach, w tym o historii Empire State Building, Manhattan Bridge, Governor's Island i nie tylko.

NYC: Bilet wstępu bez kolejki na rejs o zachodzie słońca Statuy Wolności

8. NYC: Bilet wstępu bez kolejki na rejs o zachodzie słońca Statuy Wolności

Wypłyń na Lady Liberty i podziwiaj wspaniałe widoki zachodu słońca na miasto, które nigdy nie śpi podczas godzinnego rejsu o zachodzie słońca. Przed wejściem na pokład łodzi w porcie South Street Seaport zatrzymaj się w Cobble Fish na drinka, który możesz zabrać na pokład, aby dobrze rozpocząć wieczór! Ciesz się wspaniałą muzyką, żeglując po nowojorskim porcie w drodze do Statuy Wolności i rób zdjęcia innym kultowym zabytkom, takim jak Most Brookliński i One World Trade Center. Usiądź wygodnie i zrelaksuj się na zewnętrznym tarasie, wystarczająco dużo biegałeś w ciągu dnia, zasługujesz na to!

Manhattan: Rejs statkiem i Skyline na pokładzie luksusowego jachtu

9. Manhattan: Rejs statkiem i Skyline na pokładzie luksusowego jachtu

Zostaw zgiełk miasta za sobą i zobacz Nowy Jork w nowym świetle. Usiądź wygodnie i podziwiaj słynną panoramę miasta z wygodnej klasycznej łodzi z krytym salonem i otwartym pokładem zewnętrznym. Zbliż się do Statuy Wolności i Ellis Island podczas tego rejsu krajoznawczego. Gdy będziesz mijać tak ważne miejsca, jak Battery Park, dzielnica finansowa i South Street Seaport, Twój kapitan zapewni Ci pouczającą narrację. Wybierz się w rejs po rzece Hudson i nowojorskim porcie klasyczną łodzią, która zapewnia elegancję i komfort z przełomu wieków, wraz z pokładami z drewna tekowego i mahoniowymi wykończeniami. Rozgość się w spektakularnym obserwatorium na tylnym pokładzie, z wygodnymi miejscami siedzącymi przy stolikach sprzyjających rozmowom. Stoły mogą być dzielone za pomocą przezroczystej przegrody w zależności od wielkości imprezy. Obserwatorium jest ogrzewane zimą i klimatyzowane latem, zapewniając panoramiczne widoki w najwyższym komforcie.

NYC: Wakacyjny rejs jachtem z jazzem, kakao i kolędami

10. NYC: Wakacyjny rejs jachtem z jazzem, kakao i kolędami

W te Święta Bożego Narodzenia świętuj w wielkim stylu na pokładzie luksusowego 90-minutowego rejsu jachtem po nowojorskim porcie. Wejdź do ciepłego solarium jachtu, udekorowanego w świątecznym stylu i ciesz się ciepłą i przytulną wycieczką z przyjaciółmi, rodziną i bliskimi. Pyszne gorące kakao, ciasteczka i smakołyki będą serwowane, gdy przepłyniesz obok Battery Park, South Street Seaport, Financial District, Governor's Island, Statuy Wolności i Ellis Island. Zrelaksuj się w ogrzewanej głównej kabinie obserwacyjnej, dołącz do kolędowania lub ciesz się rytmami tria jazzowego na żywo. Rejs odbędzie się na pokładzie jachtu Manhattan II lub Northern Lights! Każda łódź posiada pełny bar oraz ogrzewany salon. Wypij bezpłatny kieliszek szampana, wina lub piwa, a także kup mieszane drinki w barze na pokładzie. Następnie obserwuj wspaniałe widoki wyspy Manhattan, a wszystko to w zaciszu ogrzewanego salonu na tylnym pokładzie jachtu w stylu lat 20. ubiegłego wieku. Wygodne, przydzielone miejsca siedzące są dostępne dla każdego w wielkim salonie. Stoły mogą być dzielone przezroczystą przegrodą w zależności od wielkości imprezy. Jacht Northern Lights może pomieścić 130 gości, a jacht Manhattan II 80 gości.

Liczba znalezionych atrakcji: 33
Sortuj wg::

Governors Island: najlepsze atrakcje w pobliżu

Governors Island: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Governors Island? Kliknij tutaj.

Governors Island: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.4
(7048 recenzji)

Naprawdę podobała mi się ta wycieczka. Łódź była łatwa do znalezienia i wypłynęła na czas. Było mnóstwo miejsca, aby każdy miał dobry pogląd na stan wolności. Przewodnik był bardzo pouczający. Było tam trochę drobiazgów do kupienia, takich jak breloczki do kluczy, pamiątki po Nowym Jorku i inne drobiazgi, które były o wiele tańsze niż na głównej ulicy. Mieliśmy również możliwość zrobienia profesjonalnych zdjęć grupy z posągiem za rozsądną cenę zakupu, co było świetnym dodatkiem. Zdecydowanie polecam

Doskonała zabawa! Statek ruszył i wrócił na czas. Prowadzący opowiadał o budynkach, które mijaliśmy, aktywizował pasażerów, oferował pomoc przy zdjęciach. Doskonała opcja ekspresowego rejsu nie tylko do statuy Wolności, ale też widok na Manhattan oraz przepłynięcie pod Mostem Brooklynskim. Zdecydowanie polecam!!

Rejs był idealny, dokładnie taki, jaki zarezerwowaliśmy. Nasz problem dotyczył nabrzeża, bardzo trudno było ustalić, która to łódź, co wymagało kilku prób znalezienia tej właściwej. Mieliśmy szczęście, że przybyliśmy wcześnie. Po nabrzeżu biegali ludzie gorączkowo szukający swoich łodzi.

Piękny widok na miasto i panią wolność z wody!! Niezbyt tłoczno i miejsca siedzące dostępne dla każdego. Jedynym minusem było to, że było zbyt wietrznie, aby naprawdę usłyszeć informacje przez głośnik.

Czas oczekiwania był zbyt długi, prom był trochę za mały w stosunku do liczby osób. W przeciwnym razie podróż do Statuy Wolności była w porządku