Atrakcje i wycieczki
Gouda

Gouda – nasze najbardziej polecane atrakcje

Gouda: bilet wstępu do sera Gouda

1. Gouda: bilet wstępu do sera Gouda

Udaj się w podróż do serca Goudy i dowiedz się, dlaczego świat pragnie słynnego sera z tego holenderskiego miasta. Mieszczący się w ogromnej Goudzie, przeżyj wyjątkowy, interaktywny pokaz, który wprowadza Cię we wszystkie aspekty wszechświata sera Gouda. Odkryj tradycje i smak autentycznej Goudy. Rozpocznij swoją przygodę w centrum miasta Gouda. Przygotuj się na ody do krowy, wchodząc na wystawę zaprojektowaną wewnątrz gigantycznego sera Gouda. Następnie wybierz się w podróż w czasie i poznaj wielowiekową tradycję produkcji sera. Kontynuuj odkrywanie Gouda dzięki praktycznym, interaktywnym panelom. Wypróbuj wirtualne dojenie, obracanie sera i poznaj uświęconą tradycją tradycję „klaszczenia w dłonie”. Następnie śledź żywotność koła sera, które przechodzi z polderu na targ serów, a następnie do Ciebie.

Gouda: Bilet do Fabryki Gofrów Syrop z gofrem

2. Gouda: Bilet do Fabryki Gofrów Syrop z gofrem

Zapraszamy na wycieczkę do Fabryki Gofrów Syropowych, której nie zapomnisz. Poznaj historię gofrów z syropem Kamphuisen, odkryj proces ich wytwarzania i ciesz się ich degustacją. W zależności od zarezerwowanej opcji możesz połączyć ją z herbatą, kawą i dodatkowym poczęstunkiem. Po przybyciu do fabryki poczuj słodki aromat świeżo upieczonych gofrów. Jeśli lubisz słodkie smakołyki, ta wycieczka jest dla Ciebie. Odkryj historię tych gorących ciastek, które istnieją od 1810 roku. Zobacz, jak piekarze ciężko pracują, spacerując po fabryce. Chcesz wiedzieć, jak zrobić te gofry z syropem? Nie ma problemu, piekarze podzielą się tajnym przepisem i pokażą Ci proces. Zakończ wycieczkę cukrową gorączką, wkładając gofry z syropem.

Gouda: audiowycieczka po Muzeum Sera i Rzemiosła Goudse Waag

3. Gouda: audiowycieczka po Muzeum Sera i Rzemiosła Goudse Waag

Wejdź do Goudsche Waag i przenieś się do innego świata. Wybierz się na wycieczkę audio z przewodnikiem po budynku i poznaj wielowiekowe rzemiosło Gouda. Skosztuj smaku, od piwa po plateel, od wafli z syropem po ser. Pobierz całą historię. Zwiedź muzeum na parterze zabytkowego budynku De Goudse Waag. Zobacz różne produkty, które były tam ważone i sprzedawane, i odkryj tajemnice zawarte w rzeźbach.

Gouda: Bilet wstępu do kościoła św. Jana z audioprzewodnikiem

4. Gouda: Bilet wstępu do kościoła św. Jana z audioprzewodnikiem

Odwiedź kościół św. Jana w Goudzie i odkryj całe jego piękno z pomocą audioprzewodnika. Zobacz, jak słońce świeci przez 72 słynne na całym świecie witraże i od razu zrozum, co sprawia, że St John's w Gouda jest tak wyjątkowy. Żaden inny kościół na świecie nie ma tak wielu XVI-wiecznych witraży. Okna Gouda, jak je nazywamy, należą do najwyższych osiągnięć europejskiego malarstwa na szkle. Podziwiaj wspaniałe kolory i bogatą grę świateł, które tworzą wyciszoną atmosferę w najdłuższym kościele w Holandii.

Gouda: Escape Tour — gra miejska z przewodnikiem

5. Gouda: Escape Tour — gra miejska z przewodnikiem

Czy wiesz, że Gouda prawie straciła swój wizerunek miasta sera na rzecz pobliskiej wioski Schoonhoven? Schoonhoven miał również pyszny ser, ale miał też mądrą serową dziewczynę, która była popularna wśród wielu (wpływowych) bogatych mężczyzn. Dzięki Escape Tour Gouda dowiesz się więcej na ten temat, szukając tajnego wyjścia! Wybierz swój czas rozpoczęcia z kolegami z drużyny, zaczynając o dowolnej porze dnia i nocy. Przemierzaj miasto, odhaczając zadania, aby znaleźć wszystkie wskazówki potrzebne do dotarcia do tajnego przejścia. Szukając wskazówek, podziwiaj piękne zabytki miasta. Spaceruj po uroczych uliczkach i wypatruj wielu zabytkowych budynków w centrum miasta. Pracuj szybko, a Ty i Twój zespół możecie ustanowić rekord najszybszej trasy. Powodzenia!

Gouda Samodzielna gra o tajemniczym morderstwie Sherlocka Holmesa

6. Gouda Samodzielna gra o tajemniczym morderstwie Sherlocka Holmesa

Gra Miejska Sherlock Holmes to wycieczka z przewodnikiem, która zapewnia zabawny i interaktywny sposób spacerowania po mieście. Wystarczy telefon z dostępem do Internetu. Gdy tylko dokonasz rezerwacji gry, wyślemy Ci wszystkie potrzebne informacje e-mailem. Poruszając się po mieście odblokujesz zadania. Tutaj znajdziesz postacie, które są chętne do pomocy. Ale informacja ma swoją cenę! Rozwiązuj ich zagadki, podejmuj zabawne wyzwania fotograficzne, ścigaj sprawców i baw się razem, aby zbliżyć się do rozwiązania morderstwa Balthasara. WAŻNA INFORMACJA: - Stopień trudności: łatwy – odpowiedni także dla rodzin z dziećmi - Czas trwania: 2 godziny - Bilety: Wystarczy kupić 1 bilet na grupę (1-4 osoby) - Każda grupa będzie grać z 1 urządzeniem. Dla grup powyżej 4 osób istnieje możliwość zakupu 2 lub większej liczby biletów. - Aby zarezerwować tę grę, musisz podać datę/godzinę, ALE możesz zacząć, kiedy tylko chcesz. - *UWAGA: ta gra miejska wykorzystuje miasto jako interaktywne pole gry, ale NIE dostarcza żadnych informacji o mieście! JAK GRAĆ: Zarezerwuj grę miejską, sprawdź e-mail, który Ci wyślemy z instrukcjami, pobierz aplikację Loquiz i rozpocznij swoją przygodę z grą! Eksploruj miasto we własnym tempie, grając w grę miejską Sherlock Holmes – wycieczkę z przewodnikiem, która oferuje dużą swobodę i elastyczność. Możesz grać kiedy, gdzie i z kim chcesz. Niezależnie od tego, czy chcesz grać sam dla przyjemności, czy z grupą ludzi, jest to gra dla Ciebie! Gra w większej liczbie grup zamieni się w rywalizację, idealną jako ćwiczenie budowania zespołu. Ta gra to fajna zabawa, którą możesz wykonywać podczas wizyty w mieście z rodziną i przyjaciółmi lub jako para. Nasza gra miejska oferuje maksymalną niezależność, możesz grać w pauzę i kontynuować, kiedy tylko chcesz!

Gouda: Wspaniała 3-godzinna wycieczka E-Chopper

7. Gouda: Wspaniała 3-godzinna wycieczka E-Chopper

Wypożycz E-pojazd i odkryj Zielone Serce Holandii podczas wycieczki z przewodnikiem. Wybieraj spośród różnych tras i lokalizacji początkowych i ciesz się swobodą odkrywania we własnym tempie. Wybieraj spośród różnych tras i lokalizacji początkowych i ciesz się swobodą odkrywania we własnym tempie. Daj się poprowadzić wzdłuż Reeuwijkse Plassen lub Meije, podziwiaj zielony krajobraz polderów i ciesz się pięknem okolicy w ciszy. Mijaj farmy sera, wiatraki oraz historyczne wioski i miasteczka. Lub ciesz się cichą przejażdżką przez polder o zachodzie słońca. Wybierz jedną z wielu lokalizacji startu i tras. Udaj się do malowniczej wioski lub zwiedzaj polder. Wypożycz E-skuter i odkryj Zielone Serce Holandii podczas wycieczki z przewodnikiem. Wybieraj spośród różnych tras i lokalizacji startu i ciesz się swobodą odkrywania we własnym tempie.

Gouda: Bilet wstępu do Muzeum Gouda

8. Gouda: Bilet wstępu do Muzeum Gouda

Mieszczący się w XIV-wiecznym pensjonacie, wejście do Muzeum Gouda zabierze Cię w podróż przez historię. Stała kolekcja muzeum i wystawy czasowe reprezentują 600 lat historii Goudy. Od Ferdynanda Bola po Izaaka Izraela, od glinianej fajki Gouda po tryptyk z XVI wieku: Muzeum Gouda ma wyjątkową kolekcję, która przedstawia historię historycznego miasta Gouda. Poznaj kolekcję muzeum i poznaj fascynującą przeszłość Goudy. Wśród kolekcji muzeum znajdują się obrazy ołtarzowe, które przetrwały ikonoklazm, który przetoczył się przez Holandię w XVI wieku. Zobacz ogromną interaktywną makietę Goudy, która pokazuje miasto tak, jak było w 1562 roku. Kontynuuj przeglądanie kolekcji i zobacz XVII-wieczne elementy straży obywatelskiej i portrety grup milicji. Dzieła sztuki w kolekcji Muzeum Goudy obejmują również wiele XIX-wiecznych dzieł francuskich i holenderskich oraz słynną ceramikę Goudy z XX wieku. Nie zapomnij odwiedzić wystaw czasowych.

Gouda: Samodzielna gra eksploracyjna Secrets of Gouda

9. Gouda: Samodzielna gra eksploracyjna Secrets of Gouda

Gra Secrets of Exploration to wycieczka z przewodnikiem, która zapewnia zabawny i interaktywny sposób na odkrywanie miasta. Wystarczy telefon z dostępem do Internetu. Gdy tylko dokonasz rezerwacji gry, wyślemy Ci wszystkie potrzebne informacje e-mailem. Eksploruj miasto i obcuj z jego otoczeniem, odkrywając najbardziej ukryte sekrety miasta! Aby osiągnąć postęp, napotkasz trudne łamigłówki, zagadki i zadania fotograficzne, które będą wymagały eksploracji miasta. Podczas gry dowiesz się więcej o historii, postaciach specjalnych, kulturze i odkryjesz wiele unikalnych faktów na temat wybranego miasta. Odkryliśmy tajemnice nieznane nawet prawdziwym mieszkańcom! WAŻNA INFORMACJA: - Poziom trudności: średni - Czas trwania: 2 godziny - Bilety: Wystarczy kupić 1 bilet na grupę (1-4 osoby). Każda grupa będzie grać na 1 urządzeniu. Dla grup powyżej 4 osób istnieje możliwość zakupu 2 lub większej liczby biletów. - Aby zarezerwować tę grę, musisz podać datę/godzinę, ALE możesz zacząć, kiedy tylko chcesz. JAK GRAĆ: Zarezerwuj grę eksploracyjną, sprawdź e-mail, który Ci wyślemy z instrukcjami, pobierz aplikację Loquiz i rozpocznij swoją przygodę z grą! Odkryj najlepiej strzeżone sekrety historycznego centrum miasta dzięki grze Secrets of Exploration, ekscytującej grze eksploracyjnej opartej na GPS! Niezależnie od tego, czy chcesz grać sam dla przyjemności, czy z grupą ludzi, jest to gra dla Ciebie! Gra w większej liczbie grup zamieni się w rywalizację, idealną jako ćwiczenie budowania zespołu. Ta gra to fajna zabawa, którą możesz wykonywać podczas wizyty w mieście. Rozwiązuj zabawne łamigłówki i pytania, wykonuj zadania fotograficzne i nie tylko, aby zdobyć jak najwięcej punktów i zyskać dodatkowe wskazówki, które pomogą Ci w ostatniej zagadce. Możesz nawet zdobyć miejsce w tabeli liderów! Nasza gra eksploracyjna oferuje maksymalną niezależność, możesz grać w pauzę i kontynuować, kiedy tylko chcesz.

Alphen aan den Rijn: bilety do skansenu Archeon

10. Alphen aan den Rijn: bilety do skansenu Archeon

Zanurz się w przeszłość Holandii dzięki biletom do skansenu Archeon w Rijn, w którym znajdują się 43 zrekonstruowane budynki wykonane ze znalezisk archeologicznych. Dołącz do jednej z wycieczek z przewodnikiem, posłuchaj fascynujących opowieści lub weź udział w licznych zajęciach. Ucz się od archeo-tłumaczy ubranych w stroje z epoki, którzy interpretują różne okresy z przeszłości. Mogą również odpowiedzieć na pytania dotyczące każdego okresu. Popływaj kajakiem, rzuć włócznią, zagraj w średniowieczną grę w piłkę lub zrób broszkę. A może chciałbyś, aby twoja wróżba została przepowiedziana przez świątynną kapłankę? Możesz także skorzystać z rzymskiego masażu lub zadecydować o życiu gladiatorów i nie tylko. Odwiedź zrekonstruowaną galijsko-rzymską willę, w której mieści się Muzeum Rzymskie. Pysznych potraw i napojów można również skosztować w rzymskiej restauracji lub średniowiecznym klasztorze. Przeglądaj sklep, aby znaleźć wiele wspaniałych książek i pamiątek.

Wszystkie atrakcje

Gouda – nasze najbardziej polecane atrakcje

Gouda: bilet wstępu do sera Gouda

Gouda: bilet wstępu do sera Gouda

Udaj się w podróż do serca Goudy i dowiedz się, dlaczego świat pragnie słynnego sera z tego holenderskiego miasta. Mieszczący się w ogromnej Goudzie, przeżyj wyjątkowy, interaktywny pokaz, który wprowadza Cię we wszystkie aspekty wszechświata sera Gouda. Odkryj tradycje i smak autentycznej Goudy. Rozpocznij swoją przygodę w centrum miasta Gouda. Przygotuj się na ody do krowy, wchodząc na wystawę zaprojektowaną wewnątrz gigantycznego sera Gouda. Następnie wybierz się w podróż w czasie i poznaj wielowiekową tradycję produkcji sera. Kontynuuj odkrywanie Gouda dzięki praktycznym, interaktywnym panelom. Wypróbuj wirtualne dojenie, obracanie sera i poznaj uświęconą tradycją tradycję „klaszczenia w dłonie”. Następnie śledź żywotność koła sera, które przechodzi z polderu na targ serów, a następnie do Ciebie.

Gouda: Bilet do Fabryki Gofrów Syrop z gofrem

Gouda: Bilet do Fabryki Gofrów Syrop z gofrem

Zapraszamy na wycieczkę do Fabryki Gofrów Syropowych, której nie zapomnisz. Poznaj historię gofrów z syropem Kamphuisen, odkryj proces ich wytwarzania i ciesz się ich degustacją. W zależności od zarezerwowanej opcji możesz połączyć ją z herbatą, kawą i dodatkowym poczęstunkiem. Po przybyciu do fabryki poczuj słodki aromat świeżo upieczonych gofrów. Jeśli lubisz słodkie smakołyki, ta wycieczka jest dla Ciebie. Odkryj historię tych gorących ciastek, które istnieją od 1810 roku. Zobacz, jak piekarze ciężko pracują, spacerując po fabryce. Chcesz wiedzieć, jak zrobić te gofry z syropem? Nie ma problemu, piekarze podzielą się tajnym przepisem i pokażą Ci proces. Zakończ wycieczkę cukrową gorączką, wkładając gofry z syropem.

Gouda: audiowycieczka po Muzeum Sera i Rzemiosła Goudse Waag

Gouda: audiowycieczka po Muzeum Sera i Rzemiosła Goudse Waag

Wejdź do Goudsche Waag i przenieś się do innego świata. Wybierz się na wycieczkę audio z przewodnikiem po budynku i poznaj wielowiekowe rzemiosło Gouda. Skosztuj smaku, od piwa po plateel, od wafli z syropem po ser. Pobierz całą historię. Zwiedź muzeum na parterze zabytkowego budynku De Goudse Waag. Zobacz różne produkty, które były tam ważone i sprzedawane, i odkryj tajemnice zawarte w rzeźbach.

Gouda: Bilet wstępu do kościoła św. Jana z audioprzewodnikiem

Gouda: Bilet wstępu do kościoła św. Jana z audioprzewodnikiem

Odwiedź kościół św. Jana w Goudzie i odkryj całe jego piękno z pomocą audioprzewodnika. Zobacz, jak słońce świeci przez 72 słynne na całym świecie witraże i od razu zrozum, co sprawia, że St John's w Gouda jest tak wyjątkowy. Żaden inny kościół na świecie nie ma tak wielu XVI-wiecznych witraży. Okna Gouda, jak je nazywamy, należą do najwyższych osiągnięć europejskiego malarstwa na szkle. Podziwiaj wspaniałe kolory i bogatą grę świateł, które tworzą wyciszoną atmosferę w najdłuższym kościele w Holandii.

Gouda: Escape Tour — gra miejska z przewodnikiem

Gouda: Escape Tour — gra miejska z przewodnikiem

Czy wiesz, że Gouda prawie straciła swój wizerunek miasta sera na rzecz pobliskiej wioski Schoonhoven? Schoonhoven miał również pyszny ser, ale miał też mądrą serową dziewczynę, która była popularna wśród wielu (wpływowych) bogatych mężczyzn. Dzięki Escape Tour Gouda dowiesz się więcej na ten temat, szukając tajnego wyjścia! Wybierz swój czas rozpoczęcia z kolegami z drużyny, zaczynając o dowolnej porze dnia i nocy. Przemierzaj miasto, odhaczając zadania, aby znaleźć wszystkie wskazówki potrzebne do dotarcia do tajnego przejścia. Szukając wskazówek, podziwiaj piękne zabytki miasta. Spaceruj po uroczych uliczkach i wypatruj wielu zabytkowych budynków w centrum miasta. Pracuj szybko, a Ty i Twój zespół możecie ustanowić rekord najszybszej trasy. Powodzenia!

Gouda Samodzielna gra o tajemniczym morderstwie Sherlocka Holmesa

Gouda Samodzielna gra o tajemniczym morderstwie Sherlocka Holmesa

Gra Miejska Sherlock Holmes to wycieczka z przewodnikiem, która zapewnia zabawny i interaktywny sposób spacerowania po mieście. Wystarczy telefon z dostępem do Internetu. Gdy tylko dokonasz rezerwacji gry, wyślemy Ci wszystkie potrzebne informacje e-mailem. Poruszając się po mieście odblokujesz zadania. Tutaj znajdziesz postacie, które są chętne do pomocy. Ale informacja ma swoją cenę! Rozwiązuj ich zagadki, podejmuj zabawne wyzwania fotograficzne, ścigaj sprawców i baw się razem, aby zbliżyć się do rozwiązania morderstwa Balthasara. WAŻNA INFORMACJA: - Stopień trudności: łatwy – odpowiedni także dla rodzin z dziećmi - Czas trwania: 2 godziny - Bilety: Wystarczy kupić 1 bilet na grupę (1-4 osoby) - Każda grupa będzie grać z 1 urządzeniem. Dla grup powyżej 4 osób istnieje możliwość zakupu 2 lub większej liczby biletów. - Aby zarezerwować tę grę, musisz podać datę/godzinę, ALE możesz zacząć, kiedy tylko chcesz. - *UWAGA: ta gra miejska wykorzystuje miasto jako interaktywne pole gry, ale NIE dostarcza żadnych informacji o mieście! JAK GRAĆ: Zarezerwuj grę miejską, sprawdź e-mail, który Ci wyślemy z instrukcjami, pobierz aplikację Loquiz i rozpocznij swoją przygodę z grą! Eksploruj miasto we własnym tempie, grając w grę miejską Sherlock Holmes – wycieczkę z przewodnikiem, która oferuje dużą swobodę i elastyczność. Możesz grać kiedy, gdzie i z kim chcesz. Niezależnie od tego, czy chcesz grać sam dla przyjemności, czy z grupą ludzi, jest to gra dla Ciebie! Gra w większej liczbie grup zamieni się w rywalizację, idealną jako ćwiczenie budowania zespołu. Ta gra to fajna zabawa, którą możesz wykonywać podczas wizyty w mieście z rodziną i przyjaciółmi lub jako para. Nasza gra miejska oferuje maksymalną niezależność, możesz grać w pauzę i kontynuować, kiedy tylko chcesz!

Gouda: Wspaniała 3-godzinna wycieczka E-Chopper

Gouda: Wspaniała 3-godzinna wycieczka E-Chopper

Wypożycz E-pojazd i odkryj Zielone Serce Holandii podczas wycieczki z przewodnikiem. Wybieraj spośród różnych tras i lokalizacji początkowych i ciesz się swobodą odkrywania we własnym tempie. Wybieraj spośród różnych tras i lokalizacji początkowych i ciesz się swobodą odkrywania we własnym tempie. Daj się poprowadzić wzdłuż Reeuwijkse Plassen lub Meije, podziwiaj zielony krajobraz polderów i ciesz się pięknem okolicy w ciszy. Mijaj farmy sera, wiatraki oraz historyczne wioski i miasteczka. Lub ciesz się cichą przejażdżką przez polder o zachodzie słońca. Wybierz jedną z wielu lokalizacji startu i tras. Udaj się do malowniczej wioski lub zwiedzaj polder. Wypożycz E-skuter i odkryj Zielone Serce Holandii podczas wycieczki z przewodnikiem. Wybieraj spośród różnych tras i lokalizacji startu i ciesz się swobodą odkrywania we własnym tempie.

Gouda: Bilet wstępu do Muzeum Gouda

Gouda: Bilet wstępu do Muzeum Gouda

Mieszczący się w XIV-wiecznym pensjonacie, wejście do Muzeum Gouda zabierze Cię w podróż przez historię. Stała kolekcja muzeum i wystawy czasowe reprezentują 600 lat historii Goudy. Od Ferdynanda Bola po Izaaka Izraela, od glinianej fajki Gouda po tryptyk z XVI wieku: Muzeum Gouda ma wyjątkową kolekcję, która przedstawia historię historycznego miasta Gouda. Poznaj kolekcję muzeum i poznaj fascynującą przeszłość Goudy. Wśród kolekcji muzeum znajdują się obrazy ołtarzowe, które przetrwały ikonoklazm, który przetoczył się przez Holandię w XVI wieku. Zobacz ogromną interaktywną makietę Goudy, która pokazuje miasto tak, jak było w 1562 roku. Kontynuuj przeglądanie kolekcji i zobacz XVII-wieczne elementy straży obywatelskiej i portrety grup milicji. Dzieła sztuki w kolekcji Muzeum Goudy obejmują również wiele XIX-wiecznych dzieł francuskich i holenderskich oraz słynną ceramikę Goudy z XX wieku. Nie zapomnij odwiedzić wystaw czasowych.

Gouda: Samodzielna gra eksploracyjna Secrets of Gouda

Gouda: Samodzielna gra eksploracyjna Secrets of Gouda

Gra Secrets of Exploration to wycieczka z przewodnikiem, która zapewnia zabawny i interaktywny sposób na odkrywanie miasta. Wystarczy telefon z dostępem do Internetu. Gdy tylko dokonasz rezerwacji gry, wyślemy Ci wszystkie potrzebne informacje e-mailem. Eksploruj miasto i obcuj z jego otoczeniem, odkrywając najbardziej ukryte sekrety miasta! Aby osiągnąć postęp, napotkasz trudne łamigłówki, zagadki i zadania fotograficzne, które będą wymagały eksploracji miasta. Podczas gry dowiesz się więcej o historii, postaciach specjalnych, kulturze i odkryjesz wiele unikalnych faktów na temat wybranego miasta. Odkryliśmy tajemnice nieznane nawet prawdziwym mieszkańcom! WAŻNA INFORMACJA: - Poziom trudności: średni - Czas trwania: 2 godziny - Bilety: Wystarczy kupić 1 bilet na grupę (1-4 osoby). Każda grupa będzie grać na 1 urządzeniu. Dla grup powyżej 4 osób istnieje możliwość zakupu 2 lub większej liczby biletów. - Aby zarezerwować tę grę, musisz podać datę/godzinę, ALE możesz zacząć, kiedy tylko chcesz. JAK GRAĆ: Zarezerwuj grę eksploracyjną, sprawdź e-mail, który Ci wyślemy z instrukcjami, pobierz aplikację Loquiz i rozpocznij swoją przygodę z grą! Odkryj najlepiej strzeżone sekrety historycznego centrum miasta dzięki grze Secrets of Exploration, ekscytującej grze eksploracyjnej opartej na GPS! Niezależnie od tego, czy chcesz grać sam dla przyjemności, czy z grupą ludzi, jest to gra dla Ciebie! Gra w większej liczbie grup zamieni się w rywalizację, idealną jako ćwiczenie budowania zespołu. Ta gra to fajna zabawa, którą możesz wykonywać podczas wizyty w mieście. Rozwiązuj zabawne łamigłówki i pytania, wykonuj zadania fotograficzne i nie tylko, aby zdobyć jak najwięcej punktów i zyskać dodatkowe wskazówki, które pomogą Ci w ostatniej zagadce. Możesz nawet zdobyć miejsce w tabeli liderów! Nasza gra eksploracyjna oferuje maksymalną niezależność, możesz grać w pauzę i kontynuować, kiedy tylko chcesz.

Alphen aan den Rijn: bilety do skansenu Archeon

Alphen aan den Rijn: bilety do skansenu Archeon

Zanurz się w przeszłość Holandii dzięki biletom do skansenu Archeon w Rijn, w którym znajdują się 43 zrekonstruowane budynki wykonane ze znalezisk archeologicznych. Dołącz do jednej z wycieczek z przewodnikiem, posłuchaj fascynujących opowieści lub weź udział w licznych zajęciach. Ucz się od archeo-tłumaczy ubranych w stroje z epoki, którzy interpretują różne okresy z przeszłości. Mogą również odpowiedzieć na pytania dotyczące każdego okresu. Popływaj kajakiem, rzuć włócznią, zagraj w średniowieczną grę w piłkę lub zrób broszkę. A może chciałbyś, aby twoja wróżba została przepowiedziana przez świątynną kapłankę? Możesz także skorzystać z rzymskiego masażu lub zadecydować o życiu gladiatorów i nie tylko. Odwiedź zrekonstruowaną galijsko-rzymską willę, w której mieści się Muzeum Rzymskie. Pysznych potraw i napojów można również skosztować w rzymskiej restauracji lub średniowiecznym klasztorze. Przeglądaj sklep, aby znaleźć wiele wspaniałych książek i pamiątek.

Często zadawane pytania dotyczące: Gouda

Jakie najlepsze atrakcje trzeba zobaczyć w: Gouda?

Najlepsze atrakcje to:

Gouda: zobacz wszystkie najważniejsze atrakcje

Jakie są najlepsze atrakcje w: Gouda dla osób z dziećmi?

Najlepsze atrakcje w: Gouda dla osób z dziećmi to:

Gouda – zobacz wszystkie atrakcje dla rodzin na GetYourGuide

Gouda: Najciekawsze atrakcje

Gouda: Wycieczki i bilety

Holandia: Ciekawe miejsca

Gouda: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Gouda? Kliknij tutaj.

Gouda: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.4
(84 recenzji)