Górny Kanion Antylopy

  • Przygody
  • Wycieczki całodniowe
  • Atrakcje wodne
  • Wycieczki kilkudniowe
  • Wycieczki prywatne

Górny Kanion Antylopy: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Górny Kanion Antylopy? Kliknij tutaj.

Górny Kanion Antylopy: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5 / 5

na podstawie 413 opinii

Marvil, kierownik wycieczki i pilot autobusu Trison, byli tylko NAJLEPSI. Nie było żadnych problemów. Wszystko poszło jedwabiście gładko. Historyczna wiedza Marvila jest wyjątkowa. On i Trison zaangażowali się w grupę w bardzo szczęśliwy i entuzjastyczny podczas całej podróży. Ogólnie wycieczka była doskonała i przyjemna. Jeśli kiedykolwiek wpadnę na pomysł koncertowania, zarezerwuję z GETYOURGUIDE.

Świetna jednodniowa wycieczka! Byłem w Kanionach Górnej Antylopy i pomyślałem, że są piękne! Moim zdaniem w Horseshoe Bend wywierano zbyt dużą presję czasu, aby nikt nie spóźniał się z powrotem do autobusu. Niestety czułam się tam trochę zestresowana, ale nadal bardzo się cieszę, że udało mi się zobaczyć te dwa piękne miejsca! Podczas jazdy autobusem przewodnik opowiadał ciekawe historie.

14 grudnia 2021: Zostaliśmy szybko odebrani i trzymaliśmy się harmonogramu przez cały dzień. Krzyczcie naszemu kierowcy Ronnie - nie mogłem prosić o lepszego kierowcę. Pogoda była słoneczna, ale w drodze powrotnej do Vegas zaczęło padać z bardzo silnym wiatrem. Był czujny, ostrożny i bezpiecznie poprowadził nas z powrotem!

To było wspaniałe doświadczenie. Lunch był kanapką z indyka z frytkami, która wcale nie była zła. Przewodnik udzielił nam świetnych informacji o kanionach

Nasz przewodnik był bardzo pouczający, niesamowite doświadczenie.