Dodaj daty

Atrakcje i wycieczki
Golden

Golden

Golden – nasze najbardziej polecane atrakcje

Rzeka Kicking Horse: Półdniowa wycieczka Whitewater Rafting

1. Rzeka Kicking Horse: Półdniowa wycieczka Whitewater Rafting

Ciesz się ekscytującym wwycieczką raftingową po rzece Kicking Horse, pokonując z przewodnikiem wody od klasy 2 do klasy 4/4+ . Zmierz się z bystrzami, takimi jak Hopi's Hole, kolejka linowa, piła stołowa oraz słynne Portage i Shotgun. Twoja przygoda zaczyna się w domku dziennym lokalnego partnera, dogodnie zlokalizowanym przy autostradzie transkanadyjskiej. Po ciepłym powitaniu Twoja załoga rozdaje najwyższej klasy sprzęt do raftingu (kombinezon, buty do skafandra i rękawiczki, kurtki przeciwdeszczowe, kamizelki ratunkowe i kaski). W zaciszu ogrzewanych szatni przebierz się w dostarczony strój, zanim skorzystasz z szybkiego transferu do „put-in” (punktu początkowego), gdzie otrzymasz obszerną odprawę bezpieczeństwa przed skokiem do rzeki. Jest to największa rzeka Whitewater w Górach Skalistych. Przygotuj się na trzymanie i zmoknięcie. Ciesz się środowiskiem kanionu i być może rzuć okiem na kozę górską, wilka lub niedźwiedzia. Po podróży kolejny szybki prom zawróci Cię z powrotem do ciepłej bazy. Po przebraniu się z powrotem w suche i wygodne ubrania lądowe, ciesz się przekąskami i wyborem gorących i zimnych napojów. Zajrzyj do sklepu z pamiątkami po pamiątkę lub zdjęcie z podróży, które możesz zabrać do domu.

Golden, BC: Półdniowy rafting na rzece Kicking Horse River

2. Golden, BC: Półdniowy rafting na rzece Kicking Horse River

Przepłyń tratwą 12 km białej wody w środkowym kanionie rzeki Kicking Horse. Podczas tej półdniowej wycieczki spływem rzecznym będziesz poruszać się po kaskadach klasy 2 - 4 z doświadczonym przewodnikiem po rzece. Przeżyj 1-kilometrowy odcinek progów klasy 4, znany jako Portage Shotgun. To jeden z najbardziej ekscytujących odcinków na rzece Kicking Horse, z mnóstwem dużych rozprysków i białej wody. Zapewniamy cały sprzęt potrzebny do spróbowania raftingu, wystarczy zabrać ze sobą strój kąpielowy i ręcznik. Rozkoszuj się pięknem Canadian Rockies naszym autobusem, który zawiezie Cię nad rzekę i przywiezie z powrotem na koniec. Po wycieczce będziesz mieć możliwość zakupu zdjęć i filmów z raftingu. Poczuj dreszczyk natury wzdłuż tych wspaniałych dróg wodnych Canadian Rockies, wyrzeźbionych wieki temu przez pędzącą wodę i ruchomy lód.

Golden, BC: Spływ rodzinny Kicking Horse River z lunchem

3. Golden, BC: Spływ rodzinny Kicking Horse River z lunchem

Ciesz się rodzinną wycieczką raftingową po rzece Kicking Horse. Odpowiedni dla dzieci w wieku od 4 lat i każdego, kto nie chce pływać tratwą po dużej wodzie. Spotkaj się w bazie raftingowej w Golden, BC. Przygotuj się na sprzęt do raftingu, a autobus zawiezie Cię nad rzekę. Tratwa wzdłuż 14 km spokojnego Górnego Kanionu rzeki Kicking Horse. Ta wycieczka zaczyna się w Parku Narodowym Yoho i przepłyniesz przez piękne lasy i górskie krajobrazy. Jest trochę rozprysków, ale to nie jest wielka wycieczka po wodach śnieżnych. Jeśli czujesz się na siłach, możesz popływać i zakończyć wycieczkę lunchem z grilla nad rzeką. Wybierz przedmiot na gorąco z grilla oraz z wielu innych przekąsek i napojów. Pod koniec wycieczki autobus zawiezie Cię z powrotem do bazy raftingowej, gdzie możesz się przebrać i skorzystać z gorącego prysznica.

Pomiędzy Lake Louise a Revelstoke: wycieczka audio po smartfonie

4. Pomiędzy Lake Louise a Revelstoke: wycieczka audio po smartfonie

Ożyw swoją jazdę dzięki tej wycieczce audio, która obejmuje jezioro Louise do Revelstoke kultową kanadyjską autostradą nr 1. Pobierz audioprzewodnik i korzystaj z aplikacji w trybie offline. Wybierz się na wycieczkę z Lake Louise do Revelstoke lub z Revelstoke do Lake Louise. Pozwól, aby Twój audioprzewodnik zmienił Twoją jazdę w zwiedzanie, poznawanie faktów, poznawanie ciekawostek, przyjazną rodzinie przygodę, gdy przejeżdżasz i poznajesz niektóre góry, rzeki, jeziora, kaniony i lodowce. Przejedź obok jeziora Wapta, przełęczy Kicking Horse, mokradeł Columbia, gór Purcell i Parku Narodowego Glacier. Posłuchaj o obowiązkowych zabytkach, parkach, miejscach historycznych, atrakcjach turystycznych i terenach rekreacyjnych. Poznaj narodowe miejsce historyczne Kicking Horse Pass, Albert Canyon, gorące źródła Canyon Hot Springs, Rogers Pass Discovery Centre i rozprostuj nogi na szlakach promenady Giant Cedars i Skunk Cabbage. Dowiedz się więcej o lodowcu Illecillewaet, rzece Beaver, jeziorze Kinbasket, zaporze Mica, kamiennym moście i jeziorze Emerald. Uzyskaj historyczny przegląd mieszkańców i odkrywców Pierwszych Narodów. Odwiedź tyle zabytków, ile chcesz, wiedząc, że wycieczka jest zawsze dostępna.

Kicking Horse River: Półdniowe wprowadzenie do raftingu whitewater

5. Kicking Horse River: Półdniowe wprowadzenie do raftingu whitewater

Uzyskaj doskonałe wprowadzenie do raftingu na bystrzach klasy 1-3, zaczynając od Parku Narodowego Yoho w Kanadzie. Przeżyj umiarkowanie wymagające bystrza i oszałamiającą scenerię kanadyjskich Gór Skalistych. Zameldowanie w domku dogodnie zlokalizowanym przy autostradzie transkanadyjskiej nr 1. Bądź wyposażony w najwyższej klasy sprzęt i przetransportowany do punktu początkowego raftingu. Przed wypłynięciem na rzekę otrzymaj dokładną odprawę dotyczącą bezpieczeństwa. Wyrusz w 90-minutową podróż w dół rzeki, zaczynając od szybkiego „Budzika”, który z pewnością wszystkich obudzi. Pomiędzy ekscytującymi bystrzami podziwiaj piękne krajobrazy otaczające cię ze wszystkich stron. Dowiedz się o dzikiej przyrodzie w okolicy, skąd wzięła się nazwa rzeki Kicking Horse i jak rzeka ma swój piękny niebieski kolor. Zakończ spływ raftingiem w „Hopi's Hole”, który służy jako ekscytujący wielki finał. Po raftingu wróć do schroniska, aby zrelaksować się i rozgrzać w ogrzewanych przebieralniach. Po powrocie do ciepłych, suchych ubrań ciesz się świeżo upieczonymi smakołykami i sezonowymi owocami oraz wyborem gorących i zimnych napojów. Przejrzyj sklep z pamiątkami, aby kupić pamiątkową koszulkę lub zdjęcia ze swojego doświadczenia.

Golden, BC: Kicking Horse River Whitewater Raft Experience

6. Golden, BC: Kicking Horse River Whitewater Raft Experience

Spływ tratwą przez niektóre bystrza Kolumbii Brytyjskiej w rzece Kicking Horse. Płyń przez różne bystrza, w tym Man Eater, Shotgun i Roller Coaster. Rozpocznij spływ tratwą w spokojnej górnej armacie. W spokojniejszych wodach popływaj i podziwiaj widoki w dole rzeki. Udaj się w dół rzeki do środkowego kanionu, gdzie znajdują się duże bystrza. Popłyniesz przez różne bystrza aż do poziomu 4. Wejdź wąskim kanionem i zobacz wodospad. Wypij drinka z wodospadu, relaksując się przy strumieniu. Ciesz się lunchem z grilla złożonym z hamburgerów i skwierczących kiełbasek wędzonych. Dostępne będą opcje wegetariańskie i bezglutenowe. Pod koniec wycieczki wróć autobusem do bazy raftingowej. Tam możesz skorzystać z gorących pryszniców i przebrać się przed wyruszeniem w drogę.

Calgary i Vancouver: pakiet na smartfonową wycieczkę samochodową

7. Calgary i Vancouver: pakiet na smartfonową wycieczkę samochodową

Wyrusz w niezapomnianą podróż majestatyczną Trans-Canada Highway 1, rozciągającą się od Calgary w Albercie do Vancouver w Kolumbii Brytyjskiej. Nasza wycieczka audio oferuje cztery wciągające doświadczenia, dzięki którym możesz odkrywać we własnym tempie bez żadnych ograniczeń czasowych. Mając swobodę zatrzymywania się w dowolnym miejscu, zachwycaj się malowniczymi krajobrazami podczas jazdy, podczas gdy zabawne klipy audio są odtwarzane automatycznie na naszej mapie GPS na żywo, a wszystko to bez użycia jakichkolwiek danych. Wycieczka Calgary do Lake Louise zabierze Cię w fascynujące odkrycie Parku Narodowego Banff, z wglądem w historyczne gorące źródła Banff i oszałamiający kraj Kananaskis. Rozkoszuj się cudami natury, podziwiając w wolnym czasie góry Rundle, Tunnel, Cascade i Fortress. Kontynuuj swoją przygodę od Lake Louise do Revelstoke, ponieważ audioprzewodnik ożywi jazdę opowieściami o górach, rzekach, jeziorach, kanionach i lodowcach. Przejedź obok kultowych zabytków, takich jak jezioro Wapta, przełęcz Kicking Horse i Park Narodowy Glacier. Przeglądaj parki, miejsca historyczne i tereny rekreacyjne, od narodowego miejsca historycznego Kicking Horse Pass po Giant Cedars i Skunk Cabbage Boardwalk Trails. Przejdź na wycieczkę Kamloops do Revelstoke, podczas której zanurzysz się w cudach natury i historii tego regionu. Ciesz się elastycznością, aby rozpocząć z dowolnego kierunku, gdy dowiesz się o rzece Thompson i jej łososiu Sockeye. Doświadcz uroku Mount Ida, Eagle River, Mount Macpherson i nie tylko, odkrywając historie takie jak Fly Hills Fire i Last Spike. Podążaj trasą wzdłuż autostrady 1 i Coquihalla podczas wycieczki z Vancouver do Kamloops, zapierającej dech w piersiach jazdy, która odkrywa piękno Kolumbii Brytyjskiej. Dowiedz się o Hudson's Bay Company, wczesnym odkrywcy Jamesie Douglasie i malowniczej dolinie Fraser. Zaangażuj się w zabawne klipy audio z pytaniami wielokrotnego wyboru w wielu interesujących miejscach, zapewniając rozrywkę dla wszystkich grup wiekowych. Nasz audioprzewodnik zapewnia bezpieczną obsługę bez użycia rąk, odtwarzając się automatycznie, gdy zbliżasz się do interesujących miejsc. Pobierz aplikację do użytku offline i zapisz swoje dane. Niezależnie od tego, czy zaczynasz z Calgary, czy Vancouver, wycieczka obiecuje wzbogacającą i pełną śmiechu rodzinną przygodę. Przygotuj się więc na niezapomnianą podróż pełną malowniczych cudów, historycznych spostrzeżeń i fascynujących ciekawostek, odkrywając zapierającą dech w piersiach Trans-Canada Highway 1 we własnym tempie z naszym zabawnym audioprzewodnikiem.

Kicking Horse River: Rafting z maksymalną mocą Double Shot

8. Kicking Horse River: Rafting z maksymalną mocą Double Shot

Dla tych, którzy szukają maksymalnych wrażeń z wód górskich, wybierz wycieczkę z dwukrotnie większą ilością wód górskich, podwójną zabawą i podwójną adrenaliną! Maksymalna moc to nie jedna, ale DWA biegi po NAJLEPSZYM odcinku rzeki Kicking Horse River. Rafters doświadczają 24 bystrzy i pokonują łącznie 24 kilometry rzeki. Aby ta podwójna wyprawa po górskich wodach była jeszcze bardziej ekscytująca, flisacy płyną w dół rzeki na dwóch różnych stylach tratw. Pierwszy bieg odbywa się na zawsze popularnych 16-metrowych tratwach z ożaglowaniem wiosłowym, dając każdemu szansę na rozgrzewkę i zapoznanie się z rzeką. Drugi bieg odbywa się na mniejszych 14-stopowych łodziach. Te dwie stopy robią różnicę. Mniejsze tratwy podkreślają wszystko: odbicia, uderzenia i uderzenia! Może to już drugi bieg na tym samym odcinku rzeki, ale będzie to zupełnie inne przeżycie. Dodatkowo wszyscy goście otrzymują wiosło na drugi bieg. To ekscytująca i niezapomniana przygoda z wodą morską! Najpierw zamelduj się w RiverBase DayLodge (dogodnie zlokalizowanym przy autostradzie transkanadyjskiej nr 1), przebierz się w najlepszy sprzęt i zostań przewieziony do miejsca startu raftingu. Po dokładnym instruktażu bezpieczeństwa nadszedł czas, aby wejść na rzekę. Po pierwszym biegu goście są przewożeni z powrotem na szczyt wycieczki, aby ponownie przepłynąć rzekę, ale na innych tratwach. Do drugiego biegu używane są mniejsze 14-metrowe tratwy typu „all paddle”, a każdy gość jest zobowiązany do pomocy w procesie wiosłowania. Wymagany jest 100% udział. Następnie wróć do ciepłego RiverBase, aby przebrać się z powrotem w ciepłe, suche ubrania lądowe i delektować się smacznymi przekąskami i napojami.

Kicking Horse River: Rafting z grillem

9. Kicking Horse River: Rafting z grillem

Wyrusz słynną rzeką Kicking Horse, aby przeżyć prawdziwy rafting w Górach Skalistych. 5-godzinna wycieczka (2,5 godziny na rzece) łączy wszystko, co rzeka ma do zaoferowania: sprężyste i rozbryzgujące się fale, spokojne i malownicze odcinki pływające oraz duże bystrza. Zamelduj się w bazie lokalnego partnera, dogodnie zlokalizowanej przy autostradzie TransCanada Highway nr 1, i przebierz się w swój najlepszy sprzęt, który jest zapewniony. Następnie przenieś się do miejsca rozpoczęcia raftingu i po dokładnym instruktażu bezpieczeństwa nadejdzie czas, aby dostać się na rzekę. Rozpocznij od górnej, łagodniejszej, malowniczej części Parku Narodowego Yoho. Przez około 1 godzinę ciesz się pluskaniem w falach, rozgrzewając się przed bardziej intensywnymi odcinkami w dole rzeki. Druga połowa wycieczki, trwająca około 1,5 godziny, składa się z 14 zestawów bystrzy, od klasy 2 do klasy 4+. Spodziewaj się, że zmokniesz podczas tej sekcji! Po raftingu wróć do bazy, aby cieszyć się ciepłem DayLodge i ogrzewanymi przebieralniami. Po powrocie do ciepłych, suchych ubrań zjedz pyszny obiad z grilla dla smakoszy.

Złoty: całodniowy rafting helikopterem na rzece Kicking Horse

10. Złoty: całodniowy rafting helikopterem na rzece Kicking Horse

Odhacz dwie pozycje z listy rzeczy do zrobienia w ciągu jednego dnia, łącząc spływ tratwą po rzece Kicking Horse i wycieczkę helikopterem nad kanadyjskimi Górami Skalistymi. Poczuj dreszczyk emocji podczas wiosłowania przez wzburzoną wodę, a następnie niesamowicie malowniczą przejażdżkę helikopterem nad dolnym kanionem rzeki. Rozpocznij swoją przygodę od wiosłowania w dół górnego i środkowego kanionu rzeki Kicking Horse. Ciesz się emocjonującymi chwilami w ogromnych bystrzach i wodospadach w otoczeniu oszałamiającej scenerii z najbliższą grupą przyjaciół. Zjedz gorący lunch po kąpieli w rzece i poczuj się orzeźwiony, zanurzając się w naturze podczas tej jednodniowej wycieczki poza Golden. Kiedy myślisz, że ten dzień nie może być lepszy, wskocz do helikoptera. A ten helikopter zabierze Cię do największego wodospadu na rzece: słynnego Dolnego Kanionu. Wejdź do Dolnego Kanionu, który słynie z 4-kilometrowego odcinka ciągłej wody białej klasy 4. Wiosłuj obok ogromnych pionowych ścian skalnych - a jedynym sposobem, aby się tam dostać, jest helikopter. Zakończ dzień, czując się jak superbohater, przepłynąwszy i przelatując nad jedną z najbardziej ekscytujących rzek Kolumbii Brytyjskiej.

Liczba znalezionych atrakcji: 11
Sortuj wg::

Golden: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Golden? Kliknij tutaj.