Wybierz daty

Złota Brama, Split

  • Wycieczki z przewodnikiem
  • Wycieczki prywatne
  • Wycieczki całodniowe
Liczba znalezionych atrakcji: 12
Sortuj według:

Złota Brama, Split: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Złota Brama, Split? Kliknij tutaj.

Złota Brama, Split: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.6 / 5

na podstawie 2173 opinii

Fantastyczny dzień z naszym skiperem Petarem, który tworzy bardzo dobrą atmosferę przy dobrej muzyce i który wyjaśnia nam wszystko o tym dniu… czas wolny jest idealny na cieszenie się turkusowymi wodami poprzez skakanie ze skał, a nawet założenie maski do obserwacji dna żeglarze Ostatni szlif z przejażdżką, która zakończyła się ulewą w drodze powrotnej, aby urozmaicić ten niesamowity dzień Wielkie dzięki

Niesamowita aktywność, Karla nasza przewodniczka była naprawdę świetna, możemy dyskutować w razie potrzeby na grupie WhatsApp, udziela również informacji na temat tej grupy (jeśli nie mówimy płynnie po angielsku, to pomaga;)), wycieczka małą łódką jest bardzo miła zrobić, co prowadzi nas do Skradinu, można tam zjeść (rada Karli na temat fajnych restauracji), popływać i odwiedzić kilka miejsc :)

To było niesamowite! Piękny park i rozmazywanie też były bardzo miłe. Marta była niesamowitym przewodnikiem! Była bardzo dobrze poinformowana i przyjazna i sprawiła, że było to wspaniałe doświadczenie. Zrobiłem też degustację wina i cieszę się, że to zrobiłem! Wino było naprawdę dobre i poznałem wielu wspaniałych ludzi?

Przewodnik bardzo przyjazny i punktualny. Bardzo ładne i relaksujące miejsce.

Very nice excursion, good organised, wonderful views.