Atrakcje i wycieczki
Gödöllő

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Często zadawane pytania dotyczące: Gödöllő

Jakie najlepsze atrakcje trzeba zobaczyć w: Gödöllő?

Najlepsze atrakcje to:

Na jakich wycieczkach w: Gödöllő obowiązują dodatkowe środki bezpieczeństwa związane z COVID-19?

Gödöllő: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Gödöllő? Kliknij tutaj.

Gödöllő: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.3 / 5

na podstawie 439 opinii

Odbiór z hotelu działał świetnie, był nawet zbyt punktualny w hotelu. Bardzo miły i kompetentny przewodnik. Można powiedzieć, że lubi swoją pracę. Byliśmy bardzo dobrze poinformowani, a pomiędzy nimi były małe żarty. Wycieczka po zamku trwała prawie 2 godziny. Niestety nie było czasu na wizytę w kawiarni czy przyjrzenie się ogrodom. Ale w sumie wycieczka godna polecenia. W drodze do zamku można rzucić okiem na niektóre zabytki.

Wszystko bardzo dobrze zorganizowane. Odbiór taksówką z hotelu wyszedł świetnie. Wycieczka była bardzo przyjemna i ciekawa, gdyż zabytki, które były po drodze, zostały bardzo dokładnie wyjaśnione. Gödöllö, pozycja obowiązkowa dla wszystkich fanów Sissi. Śladami Marii Teresy, Sissi i Franciszka Józefa.

Piękny pałac i miła obsługa.

Doceniliśmy możliwość wypożyczenia wózka inwalidzkiego, który umożliwił wizytę naszym starszym krewnym. Musiałem pomóc osobie przy kontroli biletów w zeskanowaniu mojego biletu mobilnego, ale to było z uśmiechem i dobrą wolą.

Łatwy dojazd z Budapesztu do Godollo (metro + pociąg). Szkoda, że stajnie i teatr są zamknięte. Bardzo piękna strona, tylko minus zdjęcia zabronione w pałacu.

Kolekcja wyglądała bardzo ładnie i była wyraźnie widoczna. Tyle że poza zamkiem było wiele budynków, które były zniszczone i wymagały renowacji. Szkoda.