Wybierz daty

Atrakcje i wycieczki Gödöllő

Wycieczki dostępne w dniu

  • Bilety wstępu
  • Wycieczki z przewodnikiem
  • Wycieczki prywatne
Liczba znalezionych atrakcji: 10
Sortuj według:

Gödöllő: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Gödöllő? Kliknij tutaj.

Gödöllő: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.3 / 5

na podstawie 533 opinii

Taksówka odebrała nas bezpośrednio z hotelu i zawiozła na miejsce spotkania przed hotelem Intercontinental, skąd wyrusza wycieczka. Przewodnik Cristina dobrze mówi po włosku i była bardzo dobra, dobrze zna historię Budapesztu i Sissi, nie było to zwykłe przedstawienie faktów, które zostały nam opowiedziane w sposób partycypacyjny, nawet z anegdotami, które oficjalna historia często ignoruje. W 30 minut dotrzesz do Gödöllo, po zwiedzeniu parku zwiedzanie zamku rozpoczęło się o godzinie 10 i trwa około 2 godzin. Zamek dla miłośników Sissi to pozycja obowiązkowa!

Nasz przewodnik André ma głęboką znajomość Węgier. Wiele się nauczyłem o przeszłości i teraźniejszości tego pięknego kraju. Jego francuski jest nienaganny, do tego stopnia, że zapytałem go, w jakim wieku przybył na Węgry, odpowiedział z uśmiechem, że urodził się na Węgrzech. Czas spędzony z nim był doskonałym momentem naszej podróży do Budapesztu. Sprawił, że wizyta w tym zamku była bardzo pouczająca. Jeśli oferowane są jego usługi, powiedz tak.

Odbiór z hotelu działał świetnie, był nawet zbyt punktualny w hotelu. Bardzo miły i kompetentny przewodnik. Można powiedzieć, że lubi swoją pracę. Byliśmy bardzo dobrze poinformowani, a pomiędzy nimi były małe żarty. Wycieczka po zamku trwała prawie 2 godziny. Niestety nie było czasu na wizytę w kawiarni czy przyjrzenie się ogrodom. Ale w sumie wycieczka godna polecenia. W drodze do zamku można rzucić okiem na niektóre zabytki.

Wszystkie z 10, z wyjątkiem jednego wyjątku; - Osoba, która zadzwoniła do mnie w celu ustalenia terminu i miejsca odbioru nie mówiła po hiszpańsku. Ponieważ moja znajomość angielskiego nie jest dobra, trudno było mi wejść na miejsce, a teraz kilka telefonów. Przewodnik po hiszpańsku odebrał mnie z siedziby firmy.

Wszystko bardzo dobrze zorganizowane. Odbiór taksówką z hotelu wyszedł świetnie. Wycieczka była bardzo przyjemna i ciekawa, gdyż zabytki, które były po drodze, zostały bardzo dokładnie wyjaśnione. Gödöllö, pozycja obowiązkowa dla wszystkich fanów Sissi. Śladami Marii Teresy, Sissi i Franciszka Józefa.