Wybierz daty
Atrakcje i wycieczki

Gödöllő

Często zadawane pytania dotyczące: Gödöllő

Na jakich wycieczkach w: Gödöllő obowiązują dodatkowe środki bezpieczeństwa związane z COVID-19?

Gödöllő: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Gödöllő? Kliknij tutaj.

Gödöllő: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.3 / 5

na podstawie 485 opinii

Przyjeżdżając samochodem, przygotuj monety na parking (440F/h). Zostaniesz oprowadzony po zamku z audioprzewodnikiem (1500F, który nie jest zawarty w bilecie). To bardzo pouczające. Obowiązkowa pozycja dla wszystkich fanów Sissi. Dzieci mogą odpowiadać na zagadki na kilku stanowiskach, a na końcu otrzymują słowo rozwiązania. Więc jest to również świetne z pedagogicznego punktu widzenia. Było kilka grup dzieci w ruchu, ale były one bardzo ciche i uważne na swoich muzealnych edukatorów. Obraz niezwykły dla nas Niemców. Głośno krzycząca, agresywna i samolubna nastolatka jest tutaj bardziej normą.

Wszystko bardzo dobrze zorganizowane. Odbiór taksówką z hotelu wyszedł świetnie. Wycieczka była bardzo przyjemna i ciekawa, gdyż zabytki, które były po drodze, zostały bardzo dokładnie wyjaśnione. Gödöllö, pozycja obowiązkowa dla wszystkich fanów Sissi. Śladami Marii Teresy, Sissi i Franciszka Józefa.

Obowiązkowa pozycja dla wszystkich fanów Sisi Audioprzewodnik nie jest absolutnie konieczny, wszędzie są wyjaśnienia tekstowe, także w języku niemieckim.

Mogliśmy udać się bezpośrednio do lokalu z naszymi biletami i nie musieliśmy stać w kolejce do kasy. Kod QR na telefonie komórkowym został zaakceptowany.

Me ha gustado mucho aunque me faltó ver alguna habitación de la reina Sisi