Goa Gajah

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Goa Gajah: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Goa Gajah? Kliknij tutaj.

Goa Gajah: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.8 / 5

na podstawie 634 opinii

Wczoraj mieliśmy najlepszy czas na tej trasie. Zostaliśmy odebrani w naszym hotelu z naszych dwóch przewodników Tawana i Bawe. Nasi przewodnicy byli bardzo przyjaźni, opowiadali nam wiele o Bali i zawsze upewnili się, że spędzamy najlepszy czas na Bali. Ta trasa umożliwiła zobaczenie wielu rzeczy na Bali. Ukryty kanion był moją osobistą atrakcją. Ilekroć Tawan i Bawe nie znali angielskiego słowa, zabierali telefony i googlowali. Zawsze chcieli dać 100% i zrobili to! Nigdy nie dawali nam poczucia pośpiechu w miejscu. Dali nam tyle czasu, ile chcieliśmy, a także trochę przestrzeni. Osobiście bardzo mi się podobało! Zaproponowali także zrobienie wielu zdjęć, a nawet nosili nasze torby. Byli tak przyjaźni, że oszalałam. Firma jest bardzo niezawodna i dostajesz dużo za swoje pieniądze! Nasi przewodnicy oferowali również możliwość wyboru. Byliśmy w stanie pominąć ostatnią świątynię i zamiast tego zobaczyć ogromny i wspaniały Taras ryżowy - po prostu niesamowite! Zapytaj o Tawana i Bawe, a ni

Kochałem ten dzień. Miałem niesamowitego przewodnika. Był punktualny, pełen szacunku i radości spędzania z nim przez cały dzień. Miałem okazję odwiedzić dwóch uzdrowicieli - jednego rano i jednego wieczorem, odwiedzić fontanny, gdzie się oczyszczałem, a potem przerwać na obiad. Dwipa - przewodnik turystyczny zabrał mnie w najlepsze miejsce, w jakim kiedykolwiek jadłem obiad. Widok był spektakularny. Zjadłem obiad na moście w lesie. Dwipa (przewodnik wycieczki) pozwolił mi zmienić plan popołudniowy, abym mógł pójść do drugiego uzdrowiciela, a następnie odwiedzić piękne pole ryżowe. Miałem nawet okazję pójść na słynną huśtawkę na polu ryżowym. W sumie wspaniały dzień. Dwipa był najlepszym przewodnikiem, jakiego spotkałem. Dużo podróżuję.

Jestem wybrednym podróżnikiem i trudno zadowolić turystę. Jeśli szukasz duchowego przewodnictwa, aby się odnowić, to oświeci cię od środka. Bez wątpienia. Specjalne podziękowania dla mojego przewodnika IWayana Kar, który całkowicie dostosował mój dzień. Robił wszystko, aby wprowadzić mnie w balijską kulturę. Poznaliśmy też dobrych przyjaciół.

Miałem szczęście, że Raka był moim przewodnikiem. Był bardzo uprzejmy, pełen szacunku i pomocny. Podczas wycieczki podzielił się także wieloma interesującymi i użytecznymi informacjami, szczegółowo odpowiedział na wszystkie moje pytania i upewnił się, że mam przyjemną podróż! Całkowicie polecam podróż.

Zarezerwowałem tę wycieczkę jako podróżujący samotnie i skończyłem jako ja i para na tej trasie. Na pewno było to najlepsze doświadczenie na Bali. Trasa była niesamowita i tyle mogliśmy zobaczyć.