Wybierz daty

Goa Gajah

  • Wycieczki z przewodnikiem
  • Wycieczki całodniowe
  • Wycieczki kilkudniowe
Liczba znalezionych atrakcji: 8
Sortuj według:

Goa Gajah: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Goa Gajah? Kliknij tutaj.

Goa Gajah: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.8 / 5

na podstawie 1015 opinii

To doświadczenie było absolutnie wyjątkowe, ale nie dlaczego miałbyś myśleć. Tak, trasa jest całkiem fajna, a miejsca, które można zobaczyć, są oszałamiające, ale to, co sprawiło, że ta trasa jest wyjątkowa, to mój NIESAMOWITY przewodnik turystyczny Sarbuja. Z jakiegoś powodu nikt inny nie zarezerwował tej trasy, więc dostałem prywatną wycieczkę z Sarbują i powiem ci, że zrobił wszystko, aby była wyjątkowa. Spełniał każdą moją prośbę, w tym przerwy na kawę i łazienkę (pokazał mi nawet swoją ulubioną kawiarnię w wiosce) i absolutnie niesamowity lunch w naprawdę lokalnej restauracji bez turystów oprócz mnie. Kupił mi też najlepszą kolbę kukurydzy w moim życiu (a jestem Meksykanką) i pokazał mi świątynię swojej rodziny, co było niezwykle miłym akcentem. Zakończyliśmy zatrzymaniem się na tarasie ryżowym z niesamowitymi widokami i zrobiliśmy mały spacer. Cieszyłem się z każdej rozmowy, jaką z nim prowadziłem, a on wiele mnie nauczył o kulturze i religii Bali. Jeśli planujesz wziąć udział w

Doskonała wycieczka dzięki Wayan mojemu przewodnikowi. Dużo opowiadał o lokalnym życiu religijnym i codziennym. Poranek rozpoczął się od miejscowego szamana, który wykonał rytuał uwolnienia stresu i oczyszczenia aury, następnie poszliśmy zobaczyć świątynię z XI wieku, a ostatnim ekscytującym przystankiem była świątynia Titra Empur na ceremonię oczyszczenia w basenach ze świętą wodą. Wspaniale było być częścią tak starożytnego rytuału i świetnie się czułem na wylot! Polecam pełny pakiet :)

Cudowny dzień spędzony na oglądaniu pięknych zabytków, które są przesiąknięte historią. Jazda po okolicy dała nam zajrzeć do „prawdziwego” Bali. Korzystanie z przewodnika z pewnością pomogło nam w przeskoczeniu kolejek gdyż tego dnia w świątyni było bardzo tłoczno. Pomoc Julies była świetna w poruszaniu się po procesie o wiele łatwiej i szybciej. Zwieńczenie dnia masażem było słuszną rzeczą po tych wszystkich schodach.

Nasza przewodniczka Julie była cudowna przez cały dzień. Posiadała doskonałą znajomość lokalnych zwyczajów i tradycji, co pozwoliło nam z ufnością szanować doświadczenie kulturowe. Była doskonałą nauczycielką i pomogła nam przeżyć to doświadczenie. Zrobiłbym to ponownie.

To był piękny dzień, nasz przewodnik Made Sandy Yasa był tak przyjazny i inspirujący. To było niezapomniane przeżycie.