Wybierz daty

Goa Gajah

  • Wycieczki z przewodnikiem
  • Wycieczki całodniowe
  • Wycieczki kilkudniowe
Liczba znalezionych atrakcji: 9
Sortuj według:

Goa Gajah: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Goa Gajah? Kliknij tutaj.

Goa Gajah: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.8 / 5

na podstawie 689 opinii

Kochałem ten dzień. Miałem niesamowitego przewodnika. Był punktualny, pełen szacunku i radości spędzania z nim przez cały dzień. Miałem okazję odwiedzić dwóch uzdrowicieli - jednego rano i jednego wieczorem, odwiedzić fontanny, gdzie się oczyszczałem, a potem przerwać na obiad. Dwipa - przewodnik turystyczny zabrał mnie w najlepsze miejsce, w jakim kiedykolwiek jadłem obiad. Widok był spektakularny. Zjadłem obiad na moście w lesie. Dwipa (przewodnik wycieczki) pozwolił mi zmienić plan popołudniowy, abym mógł pójść do drugiego uzdrowiciela, a następnie odwiedzić piękne pole ryżowe. Miałem nawet okazję pójść na słynną huśtawkę na polu ryżowym. W sumie wspaniały dzień. Dwipa był najlepszym przewodnikiem, jakiego spotkałem. Dużo podróżuję.

Jestem wybrednym podróżnikiem i trudno zadowolić turystę. Jeśli szukasz duchowego przewodnictwa, aby się odnowić, to oświeci cię od środka. Bez wątpienia. Specjalne podziękowania dla mojego przewodnika IWayana Kar, który całkowicie dostosował mój dzień. Robił wszystko, aby wprowadzić mnie w balijską kulturę. Poznaliśmy też dobrych przyjaciół.

Miałem szczęście, że Raka był moim przewodnikiem. Był bardzo uprzejmy, pełen szacunku i pomocny. Podczas wycieczki podzielił się także wieloma interesującymi i użytecznymi informacjami, szczegółowo odpowiedział na wszystkie moje pytania i upewnił się, że mam przyjemną podróż! Całkowicie polecam podróż.

Zarezerwowałem tę wycieczkę jako podróżujący samotnie i skończyłem jako ja i para na tej trasie. Na pewno było to najlepsze doświadczenie na Bali. Trasa była niesamowita i tyle mogliśmy zobaczyć.

It was amazing trip with memorable moments. Thanks to awesome driver Gusti I had a really nice time.