Wybierz daty

Atrakcje i wycieczki Głuszyca

Wycieczki dostępne w dniu

  • Wycieczki całodniowe
  • Wycieczki prywatne
Liczba znalezionych atrakcji: 2
Sortuj według:

Głuszyca: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Głuszyca? Kliknij tutaj.

Głuszyca: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.9 / 5

na podstawie 21 opinii

Wycieczka super! Dolny Śląsk jesienią jest przepiękny! Dodatkowo pogoda nam sprzyjała, słońce pozwoliło zobaczyć niesamowite kolory jesieni na przepięknych wzgórzach. Kościół Pokoju w Świdnicy bez wątpienia zasługuje na zaszczytne miejsce na liście UNESCO - jest przepiękny a i zabytkowy cmentarz wokół zachwyca. Zamek Książ i jego ogrody zasługują na miano "Perły Dolnego Śląska". Kompleks Osówka pozostawiony na koniec wycieczki pobudza do zadumy nad losem budowniczych podziemnego miasta oraz wciąż otoczony jest aurą tajemniczości. Szczególnie dziękujemy naszemu przewodnikowi Panu Jakubowi za profesjonalizm, bogatą wiedzę o regionie oraz podróż po malowniczej trasie wycieczki.

Na tego typu wycieczki zawsze jest mało czasu, ale nasz kochany Spartakus zdecydowanie uspokoił mnie i moją partnerkę, nie spiesząc się i wyjaśniając krok po kroku każdy pomnik. Świetna organizacja, obfite przekąski z wodą, uprzejmy i lokalny ekspert

The tour was amazing from start to finish, pick up on time, nice bus and really friendly and informative guide. Couldn’t recommend it higher, thank you.

Ciekawa wycieczka podczas której poznaliśmy historię Dolnego Śląska oraz wiele dodatkowych faktów z przeszłości.

Bardzo ciekawy tour, sympatyczna atmosfera, a pan przewodnik Bartek z dużą wiedzą i kulturą osobistą.