Glencoe
wycieczki piesze

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Glencoe: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Glencoe? Kliknij tutaj.

Glencoe: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5 / 5

na podstawie 4 opinii

Wyjątkowa wycieczka. Nasz kierowca, Nick, oprowadził nas po Highlands, wyjaśniając anegdoty i opisując historię tych fantastycznych miejsc. Oprócz interesujących miejsc wymienionych w opisie wycieczki zatrzymaliśmy się w kilku miejscach, w których można robić piękne zdjęcia. Spędziliśmy 2 noce w Kyle of Lochalsh, bezpośrednio przed Wyspą Skye, i nocowaliśmy w Piper's Lodge, prowadzonej przez uroczą Kara i Neila. Wszystko piękne, polecane do doświadczania prawdziwej Szkocji.

Doskonała trasa - długi dzień, ale widzisz mnóstwo ładunków, a po drodze są regularne przystanki, aby rozciągnąć nogi i przyjrzeć się bliżej poszczególnym interesującym punktom. Colin, nasz kierowca, był bardzo kompetentny i ożywił dzień. Wycieczka łodzią była doskonała. Zdecydowanie polecam; warte swojej ceny.

Nasz przewodnik z Highlandexpirience, Davie był niesamowity. Bardzo zabawny, łatwy w prowadzeniu. Wiedział wszystko o miejscach, które odwiedziliśmy, i to był zaszczyt odbyć z nim 3-dniową wycieczkę po górach. W pełni to polecam.

Graham był najlepszy! Dobra mieszanka szkockiego humoru z odpowiednim poziomem szkockiej historii i współczesnymi informacjami. Autobus, pensjonaty, restauracje, wycieczki były czyste i łatwe. Gorąco poleciłbym to innym.

Fantastyczna 3-dniowa wycieczka. Nasz przewodnik, Andrew, oprowadził ludzi po autobusie. Zanim minęły 3 dni, wszyscy byliśmy świetnymi przyjaciółmi. Uwielbiam szkocką scenerię!