Atrakcje i wycieczki
Glencoe

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Glencoe: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Glencoe? Kliknij tutaj.

Glencoe: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.6 / 5

na podstawie 8976 opinii

To był długi, męczący i być może nie najlepszy sposób, w jaki chciałabym odwiedzić Highlands. A jednak jestem niezmiernie zadowolona z tej działalności. Na krótki pobyt na małych środkach ta wycieczka jest idealna do odkrywania kluczowych miejsc Highlands. Przewodnik i kierowca to statyści, dzięki którym odkryjesz historię i muzykę Szkocji, regionu Higlands. Gorąco polecam!

Podczas wycieczki widzieliśmy wiele wyżyn, a przewodnik wyjaśniający, czym są rzeczy i historia za nimi, sprawiła, że było to wspaniałe doświadczenie, myślę, że gdybyśmy mieli zamiast tego własny transport, moglibyśmy zrobić więcej przystanków po drodze, ale potem tam nie byłby przewodnikiem.

Όλη η εκδρομή ήταν καλή. Ίσως μια στάση στο Ινβερνές να χρειάζονταν. Ο ξεναγός κος Πολ ήταν άριστος μας είπε πολλές πληροφορίες για όλα τα σημεία της διαδρομής ευχάροφορίες για όλα τα σημεία της διαδρομής ευχάροφορίες

Top do zrobienia absolutnie! Cały dzień, który pozwala na bardzo dobry przegląd Szkocji. Nasz przewodnik Paul E. był świetny. Miły, hiper żywy i pełen dobrej energii! Naprawdę świetna wycieczka.

Jako podróżujący w pojedynkę taka wycieczka jest wysoce zalecana i natychmiast dokonałabym ponownej rezerwacji.