Atrakcje i wycieczki
Glasgow

Największe miasto Szkocji to brama do Highlands ze wspaniałymi muzeami i oszałamiającą architekturą.

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Glasgow: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Glasgow? Kliknij tutaj.

Glasgow: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.7 / 5

na podstawie 5147 opinii

Doskonała wycieczka, sceneria była niesamowita. Loch Lomond było oszałamiające, aberfoyle było dobrym przystankiem na lunch, zamek Stirling i zapierające dech w piersiach miasto. Nasz transport był bardzo wygodny. Tym, co naprawdę sprawiło, że ta wycieczka była, był nasz przewodnik Callum. Był bardzo przyjazny, zabawny i bardzo kompetentny. Był świetny komentarz do historii tego obszaru, z mnóstwem ciekawych faktów. Odpowiadał na każde pytanie i odpowiadał na nie szczegółowo. Ponownie skorzystam z firmy turystycznej. . bardzo profesjonalny i dobry stosunek jakości do ceny.

Trasa była dobrze zaplanowana z przystankami na robienie zdjęć i korzystanie z udogodnień. Przewodnik był znakomity w swojej wiedzy, radach i umiejętnościach prowadzenia pojazdu. Cieszymy się, że mamy możliwość odwiedzenia wszystkich miejsc, skosztowania lokalnych potraw, wysłuchania historii i podziwiania zapierających dech w piersiach widoków.

Autobus był na czas, był bez skazy, a kierowca był bardzo przyjazny, uprzejmy i pomocny. Wycieczka była wspaniałym przeżyciem i bardzo dobrym sposobem na poznanie miasta, wartym odwiedzenia.

wycieczka była cudowna. Cameron był świetnym przewodnikiem. opowiedział dużo ciekawych historii był zabawny i dbał o wszystkich uczestników wycieczki.

To była fajna wycieczka!! Przewodnik zabrał nas w różne miejsca i był bardzo pouczający!