Atrakcje i wycieczki
Glasgow

Największe miasto Szkocji to brama do Highlands ze wspaniałymi muzeami i oszałamiającą architekturą.

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Skorzystaj z darmowej rezygnacji do 24 godzin przed atrakcją i otrzymaj pełny zwrot kosztów.

Glasgow: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Glasgow? Kliknij tutaj.

Glasgow: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.7 / 5

na podstawie 5046 opinii

Wspaniała wycieczka. To mój drugi raz z Rabbie's i nigdy nie zawiodą. Ben, nasz przewodnik, był niesamowity, wyjaśniał wszystkie tradycje, historie i legendy każdego miejsca, do którego poszliśmy, z tym uroczym glasgow humorem. Piękno Szkocji jest niezwykłe i nie trzeba wiele przekonywać, żeby je zobaczyć. Wszystkie miejsca, których jestem świadkiem, są warte drugiej, trzeciej lub nieskończonej liczby odwiedzin. Zdecydowanie jeden dla książek. Jazda była wygodna, a Ben jest świetnym kierowcą, ponieważ przez większość czasu mam chorobę samochodową, ale nie czułem się w ogóle z tą jazdą samochodem, biorąc pod uwagę, że w górach było wiele zakrętów i zakrętów. Gorąco polecam wybrać się na tę wycieczkę i nie zapomnij wybrać się do Original Green Shack w Oban. To była długa kolejka, ale zdecydowanie warto na najświeższe owoce morza, jakie kiedykolwiek będziesz miał. Dziękuję za wspaniały czas.

Nasz przewodnik Calum był przyjazny i przychylny. Był w stanie wyjaśnić wszystkie zabytki. Opowiadał także dowcipy, aby ożywić trasę. Autobus został oczyszczony, wdrożono protokoły dla COVID 19 i wszyscy go przestrzegali. Atmosfera wewnątrz autobusu była spokojna dzięki granym szkockim piosenkom. Gorąco polecam tę wycieczkę z wami! Dwa kciuki w górę!!!

Trasa była dobrze zaplanowana z przystankami na robienie zdjęć i korzystanie z udogodnień. Przewodnik był znakomity w swojej wiedzy, radach i umiejętnościach prowadzenia pojazdu. Cieszymy się, że mamy możliwość odwiedzenia wszystkich miejsc, skosztowania lokalnych potraw, wysłuchania historii i podziwiania zapierających dech w piersiach widoków.

Straciłem tę podróż z powodu ustaleń dotyczących podróży, które przygotowałem na miejsce spotkania w środę rano. Jestem pewien, że byłby tak wspaniały jak wiadukt, ale przy lepszej pogodzie.

Fantastyczny przewodnik, niesamowita sceneria, cudowna podróż. Wycieczka po Loch Ness była naprawdę dobra. Idealny sposób na spędzenie 12 godzin.