Glasgow

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Glasgow: największe atrakcje

Glasgow: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Glasgow? Kliknij tutaj.

Glasgow: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.7 / 5

na podstawie 4525 opinii

Jestem bardzo zadowolony z wycieczki. Pewnie że sporo czasu spędza się w samochodzie, ale to już wina geografii, skoro chce się z Glasgow zajechać aż do Loch Ness. :) Mimo to, prowadząca w czasie jazdy opowiadała nam o mijanych terenach oraz wydarzeniach, jakie miały tam miejsce. Postoje, również na zdjęcia w najpiękniejszych miejscach były liczne. W jeden dzień można naprawdę dużo zobaczyć. Cena wycieczki niska w stosunku do jakości. Warto dodać, że piękne szkockie krajobrazy sprawiają, że nawet zwykła jazda samochodem nie jest po prostu "czekaniem na zobaczenie czegoś", a sama w sobie już stanowi atrakcję. Gorąco polecam.

We were in a small group where, thanks to Jenny our guide, we felt comfortable as one team. What was extraordinary? Visiting the next halls, places, doorsteps of castles and locations where Outlander was filmed. You could feel for a moment the atmosphere that had to accompany the film crew during the shooting of the next takes. The individual places were also interesting because of their story outside the show. During this trip I was touched, but also cried with laughter. I recommend it to everyone whether it is a fan of the series or not. :)

Wycieczka była świetnie zorganizowana. Przewodnik-kierowca opowiadał ciekawie i nie za dużo, akurat tyle ile trzeba. Autobus w porządku, kierowca pytał się kilkakrotnie czy nie jest za zimno (była włączona klima). Polecany przez kierowcę bar, okazał się dobry i dosyć tani. Na ostatnim przystanku, kierowca zaś uprzedził, że toalety są płatne. Generalnie wszystko odbyło się tak jak w opisie wycieczki, co dobrze świadczy o organizatorach.

A very well organized trip, a beautiful route and a professional guide who gave us a lot of knowledge about Scotland. It traveled safely as the minibus was exceptionally clean and well prepared for the trip in terms of disinfection, which is very important to me now. A wonderful trip that I can recommend to others who want to experience the beauty of Scotland.

Incredibly interesting trip, showing the beauty of the Scottish Highlands and Loch Ness. We had the opportunity to take a cruise on Loch Ness and admire the breathtaking views. Very good organization of the trip, an extremely interesting program and a professional guide. My husband and I are delighted with this trip.