Atrakcje i wycieczki

Glasgow

Największe miasto Szkocji to brama do Highlands ze wspaniałymi muzeami i oszałamiającą architekturą.

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Other Sightseeing Options in Glasgow

Want to discover all there is to do in Glasgow? Click here for a full list.

Glasgow: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.7 / 5

na podstawie 4564 opinii

Jestem bardzo zadowolony z wycieczki. Pewnie że sporo czasu spędza się w samochodzie, ale to już wina geografii, skoro chce się z Glasgow zajechać aż do Loch Ness. :) Mimo to, prowadząca w czasie jazdy opowiadała nam o mijanych terenach oraz wydarzeniach, jakie miały tam miejsce. Postoje, również na zdjęcia w najpiękniejszych miejscach były liczne. W jeden dzień można naprawdę dużo zobaczyć. Cena wycieczki niska w stosunku do jakości. Warto dodać, że piękne szkockie krajobrazy sprawiają, że nawet zwykła jazda samochodem nie jest po prostu "czekaniem na zobaczenie czegoś", a sama w sobie już stanowi atrakcję. Gorąco polecam.

Wycieczka po stadionie rewelacyjna. Myślę, że każdy fan piłki nożnej powinien się na nią wybrać. Przewodnik na 6, bardzo ciekawie opowiadał. Ogólnie osoby, które się nami zajmowały już od wejścia na stadion były przesympatyczne, pomocne i pozytywnie nastawione, widać, że lubią swoją pracę. Muszę dodać, że byłam bardzo pozytywnie zaskoczona sprawnym kontaktem z Biurem Obsługi Klienta po stronie organizatora wycieczki.

Incredibly interesting trip, showing the beauty of the Scottish Highlands and Loch Ness. We had the opportunity to take a cruise on Loch Ness and admire the breathtaking views. Very good organization of the trip, an extremely interesting program and a professional guide. My husband and I are delighted with this trip.

Świetny przewodnik- Allan, bardzo dobrze znający okolicę, przedstawiał ciekawe anegdoty i historię miejsc. Świetna muzyka podczas trasy, wielki plus za dodatkowe przystanki na trasie w widokowych punktach. Bardzo miły i zabawny.

Wycieczka bardzo udana. Kierowca w zabawny sposob opowiadal podczas podrozy i obwozil po naprawde ciekawych miejscach. Wycieczka warta swojej ceny. Polecam