Wybierz daty
Atrakcje i wycieczki

Giza

Najciekawsze atrakcje

Giza – najciekawsze atrakcje

Giza: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Giza? Kliknij tutaj.

Giza: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5 / 5

na podstawie 7608 opinii

Ta podróż jest bardzo długa, ale doświadczenie, którego nigdy nie zapomnisz. Odebrali nas o 2 w nocy, a do Kairu dotarliśmy o 10 rano. Nie wróciliśmy do 1 w nocy, więc jest to cała 24-godzinna wycieczka, ale zdecydowanie polecamy. Mieliśmy niesamowitego przewodnika o nazwie Hanan. Była tak urocza, słodka i bardzo dobrze znała starożytny Egipt, ponieważ ma dyplom z egiptologii. Muzeum w Kairze jest koniecznością do odwiedzenia. Tyle czasu nie masz niestety tylko półtorej godziny. Widzenie skarbu Tutenchamona w muzeum było szaleństwem, którego nigdy nie zapomnę. Potem pojechaliśmy na przejażdżkę łodzią, która trwała około półtorej godziny. Stąd możesz zobaczyć, jak piękny jest Kair. Następnie poszliśmy na lunch, jedzenie było naprawdę miłe. Po obiedzie był kultowy przystanek jakim były oczywiście piramidy. Zrobiliśmy przejażdżkę na wielbłądzie w piramidach, która trwała 30-40 minut. Na pewno polecam tę przejażdżkę, ponieważ można zobaczyć wszystkie piramidy i miasto Giza.

Pracowity dzień, bo spędzasz wiele godzin na słońcu i w upale, ale satysfakcjonujący! Widzieliśmy WSZYSTKO, co było widać. Dobrze zorganizowana wycieczka, wygodny transfer, DOSKONAŁY przewodnik Hossan, doskonały włoski i historia opowiedziana z dużym udziałem. Jego obecność zrobiła różnicę. Zalecana.

We are so impressed about our Giza Pyramids Tour . Our Guide Mohamed Hamed was just excellent . His historical knowledge made our journey outstanding . We got lots of information plus best pictures we could dream for . Thanks again !

Świetna wycieczka pozwalająca zobaczyć główne miejsca Kairu. Nasz przewodnik Omar i nasz kierowca Ceny biletów były niesamowite i elastyczne. Intensywny i niezapomniany dzień.

It was amazing professional tour with absolutely great tour guide. Recommend!