Girona

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Girona: największe atrakcje

Girona: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Girona? Kliknij tutaj.

Girona: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.6 / 5

na podstawie 1409 opinii

Trasa była fenomenalna. Począwszy od odbioru na czas, przez komfortową jazdę i profesjonalną jazdę, aż po przystanki i interakcję - wszystko było cudowne. Arnau przedstawił historię i kulturę w każdym miejscu oraz wspaniałe zdjęcia. Zastanawiał się nad wszystkim i pozwolił na specjalne przerwy, takie jak zapalanie świec w kościele w Pals i pływanie w Morzu Śródziemnym dla mojego syna. Jego osobowość jest serdeczna i profesjonalna, a podczas tras dał świetny komentarz i odpowiedział na wszystkie nasze pytania. Nasza grupa 4 osób dorosłych w wieku 60, 47, 20 i 20 lat świetnie się bawiła ze średniowiecznymi i żydowskimi społecznościami, poznawała architekturę i historię tych miejsc, delektowała się wspaniałym katalońskim lunchem w Le Vela wraz z NIESAMOWITYMI widokami oraz kończąc dzień postojem na szczycie wzgórza w latarni morskiej, aby zrobić kilka ostatnich zdjęć. Nie zawiedziesz się nim jako przewodnikiem. Otrzymuje od nas ocenę 5 *!

Kierunki pierwszej klasy. Szybka obsługa. Przewodnik Sheila był naprawdę zabawny i pouczający, sprawił, że nasza podróż była tak przyjemna. Girona była uroczym miasteczkiem, a lokalny przewodnik znakomity. Mieliśmy małą czkawkę z późnym pojawieniem się przewodnika girona, ale dostaliśmy dodatkowy czas, aby to nadrobić. Odłączyliśmy się od grupy po klasztorze, ponieważ chcieliśmy wspiąć się na mirador, spotkaliśmy się ponownie w autobusie po obiedzie w Gironie. Figueres i Dalí były wszystkim, co obiecała trasa. Oczywiście w tak dużych muzeach zawsze docenia się więcej czasu. Ale przewodnik po muzeum świetnie się spisał, wyjaśniając pomysły Dalego. Gorąco polecam

Organizacja była doskonała, a przewodnicy (Carmen w Gironie i Sheila w Figueras) byli bardzo kompetentni, ze wspaniałym poczuciem humoru i bardzo dodawali się do atmosfery. Leila, nasz przewodnik po autobusach, upewnił się, że znamy każdy szczegół naszej trasy i czujemy się bezpiecznie. To był wspaniały dzień i zdecydowanie poleciłbym moim znajomym wybranie się na taką wycieczkę.

warto było wykonywać zajęcia z wielkimi informacjami historycznymi i artystycznymi. Nasz przewodnik (Laila) w Figueres był bardzo pomocny i uprzejmy, aby odpowiedzieć na wszystkie nasze pytania. Bardzo podobały nam się zajęcia w obu miastach, ale chcemy mieć więcej wolnego czasu na zwiedzanie miast lub skosztowanie lokalnych specjałów.

Sheila, nasz przewodnik był spektakularny! Tak kompetentny i pomocny. Kierowca autobusu również był doskonały. Muzeum Dali było fascynujące, a Sheila wykonała świetną robotę z narracją. —- Bob & Marci Desjardins, Connestee Falls, NC, USA