Wybierz daty

Gili Trawangan

Gili Trawangan: najlepsze atrakcje w pobliżu

Gili Trawangan: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Gili Trawangan? Kliknij tutaj.

Gili Trawangan: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.6 / 5

na podstawie 201 opinii

Piękna malutka wyspa! Pływaj z żółwiami.

Dziękujemy za zorganizowanie wycieczki na wyspę Gili Air! Wszystko było na czas bez opóźnień. Mój tropikalny bungalow na Gili był taki ładny, tuż przy białej, piaszczystej plaży. Drugiego dnia miałem prywatną wycieczkę z nurkowaniem z rurką - była to najlepsza część całej podróży, ponieważ widziałem wiele różnych gatunków ryb i oczywiście ogromne żółwie morskie! Miałem szczęście zobaczyć 5 lub 6 z nich! pozwolili mi się zbliżyć, więc mogłem ich nawet dotknąć. Niesamowity! Przewoźnik cierpliwie czekał na mnie, gdy cieszyłem się nurkowaniem z rurką :) W ośrodku, w którym się zatrzymałem, było tylko kilka osób, prawdziwe tropikalne doświadczenie wyspy! :) Przez cały czas od zarezerwowania tej wycieczki do powrotu do hotelu na Bali, manager Krisna był ze mną w kontakcie, bardzo mi to pomogło. Zalecana!

Dobry i bezpieczny transfer

Nie mogę się porównywać z innymi firmami transportowymi Gili, ale ta, którą tu zarezerwowaliśmy, była lepsza niż się spodziewałem. Odebrany na czas w hotelowym lobby, przywieziony do portu minivanem, wsiadany i odjeżdżający na czas z GiliGetAway. Tak, sama wycieczka jest trudna, ponieważ morze jest w tym rejonie dość wzburzone do Skrzeli. Ale załoga zadbała o wszystkich pasażerów, proponując wodę butelkowaną, trochę cukierków, a nawet – wielka niespodzianka – mokre zimne ręczniki na ochłodę! Jak wspomniano, więcej niż osobiście oczekiwałem na transfer łodzią! Jedyne, czego mi naprawdę brakowało, to chory worek przy siedzeniach, nie każdy poradzi sobie z falami. Ale jak dotąd dobre doświadczenie i naprawdę czułem się cały czas bezpieczny!

Bardzo dobry i bezpieczny transfer, nie dla osób o słabych nerwach

Niestety kierowca do portu nie skontaktował się poprzedniego wieczoru, aby podać nam godzinę, w przeciwnym razie wszystko poszło idealnie. Wycieczka łodzią motorową nie jest przeznaczona dla osób o słabym sercu lub tych, którzy łatwo dostają mdłości, ponieważ wycieczka przypomina bardziej przejażdżkę kolejką górską niż przejażdżkę łodzią.

Świetna wycieczka, wszystko było dobrze zorganizowane i na czas. Odebrali nas z naszego hotelu i zabrali do portu. Jazda łodzią była bardzo spokojna, ale zakładam, że zależy to od warunków pogodowych. Hotel na Gili Air był bardzo ładny i naprawdę podobała nam się wycieczka z rurką, tyle dzikiego życia do zobaczenia.

Pojechałem na Gili i wróciłem z Gili Getaway i wszystko było po prostu idealne! Wszyscy są tak mili, zawsze pomagają w razie potrzeby. Widziałem nawet delfiny na łodzi, po prostu niewiarygodne! Dają wodę i świeże ręczniki do ostygnięcia.