Atrakcje i wycieczki
Giethoorn

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Największe atrakcje

Giethoorn: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Giethoorn? Kliknij tutaj.

Giethoorn: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.6 / 5

na podstawie 770 opinii

Giethoorn jest niesamowity !! Musisz to zobaczyć. To jest jak ze snu. Jedynym minusem jest to, że czuję, że doświadczasz zbyt mało czasu w tej niesamowitej wiosce, a pierwsza jazda na pierwszej łodzi naprawdę odbiera to doświadczenie. Powinny dawać ludziom możliwość pójścia z grupą lub samemu na zwiedzanie. Ponieważ tracisz cenny czas, czekając na innych.

Świetny dzień Trochę niezorganizowane wsiadanie do autobusów Pierwszy przystanek nie był świetny - strata czasu na zakup czegoś do łazienki Miasto Gliethorn było świetne. Byliśmy na pierwszym rejsie łodzią. Wyobrażam sobie, że inni się nie zgodzą, ponieważ musieli czekać godzinę na przejażdżkę łodzią Ładne restauracje na nabrzeżu Świetny dzień ogólnie?

Trasa jest dobra, aby zobaczyć styl życia Giethoorn

Wycieczka trwa 2-3 godziny w autobusie bez napojów i przekąsek, aw autobusie nie ma toalety. Ale ogólnie dobrze jest zobaczyć wioski Giethoorn i przewodnik jest dobry do wyjaśnienia. Jednogodzinna wycieczka po kanałach w Amsterdamie, którą warto zrobić w ciągu dnia, pozwala zobaczyć więcej niż noc. (Wziąłem około 18:30, a niektóre budynki nie widziały)

Chodzenie po okolicy było najlepszą częścią. Uważaj na same łodzie turystyczne. Często się rozbijają. Przewodnik był piękny. Sprawił, że mój dzień był wyjątkowy. Powiedziałem mu, że to moje urodziny, a on zorganizował dla mnie mały tort, a grupa życzyła mi wszystkiego najlepszego. To było bardzo słodkie.