Dodaj daty

Atrakcje i wycieczki
Giethoorn

Giethoorn – nasze najbardziej polecane atrakcje

Amsterdam: jednodniowa wycieczka Giethoorn z rejsem łodzią

1. Amsterdam: jednodniowa wycieczka Giethoorn z rejsem łodzią

Wejdź na pokład klimatyzowanego autokaru i podróżuj przez typowy holenderski krajobraz przez 1,5 godziny w drodze do malowniczego miasteczka Giethoorn. Przekonaj się, jak Holendrzy żyją z wodą po przybyciu i wyrusz na zwiedzanie pieszo lub łodzią. Ciesz się ciszą i spokojem miasta, w którym samochody są zabronione i niewiele się zmieniło na przestrzeni wieków. Podziwiaj wiele rodzajów łodzi w mieście, od gondoli po łodzie motorowe i płaskodenne używane do transportu po kanałach. Przepłyń obok umiejętnie odrestaurowanych gospodarstw podczas 1-godzinnej wycieczki łodzią i zyskaj trochę wolnego czasu na lunch i samodzielne zwiedzanie. Uzyskaj wskazówki od swojego przewodnika, co warto zobaczyć i gdzie zjeść. Jedź dalej do otaczającej grobli (Afsluitdijk), 32-kilometrowej grobli łączącej prowincje Holandii Północnej i Fryzji. Holandia słynie na całym świecie ze sposobu, w jaki radzi sobie z gospodarką wodną. Podziwiaj Afsluitdijk, zbudowany w celu oswojenia tego, co dawniej było Zuiderzee (obecnie jezioro Ijsselmeer) i doskonały przykład holenderskiej sprawności wodnej.

Giethoorn: rejs po kanałach wiejskich i parku narodowego z kawą

2. Giethoorn: rejs po kanałach wiejskich i parku narodowego z kawą

Weź udział w rejsie łodzią z napędem elektrycznym. Przepłyń przez zaciszną miejscowość Giethoorn i zobacz Park Narodowy Weerribben-Wieden z poziomu wody. Wykorzystaj w pełni tę podróż w towarzystwie przewodnika i delektuj się dostępnymi na pokładzie napojami (są wliczone w cenę). Wsiądź do elektrycznej łodzi, na pokładzie której wyruszysz w rejs po labiryncie kanałów przecinających wioskę Giethoorn. Poznaj historię i tradycje tej niemal wolnej od samochodów miejscowości. O wszystkim opowie Ci miejscowy kapitan. Zachwycaj się iście idyllicznymi krajobrazami na trasie rejsu. Później przepłyń przez Park Narodowy Weerribben-Wieden, gdzie zauroczy Cię niezmącony spokój przyrody. Zajmij wygodne miejsce i odkrywaj uroki okolicy, sięgając po kawę, herbatę bądź lemoniadę.

Amsterdam: Giethoorn, Volendam i Zaanse Schans

3. Amsterdam: Giethoorn, Volendam i Zaanse Schans

Zobacz 3 regiony Holandii podczas wycieczki z odbiorem z hotelu ibis Amsterdam Centre i transportem powrotnym. Delektuj się lokalnymi serami, zjedz lunch, przebierz się i zrób zdjęcia i weź udział w rejsie w miasteczku Giethoorn. Na początek odwiedź XVII-wieczną wioskę Zaanse Schans. Podziwiaj wiatraki i spaceruj wśród zielonych rezydencji. Następnie odwiedź fabrykę, w której produkowane są popularne w tym regionie Holandii chodaki. Zanim udasz się do Volendam, zatrzymaj się w gospodarstwie Catharina Hoeve, gdzie możesz skosztować sera i dowiedzieć się, jak jest wytwarzany. W Volendam podziwiaj jaskrawo pomalowane drewniane budynki i spotkaj mieszkańców ubranych w stroje regionalne. Przewodnik zabierze Cię na krótki spacer po porcie w Volendam. Kup pamiątki i prezenty dla przyjaciół i rodziny i zrób zdjęcia w tradycyjnych strojach holenderskich. Zatrzymaj się na lunch z daniami kuchni lokalnej, a następnie wyrusz do miasteczka Giethoorn w północno-wschodniej Holandii, które nazywane jest „Wenecją Północy”. Zobacz liczne kanały w tym miejscu bez żadnych dróg. Podczas godzinnego rejsu łodzią dowiesz się więcej o tym bajkowym miasteczku, w którym mieszka mniej niż 3000 osób. Następnie wyrusz na spacer po dobrze zachowanej wiosce. Na koniec podążaj małymi ścieżkami w wiosce, aby odkryć setki mostów i doświadczyć spokojnej atmosfery przed powrotem do Amsterdamu.

Z Amsterdamu: Giethoorn & Zaanse Schans Tour z małą łodzią

4. Z Amsterdamu: Giethoorn & Zaanse Schans Tour z małą łodzią

Poznaj Zaanse Schans, skansen w Holandii podczas jednodniowej wycieczki z Amsterdamu. Zobacz farmę sera, fabrykę chodaków i nie tylko przed rejsem przez Giethoorn. Przepłyniesz przez małe kanały, piękne domy i brukowane kamienne uliczki holenderskiej wioski. Twoje doświadczenie rozpocznie się, gdy przewodnik spotka się z Tobą w pobliżu głównego dworca kolejowego w Amsterdamie, skąd udasz się do typowej holenderskiej wioski wiatraków Zaanse Schans. Zaanse Schans to skansen z farmą serów, fabryką chodaków, muzeum diamentów, piekarnią i Kuiperij, gdzie produkowano beczki do transportu towarów, zielonymi drewnianymi domami, tradycyjnym rzemiosłem i wiatrakami. Następnie udaj się do wyjątkowej holenderskiej wioski Giethoorn, kierując się dalej na północ od Amsterdamu. Podczas podróży posłuchaj o historii i ważnych elementach regionu Giethoorn. Podróż potrwa około 2 godzin, z przerwą zapewniającą przyjemną podróż. Giethoorn jest piękny o każdej porze roku i zawiera w sobie proste piękno, które wydaje się mało realne. Odkryj to, płynąc delikatnie przez małe kanały, mijając stare, ale ładne domy wiejskie kryte strzechą. Twój kapitan będzie służyć jako przewodnik podczas tej 1-godzinnej wycieczki łodzią po mieście. Dowiedz się wszystkiego o Giethoorn, mając dodatkowy czas po rejsie łodzią na spacer lub jazdę na rowerze wąską ścieżką dla pieszych lub na naukę obsługi "whisper boat", łodzi z silnikiem elektrycznym. Wieczorem wróć do centrum Amsterdamu, aby cieszyć się resztą nocy.

Amsterdam: Jednodniowa wycieczka do wiatraków Giethoorn i Zaanse Schans

5. Amsterdam: Jednodniowa wycieczka do wiatraków Giethoorn i Zaanse Schans

Przeżyj niezapomnianą przygodę, odkrywając czarujące piękno Giethoorn i kultowych wiatraków Zaanse Schans. Zanurz się w spokoju i blasku malowniczych dróg wodnych Giethoorn podczas malowniczego rejsu po kanałach, podczas którego możesz podziwiać urocze domy kryte strzechą i eleganckie mosty, które zdobią tę wioskę wolną od samochodów. W Zaanse Schans zobacz imponujące wiatraki w akcji, oddając hołd bogatemu dziedzictwu rzemiosła i innowacji w Holandii. Podczas całej wycieczki będzie Ci towarzyszył lokalny przewodnik z pasją, który podzieli się wciągającymi historiami i spostrzeżeniami na temat historii i kultury regionu. Rozkoszuj swoje kubki smakowe pysznym stroopwafelem, typowym holenderskim przysmakiem, i utrzymuj nawodnienie dzięki bezpłatnym butelkom wody. Wycieczka zapewnia komentarz na żywo na pokładzie, oferując ciekawe fakty i anegdoty podczas wygodnej podróży. Zanurz się w uroku Giethoorn i fascynującym świecie Zaanse Schans, tworząc trwałe wspomnienia i rozwijając głębokie uznanie dla naturalnych i kulturowych cudów Holandii. Przygotuj się na odkrywanie, doświadczanie i cieszenie się najlepszymi z tych kultowych miejsc.

Z Amsterdamu: Jednodniowa wycieczka do Giethoorn małą łodzią elektryczną

6. Z Amsterdamu: Jednodniowa wycieczka do Giethoorn małą łodzią elektryczną

Odkryj Giethoorn podczas jednodniowej wycieczki z przewodnikiem z Amsterdamu autobusem i łodzią elektryczną. Podziwiaj urokliwe kanały i tradycyjne domy podczas rejsu po wodzie. Spaceruj wąskimi ścieżkami i mostami i poczuj lokalne życie podczas zwiedzania. Opuść Amsterdam i udaj się do urokliwej wioski Giethoorn na północy Holandii. Poznaj wioskę słynącą z wielu kanałów i całkowitego braku dróg. Po przybyciu na miejsce odkryj bajkową wioskę, w której mieszka tylko 2700 osób, a główną atrakcją będzie 1-godzinna wycieczka z przewodnikiem małą łodzią elektryczną. Otrzymasz szansę poruszania się prywatną łodzią zarezerwowaną dla grupy. Doświadcz idyllicznej scenerii z wyjątkowej perspektywy podczas spokojnej wycieczki po kanałach. Obserwuj ludzi pływających tradycyjnymi łodziami płaskodennymi po kanałach. Chociaż większość transportu w wiosce odbywa się drogą wodną, istnieje również ścieżka rowerowa. Tak więc, po wycieczce łodzią, odkryj pięknie zachowaną wioskę na rowerze lub pieszo. Zobacz, jak każdy dom zbudowany jest na małej sztucznej wyspie. Wędruj wąskimi ścieżkami, aby odkryć ponad 180 mostów i cieszyć się spokojną atmosferą wioski. Wróć na dworzec główny w Amsterdamie.

Amsterdam: ogród tulipanowy Keukenhof i zwiedzanie Giethoorn

7. Amsterdam: ogród tulipanowy Keukenhof i zwiedzanie Giethoorn

Weź udział w tej wyjątkowej wycieczce obejmującej 2 atrakcje, które pobudzą Twoją wyobraźnię. Odwiedź dwa piękne miejsca, których na próżno szukać u innych organizatorów atrakcji w Europie. Wybierz się w podróż w obie strony do dwóch największych atrakcji Holandii w ciągu jednego dnia. Skorzystaj z wygodnego transportu z Amsterdamu i dowiedz się więcej o regionie od swojego kompetentnego przewodnika. Nie przejmuj się formalnościami – wszystkie atrakcje i bilety wstępu są wliczone w cenę. Najpierw odwiedź ogród kwiatowy Keukenhof, znany z pól tulipanów. Zachwyć się milionami tulipanów, żonkili i innych kwiatów. Ten piękny wiosenny ogród pełen jest jedynych w swoim rodzaju zapachów i kolorów. Znajduje się tam także ponad 20 zapierających dech w piersi kompozycji kwiatowych, zaskakujące ogrody, które Cię zainspirują, oraz kilka wciągających atrakcji. Keukenhof otaczają słynne pola z roślinami cebulowymi, na które roztacza się wspaniały widok z jednego z wiatraków. Miejsce to doskonale sprawdzi się jako tło do sesji zdjęciowej. W Keukenhof odbywają się zajęcia dla wszystkich grup wiekowych, pobudzające wszystkie zmysły: wąchaj więc, smakuj, słuchaj i ciesz się. Jest to wspaniała atrakcja dla rodzin z dziećmi, które mogą pobawić się na placu zabaw, głaskać zwierzęta w mini zoo oraz zagrać w podchody. Następnie odwiedź wieś Giethoorn. Urokliwa osada Giethoorn w północno-wschodniej Holandii będzie ostatnim celem Twojej wyjątkowej przygody. Wioska ta nazywana jest „Wenecją Północy” ze względu na liczne kanały i brak dróg. Podczas godzinnego rejsu łodzią dowiesz się więcej o tym bajkowym miasteczku, w którym mieszka mniej niż 3000 osób. Spaceruj po dobrze zachowanej wiosce i przyjrzyj się gospodarstwom zbudowanym na małej sztucznej wyspie. Podążaj małymi ścieżkami wioski, aby odkryć setki mostów i rozkoszować się spokojną atmosferą.

Giethoorn: Zwiedzanie łodzią

8. Giethoorn: Zwiedzanie łodzią

Wyrusz w czarujący rejs po kanałach malowniczymi drogami wodnymi Giethoorn, ukrytego klejnotu położonego w sercu Holandii. Ten rejs kanałem Giethoorn oferuje wyjątkowe i niezapomniane wrażenia, zanurzając Cię w spokoju i naturalnym pięknie tej uroczej wioski. Płynąc po spokojnych kanałach, będziesz zachwycony idyllicznym otoczeniem. Giethoorn jest znane jako „Wenecja Holandii” ze względu na skomplikowaną sieć kanałów, osobliwe drewniane mosty i kryte strzechą wiejskie domy. Dziewicze drogi wodne wiją się przez bujne zielone krajobrazy, usiane kolorowymi kwiatami i spokojnymi ogrodami, tworząc scenerię jak z pocztówki. Podczas rejsu Twój kompetentny przewodnik podzieli się fascynującymi spostrzeżeniami na temat bogatej historii, kultury i tradycji Giethoorn. Dowiedz się o pochodzeniu wioski i o tym, jak przekształciła się w oazę spokoju i piękna. Odkryj intrygujące anegdoty i legendy, które dodają odrobiny mistyki do tego doświadczenia, dając ci głębsze uznanie dla tego magicznego miejsca. Usiądź wygodnie i zrelaksuj się, zanurzając się w spokojnej atmosferze i pozwól, aby łagodny rytm łodzi uśpił cię w stanie czystej błogości. Poczuj, jak odpływa stres, podziwiając urzekające widoki, doceniając prostotę i harmonię życia w Giethoorn.

Z Amsterdamu: Giethoorn Tour z rejsem i pieszą wycieczką

9. Z Amsterdamu: Giethoorn Tour z rejsem i pieszą wycieczką

Ucieknij od codzienności i wyrusz na niezwykłą przygodę do Giethoorn, ukrytego klejnotu, który zapiera dech w piersiach. Zanurz się w hipnotyzującym pięknie i czarującym uroku tej bajkowej wioski, położonej na idyllicznej holenderskiej wsi. Dzięki naszemu ekskluzywnemu pakietowi wycieczkowemu doświadczysz tego, co Giethoorn ma do zaoferowania, od urzekających wycieczek po kanałach po wciągającą eksplorację we własnym tempie. Wyobraź sobie, jak ślizgasz się po wąskich kanałach, przechodzisz pod malowniczymi mostami i podziwiasz cudowną krainę kanałów, które wiją się i wiją wokół dziewiczego holenderskiego krajobrazu. Ta urzekająca wycieczka po kanałach jest zawarta w pakiecie wycieczkowym, dzięki czemu możesz w pełni zanurzyć się w uroku Giethoorn. Ale przygoda na tym się nie kończy. Gdy dotrzesz do Giethoorn po malowniczej przejażdżce luksusowym autobusem, zostaniesz wysadzony w odległości spaceru od centrum, co da Ci wystarczająco dużo czasu na zwiedzanie tej urokliwej wioski. Zatrać się w atmosferze, obserwując charakterystyczne budynki z uroczymi dachami krytymi strzechą i przechodząc przez drewniane mosty, które przetrwały próbę czasu. Podążaj ścieżkami rowerowymi lub spacerowymi, zanurz się w pięknie Binnenpad lub po prostu zrelaksuj się nad brzegiem wody przy orzeźwiającym napoju lub pysznym kęsie do jedzenia. Aby naprawdę poczuć istotę Giethoorn, nie przegap okazji i wybierz się na autentyczny rejs wycieczkowy. Wejdź na pokład tradycyjnej łodzi Giethoorn i pozwól, aby delikatny prąd unosił Cię przez malownicze drogi wodne. Poczuj delikatną bryzę na twarzy, posłuchaj kojących dźwięków natury i daj się oczarować wyjątkowemu urokowi tej wodnej wioski. Pod koniec dnia pełnego niezapomnianych wrażeń, nadszedł czas, aby pożegnać się z Giethoorn i wrócić do Amsterdamu. Zastanów się nad magicznymi wspomnieniami, które stworzyłeś i pielęgnuj chwile spędzone w tym ukrytym klejnocie na holenderskiej wsi. Wybierz tę wycieczkę i odkryj magię Giethoorn. Pozwól, aby jego malowniczy urok i urzekający urok przeniosły Cię do świata cudów i rozkoszy. Nie przegap tej niezwykłej przygody, która stworzy wspomnienia na całe życie.

Z Amsterdamu: Jednodniowa wycieczka z przewodnikiem do Giethoorn z rejsem po kanałach

10. Z Amsterdamu: Jednodniowa wycieczka z przewodnikiem do Giethoorn z rejsem po kanałach

Poznaj urzekające piękno Giethoorn podczas jednodniowej wycieczki z przewodnikiem. Zanurz się w spokoju i blasku malowniczych dróg wodnych Giethoorn podczas malowniczego rejsu po kanałach, podczas którego będziesz podziwiać urocze domy wiejskie kryte strzechą i eleganckie mosty zdobiące tę wioskę wolną od samochodów. Rozpocznij swoją wycieczkę od spotkania z przewodnikiem w Amsterdamie i wsiądź do autokaru, który pojedzie do malowniczej wioski Giethoorn. Po drodze poznaj historię i kulturę regionu od lokalnego przewodnika. Skubaj stroopwafel podczas jazdy po okolicy i słuchaj anegdot od swojego przewodnika. Po przybyciu do Giethoorn zwiedzaj wioskę, podczas gdy Twój przewodnik dzieli się lokalnymi historiami. Następnie rejs po kanałach będzie doskonałą okazją do poznania Giethoorn z innej perspektywy. Podziwiaj wzdłuż dróg wodnych i podziwiaj oszałamiającą przyrodę, zanim wrócisz do Amsterdamu.

Wszystkie atrakcje

Liczba znalezionych atrakcji: 49
Sortuj wg::

Często zadawane pytania dotyczące: Giethoorn

Giethoorn: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Giethoorn? Kliknij tutaj.

Giethoorn: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.6 / 5

na podstawie 1388 opinii

To był bardzo dobrze zorganizowany wyjazd. Przewodnik Pieter bardzo jasno przedstawił zasady podróży, aby każdy mógł żyć w harmonii z innymi podróżnikami (byliśmy piętrowym autobusem pełnym ludzi). Ponadto przewodnik był bardzo przyjazny, miły i dobrze wyjaśnił wiele rzeczy (nawet podczas czasu spędzonego w autobusie). Podróżowaliśmy bezpiecznie dzięki bardzo profesjonalnemu i uważnemu kierowcy. Naprawdę warto wybrać się na tę wycieczkę, a koszty są więcej niż akceptowalne, biorąc pod uwagę jakość podróży.

Bardzo fajna wycieczka po malowniczym Giethoorn. To po prostu ma swój urok. Przewodnik również bardzo dobrze wykonał swoją pracę. Niestety, moja córka i ja byliśmy tam w sezonie. Było roiło się od turystów i łodzi. To było za dużo i umniejszało to uczucie. Ogólnie jestem zdania, że powinni oferować mniej wycieczek i łodzi, aby było więcej ciszy i spokoju i znów było więcej uroku. Natura też byłaby ci wdzięczna. Polecam wycieczkę poza sezonem (jeśli możesz to zrobić w ten sposób)

Ta aktywność pozwala odwiedzić wioskę Giethoorn. Do zrobienia absolutnie! Przewodnik był bardzo miły i bardzo zabawny. Przy wyjściu z rejsu oferowana jest kawa. Mimo spaceru w deszczu podobało nam się i zakończyliśmy spacer po wodzie z kajakiem do samodzielnego manewrowania z innym usługodawcą, dzieciom się podobało, a cena 35 euro za godzinę jest również dobra stosunek ceny do wydajności.

Świetna jazda w naprawdę pięknym miejscu. Wycieczka łodzią i przewodnik były bardzo dobre. Przewodnik był bardzo zabawny i zabawny, ogólnie wszyscy byli bardzo przyjaźni i uprzejmi. Mogę tylko polecić. Ze względu na porę (16:30) nie było tam zbyt wielu turystów. W sumie bardzo fajnie.

Pora roku wrzesień,piękna pogoda bez mega tłumów idealna pora na zwiedzanie . Świetne restauracje z przystępnymi cenami . Wynajem łódek bez problemowy i także po rozsądnej ceni .Godna polecenia atrakcją .