Gianyar Night Market – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Bali: Ubud: małpi las, tarasy ryżowe, świątynia i wodospad

Bali: Ubud: małpi las, tarasy ryżowe, świątynia i wodospad

Bali to raj na ziemi, który łączy w sobie oszałamiające krajobrazy, niesamowitą różnorodność biologiczną, fascynującą architekturę, a wszystko to podsumowuje nasza najlepsza wycieczka do Ubud. Odbierz z hotelu prywatny samochód i prywatnego przewodnika/kierowcę i rozpocznij swoją osobistą przygodę. Najpierw udaj się do sanktuarium Sacred Monkey Forest. Podczas zwiedzania i poszukiwania żyjących tu makaków długoogonowych znajdziesz wiele małp zachowujących się zabawnie na wolności, dowiesz się o codziennych czynnościach i charakterze tego gatunku małp Następnie przejdź do tarasu ryżowego Tegalalang. Spaceruj po jasnozielonych tarasach, znajdź miejsce do siedzenia/chłodzenia się w cieniu drzew kokosowych i podziwiaj widoki na zielone tarasy ryżowe. Kontynuuj podróż do Pura Tirta Empul, świątyni wody święconej w pobliżu Tampaksiring. Poznaj bogatą historię świątyni podczas zwiedzania. Zakończ wycieczkę zatrzymując się przy rwącym wodospadzie Tegenungan / Ulu Petanu Waterfall. Zobacz piękne widoki dżungli, podziwiaj surowe formacje skalne i pływaj pod wodospadami. Porozmawiaj z przewodnikiem, aby dostosować wodospad do swoich życzeń. Jeśli chcesz dodać opcjonalny przystanek, udaj się na plantację kawy i herbaty w Ubud, dowiedz się, jak powstaje i poznaj wyjątkowe smaki cyklu życia balijskiej kawy. Przedstawimy to, co najlepsze na Twoje wakacje. Porozmawiajmy z przewodnikiem, aby dostosować tę wycieczkę do Twoich oczekiwań (wszystko można omówić).

Wycieczka kulinarna na tradycyjny nocny targ w Ubud - all inclusive

Wycieczka kulinarna na tradycyjny nocny targ w Ubud - all inclusive

Kultura balijska jest znana na całym świecie z przyjaznych ludzi, tańca, przyrody i świątyń, a ja przedstawię Ci tradycyjną kuchnię, którą lokalnie nazywamy Megibung. Zaczniemy od pysznych, tradycyjnych balijskich ciastek, a następnie przejdziemy się po słynnym targu i poznamy niesamowitą historię tego popularnego miejsca. Następnie zabiorę Cię do kilku moich ulubionych miejsc, gdzie zanurzymy się w lokalnych balijskich potrawach i napojach. Oczywiście nie zabraknie też kilku niesamowitych potraw. Jeśli chodzi o picie i dobrą zabawę. Przyjdź sam lub z przyjacielem, a tak czy inaczej, pokażę ci wspaniały wieczór i niezapomniane balijskie doświadczenie. Wszystkie posiłki i napoje są wliczone w cenę, więc przyjdź głodny i wyjdź absolutnie zadowolony.

Bali: Małpi Las, Taras Ryżowy i wycieczka na lokalny nocny targ

Bali: Małpi Las, Taras Ryżowy i wycieczka na lokalny nocny targ

Ubud oferuje wiele rzeczy do zobaczenia, które pozostaną w Twojej pamięci. Zaprojektowaliśmy najlepsze wycieczki do Ubud, aby odkryć święty las małp, taras ryżowy Tegalalang, wodospady i wiele innych. Podczas tej wycieczki zabierzemy Cię również na lokalny nocny targ, gdzie poczujesz się jak miejscowi. Skosztuj wielu rodzajów lokalnych potraw za zaledwie kilka dolarów, których nie doświadczysz nigdzie indziej. Rozpocznij podróż prywatnym klimatyzowanym samochodem, aby odwiedzić święty małpi las. Z około 2 hektarami lasu deszczowego i gigantycznymi drzewami spotkasz setki dzikich małp huśtających się na drzewach. Są przyjazne! W pewnym momencie możesz zrobić setki wspaniałych zdjęć z małpami. Kontynuuj naszą wycieczkę, aby odwiedzić Tegalalang Rice Terrace i Ubud Jungle Swing. Ciesz się naturalnym widokiem na pole ryżowe, a następnie przewodnik udzieli Ci krótkich wyjaśnień na temat tego, jak uprawiamy miejscową farmę. Dla adrenalinowej przygody możesz spróbować huśtawki Ubud. Poczuj świeże powietrze nad palmami kokosowymi Następnie odwiedzimy plantację kawy, gdzie będziesz miał okazję spróbować wielu rodzajów herbat i kaw z malowniczym widokiem na dżunglę. Oprócz tego poznasz również proces produkcji kawy Luwak (najbardziej doświadczonej kawy na świecie). Zanim udamy się do wodospadów, zjemy lunch w lokalnej restauracji z pięknym widokiem na zieloną dolinę. Kontynuując naszą wycieczkę, udamy się do wodospadu Tibumana, gdzie chłodne powietrze i piękna sceneria wokół wodospadu, która tworzy zieloną sylwetkę drzew, błękitne niebo i czysty basen pod wodospadem, sprawią, że każdy, kto odwiedzi ten obszar, poczuje się, jakby znalazł miejsce, w którym może być sam i wyciszyć się od zgiełku miasta, z którym zwykle spotykasz się na co dzień. Bądź miejscowym! Na koniec zabierzemy Cię na lokalny nocny targ. Gdzie zobaczysz sposób życia i nauczysz się targować na lokalnym nocnym targu, oprócz zaledwie kilku centów będziesz miał okazję skosztować wielu rodzajów lokalnych potraw

Ubud: Najciekawsze atrakcje

Gianyar Night Market: Wycieczki i bilety

Indonezja: Ciekawe miejsca

Gianyar Night Market: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Gianyar Night Market? Kliknij tutaj.