Zatoka Għajn Tuffieħa

  • Atrakcje wodne
Liczba znalezionych atrakcji: 1
Sortuj według:

Zatoka Għajn Tuffieħa: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Zatoka Għajn Tuffieħa? Kliknij tutaj.

Zatoka Għajn Tuffieħa: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.7 / 5

na podstawie 1653 opinii

Wycieczka katamaranem była moją osobistą atrakcją. Musisz jednak przyjść odpowiednio wcześnie, aby uzyskać dobre miejsca / leżaki. Niestety nie mogliśmy zatrzymać się również w Popeye Village, co moim zdaniem było wstydem. Ale zostało to zrekompensowane przez inne przystanki. Poza tym wycieczka była świetna, a załoga była bardzo miła i pomocna. Jedzenie też było dobre. Zalecana jest wystarczająca ochrona przeciwsłoneczna.

Świetny nowy katamaran z bardzo miłą załogą. Wcale nie zagracone jak niektóre inne łodzie, więc było wystarczająco dużo miejsca na opalanie lub spacer. Pyszne drinki w umiarkowanych cenach, grill też był świeży i pyszny (mięso grillowano na katamaranie). Chociaż Popeye Village nie było dostępne ze względu na warunki pogodowe, za tę cenę był to piękny dzień na szafirowym morzu.

Gorąco polecana wycieczka! Przynajmniej. Powinieneś być tam 1 godzinę przed odlotem, aby mieć dobre miejsce. Grill bardzo smaczny i obfity! Pobyt w błękitnej lagunie około 2 godzin, Crystal Lagoon 1 godzina (w tym jedzenie), Popeye Village 30 minut muzyka bardzo przyjemna. W sumie udany wyjazd!

Bardzo dobre doświadczenie! Stażysta łodzi również wykonał świetną robotę. Łódź jest bardzo czysta i zdecydowanie polecamy całą wycieczkę. Jedna wskazówka, muzykę można by ulepszyć. To ta sama piosenka/rodzaj muzyki przez całą trasę. Dzięki za wspaniały dzień!

Piękny i bardzo czysty katamaran. Grill też był dobry i bardzo obfita porcja. Bądź tam co najmniej 45 minut wcześniej, aby zarezerwować miejsce do spania.