Geysir Hot Springs, Iceland

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Geysir Hot Springs, Iceland: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Geysir Hot Springs, Iceland? Kliknij tutaj.

Ogólna ocena

5.0 / 5

na podstawie 6 opinii

Dzień od początku do końca był świetny. Świetni przewodnicy, którzy cały dzień rozmawiali z pasażerami autokarów, rozśmieszając nas przez cały czas. Sam trener też był piękny. Zabytki były niesamowite, biorąc pod uwagę wystarczająco dużo czasu, aby zobaczyć i podziwiać każdy z nich. Mieliśmy szczęście dzięki pogodzie, słońcu przez cały dzień.

Magiczne doświadczenie. Długi dzień, ale każda minuta była tego warta. Dobrym rozwiązaniem jest założenie kominiarki na twarz podczas jazdy na skuterach śnieżnych, ponieważ wiatr może być bardzo zimny na twarz. Również dobrym pomysłem jest zabranie ze sobą lunchu lub przekąsek do autobusu, ponieważ dużo czasu spędza się na podróżach.

Niesamowite doświadczenie! Na każdym przystanku mieliśmy dużo czasu, a WiFi było szybkie w autobusie, więc łatwo było przesyłać zdjęcia i filmy! Zdecydowanie polecam! Jedynym problemem był czas odbioru pierwotnie podany o 8:30, ale był bliżej 8:50, ale nic wielkiego, byliśmy tylko ostatnimi, którzy zostali odebrani.

. . , , , , 40분씩 (20-40) . 유기농농장에서 파는 아이스크림 1스쿱에 4500원 정도하는데 블루베리맛은.....먹지마세요...(블루베리요거트 맛인거같기도한데 불쾌한 블요맛입니다...저 , 암튼) 눈 , , ! . 빌릴 , 유선이어폰이 ! (뭐 블투 이어폰도 되는거같던데 ..) 헤드셋 빌려주기도합니다.

Wycieczka wspaniała doskonała organizacja polecam obowiązkowo