Getto krakowskie

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Getto krakowskie: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5 / 5

na podstawie 5112 opinii

Będąc w Krakowie po raz kolejny postanowiliśmy zwiedzić nasz kochany Kazimierz tym razem w towarzystwie Pana Seweryna. Oczarował nas ogromną kulturą, wiedzą i pasją. Jesteśmy pod wrażeniem tego jak przekazuje informacje, a robi to w sposób ciekawy i pobudzający do samodzielnego już potem poszukiwania śladów przeszłości. To jak Pan Sewryn ukazuje miniony czas i kulturę oraz tradycję mieszkańców Kazimierza sprawia, że również najmłodsi rozwijają w sobie historyczne i turystyczne pasje. Brawo!!! Ogromny talent, a dla nas wielka przyjemność! Polecamy wszystkim, którzy chcą poznać Kazimierz lub jak my wrócić tu po raz kolejny. Pozdrawiamy serdecznie!!!

Wycieczka w 100% zgodna z opisem. Wszystko punktualnie i profesjonalnie. Doskonaly kontakt z kierowcą który posiadał odpowiedzi na wszystkie pytania historyczne i nie tylko. Polecam każdemu kto chce się dowiedzieć jak najwięcej o Krakowie.

Gorąco polecam! Wycieczka odbyła się zgodnie z zachowaniem wszystkich niezbędnych środków bezpieczeństwa na czym mi zależało. Chciałbym również podziękować kierowcy ( Krzysztof ) który wykazał się dużym profesjonalizmem i wiedzą!

Krzysztof łatwo nawiązuje kontakt z klientami, odpowiada na wszystkie pytania, zaciekawia podróżujących, język angielski bardzo dobry. Malutki minusik że z tyłu nie słychać tak dobrze jak z przodu.

Super sposób na poznanie najważniejszych miejsc turystycznych w Krakowie. Ciekawe informacje w słuchawkach, bardzo fajna trasa. Duży plus za miłą obsługę. Warto skorzystać :)