Wybierz daty

Genua Zoo i oceanaria

Liczba znalezionych atrakcji: 9
Sortuj według:

Często zadawane pytania dotyczące: Genua

Jakie najlepsze atrakcje trzeba zobaczyć w: Genua?

Najlepsze atrakcje to:

Genua: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Genua? Kliknij tutaj.

Genua: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5 / 5

na podstawie 1541 opinii

Wizyta w Akwarium była intensywna ze względu na ilość obecnych gatunków, film powitalny wyświetlany przy wejściu był piękny, przedstawiając morski świat, który można spotkać, pokład statku i wspaniały punkt widokowy na wspaniałe miasto Genua, a także bar i sklep z charakterystycznymi przedmiotami akwarium. Jedyne ulepszenie, jakie można było wprowadzić, wiąże się z obecnością części personelu (bardzo niewielu na całej ścieżce, tylko dwóch bardzo nieśmiałych operatorów), którzy, szczególnie w niektórych punktach, orientują zdezorientowanych gości. Jedyny mankament przed czołgami ze względu na zbyt dużą liczbę ludzi to tłok, nie czekanie na ruch z przodu, a więc męczące jest móc cieszyć się obserwacją. Kupowanie biletów przez Internet było naprawdę sprawne, poszliśmy w mgnieniu oka

Wszystko przebiegło idealnie. Miejsce zbiórki super oznaczone. Na miejscu wymiana kodów z aplikacji na bilety na statek. Podróż statkiem przyjemna, po 2 godzinach pokazały się delfiny! Moc wzruszeń.. wrażenia nie do opisania. W drodze powrotnej znów pojawiły się delfiny. Nie stado, ale rodzinka, chyba 5 osobników. Mamy zdjęcia i filmiki. Polecamy! Warte ceny!

Doskonała obsługa, ceny i organizacja dzięki Get your guide. Wszystko proste i intuicyjne. Do akwarium, mimo bardzo pracowitego dnia, szybko weszliśmy i mieliśmy przyjemne wrażenia zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci.

Szybka, bezproblemowa transakcja, nieco taniej niż na oficjalnej stronie. Wszystko przebiegło pomyślnie, a sama wizyta w oceanarium bardzo udana.

Fantastyczne oceanarium, szczególnie polecam rodzinie z dziećmi. Mnóstwo gatunków ryb i nie tylko. Warte odwiedzenia.