Atrakcje i wycieczki

Genewa

Poznaj to kosmopolityczne miasto, w którym znajduje się wiele międzynarodowych organizacji, i podziwiaj widoki na góry.

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Skorzystaj z darmowej rezygnacji do 24 godzin przed atrakcją i otrzymaj pełny zwrot kosztów.

Genewa: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Genewa? Kliknij tutaj.

Genewa: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.3 / 5

na podstawie 1749 opinii

Jeśli zatrzymujesz się w spokojnym mieście, takim jak Genewa, ta wycieczka jest zdecydowanie tego warta! Nie zamierzałem jechać kolejką linową ani chodzić po lodowcu, ale bardzo się cieszę, że zmieniłem zdanie! Nasz przewodnik, Evan, był tak przyjazny i kompetentny, powiedział nam, że mamy iść i co możemy zrobić, i sprawił, że doświadczenie było nieco lepsze.

Świetny dzień, nasz przewodnik o imieniu Z był bardzo przyjazny i pomocny, naprawdę pomógł nam w pełni wykorzystać dzień. Glacier 3000 był spektakularny i cieszyliśmy się jazdą na sankach, co było dobrym śmiechem. Fajny przystanek w Montreux w drodze powrotnej (około godziny) czas na spacer brzegiem jeziora i napicie się gorącej czekolady.

Wycieczka o przyjemnym czasie trwania, przetwarzanie za pośrednictwem cyfrowego przewodnika również OK WLAN nie działało, ale nie było problemu. Sensowne byłoby podanie sygnału na pokładzie statku, aby wywołać prawidłowy początek komentarza, który odpowiada odcinkowi trasy. Możliwie. można to również rozpocząć za pomocą znacznika GEO.

To było dla nas niezapomniane przeżycie. Niesamowite doświadczenie, którego nie zapomnimy. Poza tym Get your guide wykonał świetną robotę jak zwykle. Dziękuję Ci. Nasz przewodnik Maggie był świetny w wyjaśnianiu wszystkiego, bardzo pouczający i pomocny. Lodowiec 3000 i Montreaux to obowiązkowe miejsce w Szwajcarii

scenariusze, wybór restauracji i kawiarni oraz profesjonalizm przewodnika wycieczki