Wybierz daty

Atrakcje i wycieczki Gdynia

Gdynia – najciekawsze atrakcje

Wycieczki dostępne w dniu

Liczba znalezionych atrakcji: 23
Sortuj według:
Strona 1 z 2

Gdynia: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Gdynia? Kliknij tutaj.

Gdynia: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.9 / 5

na podstawie 85 opinii

Z Markiem, naszym przewodnikiem, można było poczuć entuzjazm, z jakim opowiadał o swoim mieście i osobistych historiach. Po zwiedzeniu centrum miasta popłynęliśmy łodzią na Westerplatte, gdzie rozpoczęła się II wojna światowa. Następnie pojechaliśmy do Olivy, gdzie w klasztorze cystersów mogliśmy posłuchać niezrównanego koncertu organowego. Warto zobaczyć cały park i potężny zespół klasztorny! W końcu pojechaliśmy do Zopotu i popatrzyliśmy na wyrafinowaną nadmorską promenadę. Warty obejrzenia był także dom Klausa Kinskiego i „krzywy dom”.

Spędziliśmy dzień razem z Barbarą. czekała na nas punktualnie przed statkiem, gdzie wysadziła nas równie niezawodnie dobre siedem godzin później. w międzyczasie spędziliśmy bardzo miło czas z mnóstwem informacji, anegdot i ciekawostek o Trójmieście. To był wspaniały dzień i możemy gorąco polecić Barbarę jako przewodnika. Dziękuję!!!

Nasz przewodnik miał na imię Krzysztof. Był w naszym hotelu na czas, bardzo dobrze mówił po niemiecku i odpowiadał na każde pytanie i każdą prośbę. Pomimo listopadowej pogody, mieliśmy imponujący i zabawny dzień, dzięki czemu dostaliśmy świetny przegląd.

Wycieczka bardzo udana, Pani Przewodnik Elwira bardzo miła, ciekawie o wszystkim opowiadała, mogliśmy dostosować plan wycieczki do swoich wymagań. Polecam.

Elwira is a great tour guide, even my sulking teenager enjoyed and smiled during our excursion.