Atrakcje i wycieczki
Gdynia

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Największe atrakcje

Skorzystaj z darmowej rezygnacji do 24 godzin przed atrakcją i otrzymaj pełny zwrot kosztów.


Gdynia – najciekawsze atrakcje

Nasze atrakcje są zgodne z lokalnymi wytycznymi dotyczącymi zdrowia, dzięki czemu możesz wypoczywać bez zmartwień.

Gdynia: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Gdynia? Kliknij tutaj.

Gdynia: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.9 / 5

na podstawie 60 opinii

Wspaniałe wprowadzenie do Trójmiasta

Nasz przewodnik Michał był łatwy w komunikacji przed, podczas i po naszej całodniowej wycieczce z nim. Był punktualny, przyjazny i bardzo bezpośredni; cudownie łatwe do rozmowy. Dzięki jego światowości i niewyczerpanej wiedzy na temat Gdańska i okolic, nasz pobyt w okolicy został wzbogacony ponad miarę. I zamiast po prostu opowiadać nam o Gdańsku, które można znaleźć w dowolnym egzemplarzu Lonely Planet, pomógł nam odkryć niesamowite historie i miejsca, o których inni mogą nigdy nie wiedzieć.

Naprawdę przyjemny i pouczający dzień

Absolutnie fantastyczna wycieczka po 3 miastach, nasz przewodnik Jakob był bardzo pouczający, kompetentny i przyjazny. Zaplanowano całodniową trasę i dzień nie zawiódł. Naprawdę podobało nam się piękne środkowe miasto Sopot, a Jakob był bardzo łatwy do zrozumienia i odpowiedział na wiele naszych pytań. Naprawdę polecam tę wycieczkę każdemu na początku podróży, ponieważ przygotuje cię na czas pobytu. . zdecydowanie 5-gwiazdkowe doświadczenie. Specjalne podziękowania dla Jakoba.

Bardzo interesująca wycieczka, przewodniczka Elwira na bardzo dużą wiedzą,i pasja, dowiedziałam się bardzo dużo ciekawych rzeczy o których nigdy wcześniej nie wiedziałam, szczerze polecam

Krysztof był bardzo kompetentnym przewodnikiem. Mijały godziny w locie, widzieliśmy i słyszeliśmy wiele ciekawych rzeczy. Wycieczka jest wysoce zalecana?

Na wycieczce była moja rodzina z Argentyny byli bardzo zachwyceni