Atrakcje i wycieczki
Gdynia

Gdynia: najczęściej polecane atrakcje

Sopot: Rejs jachtem o zachodzie słońca z Prosecco

Sopot: Rejs jachtem o zachodzie słońca z Prosecco

W zależności od kierunku wiatru popłyniemy do Gdańska lub Gdyni. Dla chętnych istnieje możliwość pokierowania jachtem i aktywnego udziału w prowadzeniu jednostki. Rejs do Zachodu Słońca to wyjątkowe przeżycie i wspomnienia dla każdego odwiedzającego Trójmiasto. Zaplanuj rejs już dziś! Spotkanie na wodzie to także doskonała okazja do niezapomnianej sesji zdjęciowej! Uczestnicy zostaną zabrani wygodnym jachtem żaglowym z przystani na końcu molo w Sopocie na wyjątkowy rejs o zachodzie słońca. Jacht posiada dwa pokłady: zewnętrzny i wewnętrzny, na których można się schronić w razie niepogody. Na jachtach znajdują się również toalety. Wejście na Molo w Sopocie jest płatne w sezonie letnim.

Największe atrakcje Trójmiasta – prywatna wycieczka 1-dniowa

Największe atrakcje Trójmiasta – prywatna wycieczka 1-dniowa

Odkryj najpiękniejsze nadmorskie kurorty w Polsce w jeden dzień. Dołącz do 5-gwiazdkowego prywatnego przewodnika podczas całodniowej wycieczki samochodowej po Trójmieście i zobacz najważniejsze atrakcje Gdańska, Sopotu i Gdyni. Możemy odebrać Cię z dowolnego miejsca w Trójmieście. Podążaj Bursztynowym Szlakiem i posłuchaj legend Pomorza! Zarezerwuj 7-godzinną wycieczkę samochodową do Gdańska, Sopotu i Gdyni. Nasza wygodna usługa odbioru i dowozu jest dostępna z dowolnego adresu zakwaterowania lub portu w Trójmieście, więc możesz łatwo dołączyć do tej wycieczki, nawet jeśli jesteś w okolicy tylko na kilka godzin. Trasa zostanie odpowiednio dostosowana, w tym opcjonalna przerwa na lunch w nadmorskiej restauracji. Dzięki prywatnym transferom możesz łatwo dostosować doświadczenie do swoich potrzeb i zainteresowań. Ta trójmiejska wycieczka będzie przesiąknięta historią Polski, zwłaszcza historią morską, II wojną światową i komunizmem. Na gdańskiej Starówce odwiedzisz wspaniały Kościół Mariacki i odkryjesz piękny Długi Targ z jego kolorowymi kamienicami, eleganckimi restauracjami i tradycyjnymi pubami. Podziwiaj Fontannę Neptuna, Ratusz Staromiejski i Dwór Artura, a także przespaceruj się brzegiem Motławy, aby zobaczyć zabytkowy Żuraw. Odwiedzisz także Archikatedrę Oliwską, aby posłuchać 20-minutowego koncertu organowego i pospacerować po zacisznym Parku Oliwskim. W Sopocie będzie można podziwiać zabawny Krzywy Domek, zabytkową Latarnię Morską oraz elegancki Plac Kuracyjny z widokiem na jedną z najpopularniejszych plaż i pomostów w Polsce. Na koniec udasz się na popularny Skwer Kościuszki i port w Gdyni, aby obejrzeć malowidła ścienne znanych dawnych mieszkańców, pomniki morskie i historyczne statki, takie jak „Dar Pomorza” i „Błyskawica”. Odkryj atrakcje polskiego wybrzeża Bałtyku!

Z Gdańska: Rejs statkiem po Kanale Elbląskim

Z Gdańska: Rejs statkiem po Kanale Elbląskim

Kanał Elbląski, zwany także Kanałem Elbląsko-Ostródzkim, to 150-letni kanał w Polsce, który biegnie od Elbląga do Ostródy. Ma ponad 80 km długości i jest najdłuższym wciąż czynnym kanałem żeglownym w Polsce. Jest to również jeden z najciekawszych kanałów w Europie. Wyjątkowość Kanału Elbląskiego wynika ze specyficznego doboru rozwiązań technicznych do pokonania szczególnie trudnego odcinka trasy, na którym poziom wody podnosi się o 100 metrów. Ten konkretny odcinek znajduje się pomiędzy jeziorami Druzno i Piniewo w odległości około 10 km. Ponieważ różnica wysokości była zbyt duża, budowa tradycyjnych zamków była niepraktyczna. Zamiast tego zastosowano pomysłowy system pochyłych płaszczyzn, w których łodzie są wyciągane z wody, umieszczane na torach i ciągnięte po suchym lądzie. Plan podróży: Spotkanie z kierowcą i wyjazd do Buczyńca. Rejs statkiem po kanale czterema pochylniami ( Buczyniec, Oleśnica, Jabłonki, Jelenie ) Zakończ wycieczkę łodzią w Jeleniach i przejazd do Elbląga Przerwa kawowa i czas wolny w Elblągu Powrót do Gdańska

Gdynia: Gra miejska o tematyce szpiegowskiej

Gdynia: Gra miejska o tematyce szpiegowskiej

Pojawiły się doniesienia o skrytce z aktywnymi bombami, które zostały zrzucone do Morza Bałtyckiego gdzieś u wybrzeży portu w Gdyni po II wojnie światowej. Jedna z największych organizacji przestępczych już ich poszukuje, a jeśli jej się to uda, będzie mogła okupić miasto, a nawet je zdetonować. Lokalne władze są zdesperowane, aby zlokalizować je jako pierwsze, więc wezwały ekspertów - Ciebie! Czy zdołasz zebrać wystarczająco dużo informacji, aby zlokalizować i rozbroić bomby, zanim będzie za późno? Podczas misji zostaniesz poproszony o wykonanie serii różnych zadań szpiegowskich w 8 punktach zainteresowania, a także o zwrócenie uwagi na niektóre funkcje bonusowe. Jeśli grasz jako jedna drużyna, będziesz mieć cel punktowy do osiągnięcia, aby misja zakończyła się sukcesem. Jeśli masz wystarczająco dużo osób (8+), aby podzielić się na 2 lub więcej drużyn, ta z największą liczbą punktów wygrywa - proste! :D W tej aktywności łączymy zwiedzanie i informacje historyczne na atrakcyjnej 3,5-kilometrowej trasie po mieście, z mnóstwem dobrej, staromodnej zabawy i prawdziwą szpiegowską atmosferą ;) Jest to idealne rozwiązanie dla grup o różnych kształtach i rozmiarach, a także całkowicie przyjazne dla rodzin.

Gdańsk, Sopot i Gdynia - 3 miasta - prywatna całodniowa wycieczka

Gdańsk, Sopot i Gdynia - 3 miasta - prywatna całodniowa wycieczka

Idealna dla tych, którzy mają mało czasu, ale chcą zobaczyć jak najwięcej Trójmiasta. Ta całodniowa prywatna wycieczka krajoznawcza obejmuje Gdańsk, Sopot i Gdynię, gdzie ozdobna architektura została ukształtowana przez bogatą historię. Odkryj centrum Gdańska, odrestaurowane po II wojnie światowej. Spaceruj ulicą Długą z pięknymi kamienicami, barami i kawiarniami, fontanną Neptuna, "bursztynową" ulicą Mariacką, Żurawiem i Wyspą Spichrzów. Zatrzymamy się również, aby zobaczyć Plac Solidarności i Pomnik Poległych Stoczniowców - miejsce, w którym rozpoczął się ruch Solidarności. Podczas wycieczki nie przegapisz najpiękniejszego polskiego bursztynowego stadionu piłkarskiego, który znajduje się poza utartym szlakiem turystycznym. Jeszcze lepiej, ponieważ pokażemy Ci również "Falowiec", który jest drugim najdłuższym europejskim budynkiem mieszkalnym, prezentującym typowo komunistyczną architekturę, ma 800 m długości i około 4000 mieszkańców. Następnie udaj się do Gdańska Oliwy, aby zrelaksować się w najpiękniejszym parku w Trójmieście. I nie przegap słynnego koncertu organowego w Katedrze Oliwskiej! Kontynuuj podróż do Sopotu i przejdź się ulicą Monciak, prawdopodobnie najsłynniejszym deptakiem w Polsce, pełnym secesyjnych kawiarni i sklepów. Zanurz się w kosmopolitycznej atmosferze i odkryj atrakcje nadmorskiej promenady, w tym najdłuższe drewniane molo w Europie i piękny nadbrzeżny Park Zdrojowy. Ostatnim celem Twojej wycieczki po Trójmieście jest Gdynia, gdzie pancernik "Błyskawica" i fregata "Dar Pomorza" przypominają o bogatej historii Polskiej Marynarki Wojennej i tradycjach stoczniowych kraju. Trasa: Gdańsk: Przejedź obok: Europejskie Centrum Solidarności, Bursztynowy Stadion Piłkarski, "Falowiec" Oliwa: Katedra Oliwska (+ koncert organowy), Park Oliwski, Sopot: ul. Bohaterów Monte Cassino, Park Terapeutyczny, Molo Gdynia: Skwer Kościuszki, ORP Błyskawica (pancernik), fregata "Dar Pomorza" (okręt muzeum)

Gdańsk: Prywatna wycieczka po Wilczym Szańcu

Gdańsk: Prywatna wycieczka po Wilczym Szańcu

Twoja prywatna wycieczka tylko dla Ciebie i Twojej grupy rozpoczyna się, gdy zostajesz odebrany z dowolnego miejsca w Gdańsku, Sopocie lub Gdyni. Po 3 godzinach jazdy dotrzesz do Wilczego Szańca. Twierdza składa się z 80 budynków, które powstały w latach 1940-1942, z czego 50 to bunkry. Kwatera główna posiadała własny agregat prądotwórczy, stację kolejową i pas startowy, aw centralnej części kompleksu znajdowały się kwatery dla najwyższych urzędników hitlerowskich oraz kasyno i kino. Cały teren był zamaskowany, chroniony drutem kolczastym i polami minowymi. Transport odbywa się luksusowymi, przestronnymi i klimatyzowanymi pojazdami, którymi kierują doświadczeni szoferzy. Podczas podróży na miejsce i z powrotem będziesz mógł podziwiać piękno polskiej wsi.

Gdańsk Półwysep Helski Prywatna wycieczka z przewodnikiem z rejsem lub samochodem

Gdańsk Półwysep Helski Prywatna wycieczka z przewodnikiem z rejsem lub samochodem

"Hel to wyjątkowe miejsce na końcu i na początku Polski - Półwysep Helski, w którym ludzie zakochują się po jednej wizycie. Przewodnik odbierze Cię i zawiezie prosto do Helu. Po drodze zobaczysz piękne krajobrazy z łąkami, wiatraki i las sosnowy, a droga tuż przy wodach Zatoki Puckiej.Plaże na Helu znane są jako najlepsze w całej Polsce, a także miejsce, w którym historia czasów militarnych spotyka się z silną kulturą rybacką, więc to wszystko sprawi, że Twoja podróż będzie niezapomniana. Na początku zobaczysz stare fortyfikacje, które były mocno zaangażowane w II wojnę światową. Prawdziwe bunkry, armaty, czołgi, pokazy multimedialne pod ziemią i ciekawe wystawy czekają na Ciebie, aby poczuć klimat tamtych czasów w Muzeum Obrony Wybrzeża. Następnie zobacz zapierającą dech w piersiach promenadę na plaży i idź wzdłuż Morza Bałtyckiego do punktu, w którym Polska zaczyna się i kończy w tym samym czasie, a woda jest wszędzie wokół ciebie. Po drodze można wejść do latarni morskiej, skąd roztacza się uroczy widok na cały horyzont Bałtyku. Hel to także szczególne miejsce dla fok. W Sealarium można je zobaczyć podczas karmienia i zobaczyć, jak te piękne i mądre zwierzęta robią jakieś show! W muzeum Sealarium można zapoznać się również z historią i kulturą zwierząt morskich i rybaków. Na koniec wycieczki spacer po największym porcie Zatoki Puckiej z kutrami rybackimi, dużymi statkami i ciekawymi rzeźbami ryb. W drodze powrotnej przewodnik pokaże Ci najdłuższą gruszkę na tej Zatoce w Juracie, abyś mógł pospacerować, podziwiać przyrodę i poobserwować sporty wodne, takie jak kitesurfing czy windsurfing. Istnieje również opcja rejsu Katamaranem, możesz przypłynąć do portu w Gdyni lub zostać odebranym prywatnym transferem i przeżyć morską przygodę na Zatoce Gdańskiej, aby dostać się na Półwysep Helski. Po drodze można podziwiać krajobrazy po obu stronach Zatoki, wodne i morskie historie. Rejs w jedną stronę trwa około 1 godziny, po czym możesz rozpocząć swoją podróż w Helu od najlepszych atrakcji!

Obóz koncentracyjny Stutthof i Westerplatte: prywatna wycieczka

Obóz koncentracyjny Stutthof i Westerplatte: prywatna wycieczka

Skorzystaj z wygodnej usługi odbioru i wybierz się na wycieczkę z przewodnikiem do obozu koncentracyjnego Stutthof. Dowiedz się, jak funkcjonował podczas okupacji hitlerowskiej w Polsce podczas II wojny światowej. Zobacz baraki i komory gazowe w pierwszym obozie koncentracyjnym w Polsce. Poznaj cały obszar z licencjonowanym przewodnikiem i odkryj fakty tylko tam słyszane. Stutthof był pierwszym obozem koncentracyjnym zbudowanym w Polsce przez nazistów. W ciągu pięciu lat istnienia w obozie przebywali więźniowie z 28 krajów. Ponad 110 000 więźniów było torturowanych, zmuszanych do pracy i zmarło w komorach gazowych. Podczas dwugodzinnej wycieczki odkryjesz całe miejsce, zobaczysz ruchome wystawy i wejdziesz do kina Muzeum Stutthof. W drodze powrotnej udasz się na relaksujący spacer w kierunku plaży. Zobacz biały piasek i wspaniałe krajobrazy Morza Bałtyckiego. Ciesz się widokiem, a następnie zrelaksuj się podczas przejazdu na Westerplatte, niegdyś bazę wojskową wielu różnych armii, a teraz symbol początku II wojny światowej. Zobaczysz mały cmentarz wojskowy i ogromny pomnik obrońców polskiego wybrzeża.

Wynajem samochodów Gdańsk, Sopot i Gdynia z kierowcą

Wynajem samochodów Gdańsk, Sopot i Gdynia z kierowcą

Gdańsk, Sopot i Gdynia to miasta o ciekawej historii i tradycji, posiadające wiele zabytków, atrakcji i rzeczy do zobaczenia. A zobaczenie ich z prywatnym serwisem samochodowym to najłatwiejszy i najwygodniejszy sposób na maksymalne wykorzystanie czasu na polskim wybrzeżu. Dzięki tej prywatnej usłudze zostaniesz odebrany z Twojego hotelu w Gdańsku, Sopocie lub Gdyni, z dworca w Trójmieście lub z Portu Lotniczego Gdańsk (GDN). Stamtąd Twój prywatny pojazd będzie do Twojej dyspozycji z kierowcą przez 4, 8 lub 12 godzin. Oczywiście jest to najlepszy sposób na bezproblemowe pójście na spotkanie biznesowe, wizytę w ulubionym sklepie lub spotkanie ze znajomymi w Trójmieście. Samochód używany do Usługi: 1-3 PAX - Mercedes-Benz E Klasa w213 4-7 PAX - samochód dostawczy Mercedes-Benz V Klasa

Prywatny rejs żaglówką

Prywatny rejs żaglówką

Czas trwania rejsu: 2 godziny - 4 godziny - 6 godzin - 10 godzin. Rejs odbędzie się na dużym i wygodnym jachcie z floty Premium Yachting. Rejs rozpocznie się z Mariny Cesarskiej, położonej w wyjątkowym otoczeniu stoczni - tuż przy centrum i starówce Gdańska. Zapewniamy komfortowy jacht pełnomorski. Im dłużej trwa rejs, tym więcej zobaczymy i tym dłużej będziemy się dobrze bawić! Podczas rejsów możemy dopłynąć do dowolnej mariny w Zatoce Gdańskiej, popływać w Zatoce lub po prostu oddać się chwili i przyjemności żeglowania! - 2 godziny - opłyniemy Główne Miasto (Stare Miasto), Port Gdański, mijając wszystkie zabytki i unikalne budowle morskie. Popłyniemy również po Zatoce. - 4 godziny - oprócz wyjątkowego odcinka wokół Portu, postawimy żagle i popłyniemy do Sopotu i Gdyni lub zobaczymy największe żaglowce na świecie w zewnętrznym Porcie Północnym. - 6 godzin - Port, Sopot i prawie wszystkie miejsca na Zatoce Gdańskiej są otwarte! - 10 godzin - zaplanujemy z Tobą trasę tak, aby była jak najbardziej widowiskowa, przyjemna i ciekawa. Możemy popłynąć do Gdyni, na Hel i cieszyć się radością żeglowania! Podczas wakacji zapraszamy do aktywnego sterowania jachtem z załogą, opalania się i - jeśli chcesz - pływania na środku Zatoki. Rejs jachtem to obowiązkowa atrakcja dla każdego odwiedzającego Gdańsk. Rejs to wyjątkowe przeżycia i wspomnienia, a także możliwość zorganizowania niezapomnianego spotkania na wodzie! Zaplanuj swój rejs już dziś!

Wszystkie atrakcje

Często zadawane pytania dotyczące: Gdynia

Jakie najlepsze atrakcje trzeba zobaczyć w: Gdynia?

Najlepsze atrakcje to:

Gdynia: zobacz wszystkie najważniejsze atrakcje

Jakie są najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Gdynia

Najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Gdynia to:

Gdynia – zobacz wszystkie wycieczki całodniowe i wyprawy na GetYourGuide

Gdynia: Najciekawsze atrakcje

Gdynia: Wycieczki i bilety

Polska: Ciekawe miejsca

Gdynia: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Gdynia? Kliknij tutaj.

Gdynia: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.9
(85 recenzji)

To była wspaniała wycieczka! Mogę to polecić! Przewodnik był bardzo miły, a także robił zdjęcia i. A także naprawdę wyjaśnia, jakie jest miasto i co jest ważne. Szkoda tylko, że opuściliśmy Gdynię i zamiast tego pojechaliśmy zobaczyć kościół w Oliwii. Byłoby miło, gdybyśmy zobaczyli też Gdynię. Sopot był atrakcją, super świetne miejsce i bardzo ładnie wyjaśnione przez przewodnika.

Naszym przewodnikiem był Marek Barski. Naprawdę nam się podobało. Bardzo szczegółowa i interesująca trasa, bardzo miły przewodnik. Odpowiedział na nasze osobiste życzenia i dał nam kompleksową wycieczkę po Trójmieście.

Bardzo ciekawa wycieczka. Dobrze towarzyszy nam przewodnik. Ta wizyta, nawet jeśli trwa prawie cały dzień, jest niezbędna, gdy przyjeżdżasz do Gdańska.

Wszystko było super, naprawdę nam się podobało, to był cudowny dzień, wspaniale i tak trzymaj!

To było naprawdę wspaniałe doświadczenie z naszym przewodnikiem.