Gdańsk
wycieczki

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Gdańsk: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Gdańsk? Kliknij tutaj.

Gdańsk: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.7 / 5

na podstawie 375 opinii

To była naprawdę świetna trasa. Spędziliśmy dwie ekscytujące, pouczające i zabawne godziny z naszym przewodnikiem (Stanisław) Był bardzo zaangażowany, sprawił, że wycieczka była ekscytująca i urozmaicona, aby nie było nudy. Możemy tylko polecić to doświadczenie, było bardzo miłe i zostanie na długo zapamiętane.

Moja przewodniczka Elwira była bardzo kompetentna. Poświęciła czas na wyjaśnienie muzeum i jego części. Naprawdę podobało mi się moje doświadczenie. Jedyny komentarz, jaki miałem, to koszt to zdecydowanie ponad 500 zł. Kosztował tyle, co cały mój weekend w Gdańsku. Myślałem, że płacę 1/2 tego.

Bardzo polecamy wszystkim odwiedzającym Gdańsk. Wszystkie nasze oczekiwania zostały spełnione. Pani Weronika była bardzo sympatyczną i profesjonalną przewodniczką.

Zdecydowanie wyjątkowe doświadczenie! Informacyjny przewodnik, piękne widoki i fajny sposób na podróżowanie po drogach wodnych!

Bardzo fajny rejs, niestety za krótko. Deszcz sprawił, że podziwialiśmy konstrukcję mostu od spodu. Uprzejmy przewodnik.