Wybierz daty
Gdańsk

Wycieczki rowerowe

  • Wycieczki z przewodnikiem
  • Wycieczki całodniowe
  • Wycieczki prywatne
Liczba znalezionych atrakcji: 3
Sortuj według:

Często zadawane pytania dot. atrakcji typu wycieczki rowerowe w: Gdańsk

Oprócz atrakcji typu wycieczki rowerowe jakie jeszcze atrakcje warto odwiedzić w: Gdańsk?

W: Gdańsk są jeszcze następujące atrakcje warte zobaczenia:

W których atrakcjach typu wycieczki rowerowe w: Gdańsk obowiązują obostrzenia dot. COVID-19?

Gdańsk: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Gdańsk? Kliknij tutaj.

Gdańsk: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.9 / 5

na podstawie 26 opinii

Rewelacyjnie zorganizowana wycieczka po Gdańsku.Dojechaliśmy do miejsc do których pewnie sami nie dotarlibyśmy. Grupa 7 osobowa mieszana , nasza przewodniczka Pani Bożenka skarbnica wiedzy, świetnie radziła sobie z dwoma językami,najpierw angielski a potem polski. Jestem bardzo zadowolona i już w podróży powrotnej opowiadałam 4 współpasażerkom o tej formie zwiedzania.Oczywiście wszystkie otrzymały link do strony firmy. Planuję z Wami spacery w Krakowie i we Wrocławiu.Dziekuję i do zobaczenia.

Świetna wycieczka. Polecam wszystkim, w ciągu trzech godzin możliwość zwiedzenia wielu miejsc co pieszo zajęłoby z 6-7 godzin. Bardzo miła przewodniczka Bożena, dla której szacunek omawiała atrakcje po angielsku i po polsku (w grupie mieliśmy jedną Amerykankę).

Dziękuję za dobrą zabawę i tyle informacji o Gdańsku i jego historii. Nasz przewodnik był bardzo miły, zabawny i pomocny! Wspaniale, że później byliśmy o wiele bardziej zorientowani w mieście i znaliśmy się na rowerach samotnie.

Mieliśmy fantastycznego przewodnika, który pokazał nam wiele różnych stron Gdańska. Miała bardzo dobrą wiedzę specjalistyczną i emanowała cudownie przyjazną atmosferą. Wszystko było idealne!!!!

Dobry przewodnik i urozmaicona jazda na rowerze. Miejsca, do których nie dotarłbyś pieszo.