Gdańsk
wycieczki po dzielnicach miasta

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Często zadawane pytania dot. atrakcji typu wycieczki po dzielnicach miasta w: Gdańsk

Oprócz atrakcji typu wycieczki po dzielnicach miasta jakie jeszcze atrakcje warto odwiedzić w: Gdańsk?

W: Gdańsk są jeszcze następujące atrakcje warte zobaczenia:

W których atrakcjach typu wycieczki po dzielnicach miasta w: Gdańsk obowiązują obostrzenia dot. COVID-19?

Gdańsk: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Gdańsk? Kliknij tutaj.

Gdańsk: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.6 / 5

na podstawie 138 opinii

Punkt Informacji Turystycznej nie ma na chodniku przed drzwiami wyraźniej informacji, że można w tym miejscu wypożyczyć przewodniki - a szkoda bo mijaliśmy wielu "zagubionych" turytów ktorych ominęła przyjemnośc spaceru z przewodnikiem. A zdecydowanie warto. Po przejściu całej trasy czulismy ogromy niedosyt. Za krótko, mieliśmy wrażenie, że ominęło nas wiele informacji np o historii ulic (czytając ich nazwy na pewno ją mają) o ludziach. Nie było nic z legend (np panienka z okienka). Marzy nam się taki przewodnik na 8 godz trasę, lub kilka tras.

Odbyliśmy małą, quasi prywatną wycieczkę po pięknym Gdańsku z Dorotą jako niemieckojęzyczną przewodniczką i mieliśmy dużo zabawy i mnóstwo wspaniałych zdjęć i informacji przez 3 godziny. Można poczuć miłość Doroty do Gdańska. Otrzymaliśmy od niej wskazówki, gdzie dobrze zjeść lub przekąsić, a pomiędzy nimi odbyliśmy z nią bardzo przyjemną pogawędkę. To było naprawdę miłe popołudnie!

Ja i mój przyjaciel świetnie się bawiliśmy! Przewodnik był bardzo miły i miał wiele dobrych informacji i historii. Polecamy to wszystkim przyjeżdżającym do Gdańska, którzy chcą zrobić coś niezwykłego i dobrze się bawić. Na pewno zostaniesz również wprowadzony w kilka fajnych miejsc.

Nasz przewodnik Kaja był dobrze przygotowany, kompetentnie odpowiadał na pytania i bardzo dobrze przedstawił nam Gdańsk. Dzięki za podpowiedź, aby udać się do katedry w Oliwie, było to imponujące.

Gospodarz był przyjazny i miał wiele przydatnych wskazówek i informacji