Gdańsk
widowiska i musicale

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Gdańsk: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Gdańsk? Kliknij tutaj.

Gdańsk: Co mówią inni?

Nasz kierowca był bardzo miły i punktualny. Ponieważ tu w Gdańsku odbywały się targi, nie mógł nas odebrać tuż przed naszym hotelem, ale jedna ulica w dół, kilka metrów na piechotę, była w porządku. Kiedy weszliśmy na górę, pani była niestety przytłoczona, żaden stolik nie był zarezerwowany i powiedziała, że nie została poinformowana, że ktoś nadchodzi. Po tam i z powrotem dostaliśmy stolik. Byliśmy jednak zdumieni, że kolacja bardziej przypominała street food, z pizzą, tapas i 5 różnymi daniami głównymi. Kiedy w końcu mogliśmy zamówić, nie było nawet jedzenia, które chcieliśmy zamówić. Czas jest zdecydowanie za krótki, przyjechaliśmy o 18:00, dopóki nie przyszło jedzenie, było prawie 19:00, a krótko przed 20:00 zostaliśmy ponownie odebrani. Widok i platforma były fajne, po prostu za mało czasu. Muzyka na żywo zaczęła się około 19:00, bardzo fajnie. Pianista i saksofonista grali stare piosenki.

Wspaniała wycieczka z Gdańska około 6 godzin

Zarezerwowaliśmy transfer z lotniska do Marienburga iz powrotem do Gdańska z domu. Odbiór na lotnisku przebiegał sprawnie, a kierowca był bardzo przyjazny. Każdy, kto jest w pobliżu Gdańska, zdecydowanie powinien odwiedzić Marienburg. Warto odwiedzić tę gigantyczną fortecę, największą gotycko-ceglaną fortecę w Europie. Wycieczka jest dobrze zorganizowana, poprawna językowo, powinna być obowiązkowa dla każdego.

Bardzo dobre wykonanie

Wszystko poszło idealnie - odbiór + informacja o jeździe. Lokalny przewodnik bardzo kompetentny i bardzo miły. Byliśmy na miejscu jako grupa. To, że Marienburg był niesamowicie imponujący - myślę, że można to sobie wyobrazić.

Świetne jedzenie, świetna lokalizacja. Widok był niesamowity. Rekomendacją ode mnie jest kij na górze, świetne koktajle i jeszcze lepszy widok z góry na górę

Było bardzo miło tylko czas był zbyt krótki, bo na jedzenie trzeba było długo czekać, co też było bardzo smaczne.Widok na Gdańsk jest niesamowity