Dodaj daty

GdańskTransport z lotniska i na lotnisko

Nasze najbardziej polecane Gdańsk Transport z lotniska i na lotnisko

Prywatny transfer z hotelu na lotnisko w Gdańsku

1. Prywatny transfer z hotelu na lotnisko w Gdańsku

Skorzystaj z najbardziej profesjonalnej i doświadczonej usługi transferów w Gdańsku. Poruszaj się po Gdańsku w bezpiecznych i komfortowych warunkach z pomocą w pełni przeszkolonego personelu. Luksusowa flota samochodów (głównie marki Mercedes) jest w pełni zaopatrywana pod potrzeby każdego klienta, a każde zapytanie zostanie potraktowane indywidualnie. Jest to prywatny transfer, co oznacza, że nie będziesz dzielić samochodu z nikim poza swoją rezerwacją. Samochody mają maksymalnie 3 lata, a kierowcy są eleganccy i pomocni oraz dbają o to, aby Twoja jazda była jak najprzyjemniejsza. Transfer odbywa się od drzwi do drzwi. Możesz cieszyć się pobytem i przestać martwić się o transport. Twój kierowca odbierze Cię z hotelu lub innego adresu w Gdańsku.

Gdańsk Airport (GDN) Prywatny transfer do hotelu

2. Gdańsk Airport (GDN) Prywatny transfer do hotelu

Skorzystaj z najbardziej profesjonalnej i doświadczonej usługi transferu w Gdańsku i pozbądź się stresu związanego z transferem z lotniska Gdańsk (GDN) do hotelu lub apartamentu w centrum miasta. Podaj szczegóły lotu, w tym numer lotu przy rezerwacji, i skorzystaj ze śledzenia lotu, aby uniknąć niespodziewanych opłat. Po wylądowaniu będziesz mieć bezpłatne 60 minut oczekiwania na odbiór bagażu i udanie się do hali przylotów. Ciesz się spotkaniem i powitaniem z profesjonalnym kierowcą, który będzie na Ciebie czekał z tabliczką w hali przylotów i pomoże Ci dostać się do czekającego pojazdu, aby zapewnić wygodną i wygodną podróż. Luksusowa flota samochodów i w pełni wyszkolony personel są do dyspozycji, aby zaspokoić wszystkie Twoje potrzeby.

Gdańsk: prywatny transport z lotniska do centrum miasta

3. Gdańsk: prywatny transport z lotniska do centrum miasta

Wybierz ten bezpieczny, ekonomiczny i wygodny przejazd między lotniskiem w Gdańsku (GDN) a Gdańskiem. Dzięki stałej cenie za usługę masz pewność, że jeśli tylko miejsce docelowe znajduje się w granicach miasta, cena nie ulegnie zmianie.   Twój anglojęzyczny kierowca będzie czekał na Ciebie z tabliczką powitalną w hali przylotów. Pomoże Ci z bagażem i zawiezie Cię bezpośrednio do celu, a w razie potrzeby udzieli informacji o mieście i aktualnych wydarzeniach.     Skorzystaj z całodobowej pomocy zespołu ds. obsługi klienta, aby podróż przebiegła jak najsprawniej. Będziesz podróżować tylko najnowszymi samochodami z certyfikatem EURO 6 potwiedzającym zmniejszoną emisję dwutlenku węgla.

Lotnisko im. Lecha Wałęsy: Prywatny transfer do Gdańska

4. Lotnisko im. Lecha Wałęsy: Prywatny transfer do Gdańska

Jest to transfer z lub na lotnisko prywatnym, nowoczesnym i wygodnym samochodem lub vanem. Po przylocie będzie czekał na Ciebie przyjazny, mówiący po angielsku kierowca, który pomoże Ci przenieść bagaż i zaprowadzi do samochodu. W drodze do centrum Gdańska skorzystaj z okazji by zapytać o wszelkie porady dotyczące zwiedzania, dobrych restauracji i miejscowych zwyczajów. Przejazd z lotniska im. Lecha Wałęsy do centrum miasta trwa ok. 25-30 minut. W przypadku przejazdu z centrum Gdańska na lotnisko zarezerwuj swój transfer na ok. 2 godziny przed lotem.  Po odbiorze z lotniska im. Lecha Wałęsy skorzystaj z transferu do Twojego hotelu lub miejsca zakwaterowania lub w drugą stronę. Na trasie nie ma żadnych przystanków, więc z pewnością będzie to transfer bezproblemowy. Punktualny odbiór i transport powrotny jest także zagwarantowany dzięki zagwarantowanym miejscom parkingowym. 

Gdańsk: Prywatny transfer z lotniska (GDN) do Sopotu

5. Gdańsk: Prywatny transfer z lotniska (GDN) do Sopotu

Wybierz ten bezpieczny, ekonomiczny i wygodny transfer między Lotniskiem w Gdańsku (GDN) a Sopotem. Dzięki temu przelewowi ze stałą ceną możesz mieć pewność, że dopóki miejsce docelowe znajduje się w granicach miasta, Twoja cena jest ustalona. Twój anglojęzyczny kierowca będzie czekał na Ciebie z tablicą powitalną w hali przylotów. Pomogą Ci z bagażem i zabiorą Cię bezpośrednio do miejsca docelowego, w razie potrzeby udzielą informacji o mieście i bieżących wydarzeniach. Korzystaj z całodobowej pomocy zespołu wsparcia, aby mieć pewność, że Twoja podróż przebiegnie tak płynnie, jak to tylko możliwe. Będziesz jeździł tylko najnowszymi samochodami z certyfikatem EURO 6, mając na celu zmniejszenie śladu węglowego każdej jazdy.

Gdańsk: Prywatny transfer z lotniska

6. Gdańsk: Prywatny transfer z lotniska

Ciesz się wygodą prywatnego transferu z Portu Lotniczego Gdańsk do dowolnej lokalizacji w Gdańsku, Sopocie lub Gdyni. Ciesz się bezproblemową podróżą na samolot odlatujący lub przylatujący. Umów się na prywatny transfer, gdy zobaczysz zabytki Gdańska. Jedź nowoczesnym i klimatyzowanym pojazdem z szoferem, który jest przyzwyczajony do międzynarodowych podróżników. Transfery są dostępne 27/7. Podróż z lotniska do Gdańska trwa około 30 minut. Kierowca powita Cię przy bramce przylotu lub odbierze z hotelu, w zależności od planu podróży. Prosimy o załączenie daty przylotu do Gdańska oraz numeru lotu

Prywatny Transfer z Lotniska Gdańsk (GDN) do Sopotu

7. Prywatny Transfer z Lotniska Gdańsk (GDN) do Sopotu

Ciesz się najbardziej profesjonalnym i komfortowym transferem z lotniska Gdańsk (GDN) do Sopotu. Podróżuj do Sopotu w bezpiecznych i komfortowych warunkach. Luksusowa flota samochodów (głównie marki Mercedes) jest w pełni wyposażona, aby zaspokoić potrzeby każdego klienta. Każde zgłoszenie będzie rozpatrywane indywidualnie. Przyjedź na lotnisko w Gdańsku, a Twój prywatny kierowca pomoże Ci dostać się do prywatnego pojazdu, aby wygodnie i wygodnie przewieźć Cię do hotelu w Sopocie. Szofer będzie czekał w hali przylotów z dziennikiem Twojego imienia i nazwiska. Twój prywatny transfer z lotniska obejmuje śledzenie lotu, więc nawet jeśli Twój lot jest opóźniony, Twój kierowca będzie tam, aby spotkać się z Tobą we właściwym czasie. Po wylądowaniu będziesz mieć bezpłatne 60 minut wolnego czasu oczekiwania, co pozwoli Ci odebrać bagaż i udać się do miejsca przylotu.

Port Lotniczy Gdańsk: Przejazd autobusem do/z Olsztyna

8. Port Lotniczy Gdańsk: Przejazd autobusem do/z Olsztyna

Wagner Transport zapewnia doskonałe połączenia transportowe z i na lotnisko w Gdańsku do Olsztyna Statoil. Unikaj kłopotów związanych z poruszaniem się po systemie transportu publicznego przed lub po długiej podróży, zamiast tego zrelaksuj się i ciesz się widokami z wygodnego siedzenia. We wszystkich naszych autobusach jest miejsce na bagaż wielkogabarytowy. Wsiądź do nowoczesnego autobusu, aby zapomnieć o troskach i dotrzeć na czas do miejsca docelowego na lotnisku lub w mieście. Pozostań w kontakcie ze znajomymi dzięki darmowemu Wi-Fi i zasilaczowi na każdym siedzeniu. Zostań powitany i wspierany przez personel, który pomoże Ci wejść na pokład.

Lotnisko Gdańsk im. Lecha Wałęsy: Prywatny transfer do Sopotu

9. Lotnisko Gdańsk im. Lecha Wałęsy: Prywatny transfer do Sopotu

Transfer z lub na lotnisko prywatnym, nowoczesnym i wygodnym samochodem lub vanem obsługiwanym przez przyjaznego, anglojęzycznego kierowcę, który będzie czekał na Ciebie po przylocie, aby pomóc Ci z bagażem i wsiąść do samochodu. W drodze do centrum Sopotu zadawaj pytania dotyczące zwiedzania, dobrych restauracji i lokalnych zwyczajów. Transfery z Portu Lotniczego Gdańsk im. Lecha Wałęsy do centrum Sopotu trwają od 35 do 45 minut. Jeśli rezerwujesz transfer z centrum Sopotu na Port Lotniczy Gdańsk im. Lecha Wałęsy, czas odbioru należy ustalić co najmniej 3 godziny przed odlotem. Po odebraniu z Portu Lotniczego Gdańsk im. Lecha Wałęsy transfer do hotelu lub miejsca zakwaterowania lub odwrotnie. Po drodze nie ma przystanków, więc możesz być pewien bezproblemowego transferu. Zarezerwowane miejsca parkingowe na lotnisku zapewniają również terminowy odbiór i dowóz.

Lotnisko Gdańsk: Transfer autobusem do/z Ostródy

10. Lotnisko Gdańsk: Transfer autobusem do/z Ostródy

Wagner Transport zapewnia doskonałe połączenia transportowe z i na lotnisko w Gdańsku do Ostródy Zamek. Unikaj kłopotów związanych z poruszaniem się po systemie transportu publicznego przed lub po długiej podróży, zamiast tego zrelaksuj się i ciesz się widokami z wygodnego siedzenia. We wszystkich naszych autobusach jest miejsce na bagaż wielkogabarytowy. Wsiądź do nowoczesnego autobusu, aby zapomnieć o troskach i dotrzeć na czas do miejsca docelowego na lotnisku lub w mieście. Pozostań w kontakcie ze znajomymi dzięki darmowemu Wi-Fi i zasilaczowi na każdym siedzeniu. Zostań powitany i wspierany przez personel, który pomoże Ci wejść na pokład.

Dostępne atrakcje

Liczba znalezionych atrakcji: 18
Sortuj wg:
Strona 1 z 2

Często zadawane pytania dot. atrakcji typu Transport z lotniska i na lotnisko w: Gdańsk

Oprócz atrakcji typu Transport z lotniska i na lotnisko jakie jeszcze atrakcje warto odwiedzić w: Gdańsk?

W których atrakcjach typu Transport z lotniska i na lotnisko w: Gdańsk obowiązują obostrzenia dot. COVID-19?

Gdańsk: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Gdańsk? Kliknij tutaj.

Gdańsk: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.9 / 5

na podstawie 25 opinii

Bardzo nieskomplikowana transakcja. Zostaliśmy odebrani z lotniska na czas i zabrani do naszego zakwaterowania. Chętnie skorzystam z tej usługi ponownie w dowolnym momencie.

Bardzo przyjazny i pomocny kierowca ......... Bardzo dziękuję