Gdańsk
Rejsy krajoznawcze

Rejsy krajoznawcze
Liczba znalezionych atrakcji: 23
Sortuj wg::

Już podróżujesz? Zobacz dostępność dla Twoich dat

Gdańsk

Gdańsk

Nasze najbardziej polecane Gdańsk Rejsy krajoznawcze

Gdańsk: Rejs po mieście zabytkową polską łodzią

Gdańsk: Rejs po mieście zabytkową polską łodzią

Poznaj Gdańsk z poziomu wody, płynąc na pokładzie repliki polskiego statku rzecznego, który użytkowano przez ponad 400 lat. Statki tego typu były w użyciu głównie w XVIII wieku. Tą kameralną, drewnianą, przestronną łodzią dla 12 osób dotrzesz do miejsc, do których duże jednostki nie są w stanie dopłynąć. Dzięki niewielkiej liczbie pasażerów poczujesz się swobodnie i wyjątkowo. Rozpocznij rejs przy gdańskiej stoczni, która niegdyś stanowiła miejsce pracy dla prawie 18 tysięcy osób. Stocznia była niedostępna dla zwiedzających przez ponad 170 lat. Gdańska stocznia powstała po 1945 roku w miejscu dawnych niemieckich stoczni. To stąd wywodzi się NSZZ „Solidarność”. Ten powstały w 1980 roku związek zawodowy doprowadził do upadku komunizmu w Polsce. Przepłyń Motławą przez centrum Starego Miasta. Zobacz wiele atrakcji turystycznych, w tym tereny po zamku krzyżackim, bramy wodne prowadzące do miasta, słynnego drewnianego Żurawia z XV wieku oraz urokliwe stare kamienice i ich nowe otoczenie. Kontynuuj rejs, podziwiając inne zabytki i nowe zabudowania Ołowianki i Wyspy Spichrzów. Ten rejs stanowi wyjątkową i niepowtarzalną okazję, by zobaczyć z bliska specjalistyczne statki, będące symbolem miasta portowe dźwigi i nabrzeże Portu Gdańsk.

Gdańsk: Rejs o zachodzie słońca na zabytkowej polskiej łodzi

Gdańsk: Rejs o zachodzie słońca na zabytkowej polskiej łodzi

Podziwiaj zapierający dech w piersiach widok zachodzącego słońca na tle stoczni. Poznaj Gdańsk z perspektywy wody, płynąc na pokładzie repliki polskiego statku rzecznego, który użytkowano przez ponad 400 lat. Tą kameralną, drewnianą, przestronną łodzią dla 12 osób dotrzesz do miejsc, do których duże jednostki nie są w stanie dopłynąć. Dzięki niewielkiej liczbie pasażerów poczujesz się swobodnie i wyjątkowo. Rozpocznij rejs przy gdańskiej stoczni, która była niedostępna dla zwiedzających przez ponad 170 lat. Następnie przepłyń Motławą przez centrum Starego Miasta. Zobacz wiele atrakcji turystycznych, w tym ruiny zamku krzyżackiego, bramy wodne prowadzące do miasta, słynny drewniany żuraw z XV wieku oraz urokliwe stare kamienice i ich nowe otoczenie. Kontynuuj rejs, podziwiając inne zabytki oraz nowe zabudowania Ołowianki i Wyspy Spichrzów. Ta wycieczka stanowi również wyjątkową i niepowtarzalną okazję, by zobaczyć z bliska specjalistyczne gdańskie żurawie.

Gdańsk: Zwiedzanie EcoCruise wokół Starego Miasta w Gdańsku

Gdańsk: Zwiedzanie EcoCruise wokół Starego Miasta w Gdańsku

Podziwiaj zabytki Gdańska podczas prywatnego rejsu widokowego po Motławie. Płyń spokojnie po wodzie na pokładzie ekologicznej, elektrycznej łodzi i zobacz miasto z innej perspektywy. Posłuchaj fascynujących opowieści audioprzewodnika. Wskocz na pokład i rozpocznij swoją przygodę ze zwiedzaniem Gdańska. Usiądź wygodnie i zrelaksuj się na wygodnych siedzeniach z pluszowymi poduszkami i kocami. Możesz także kupić napój z pokładowego minibaru. Przepłyń obok historycznych bram wodnych miasta, w tym Bramy Mariackiej, Bramy Straceńców, Bramy Świętego Jana i Bramy Świętego Ducha. Podziwiaj z wody słynny żuraw z czerwonej cegły, Muzeum Sołdka i Muzeum II Wojny Światowej. Przepłyń przez Kładkę Ołowiankę i zobacz dawne magazyny na Wyspie Spichrzów, które zostały przekształcone w elegancką dzielnicę. Po zakończeniu rejsu wróć do punktu początkowego. Szanowni Państwo, Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą rejsów po Gdańsku. Oferujemy godzinne rejsy o długości do 50 minut, obejmujące trasy po centrum Gdańska. Ostateczna trasa rejsu jest do uzgodnienia. Koszt rejsu to 69 zł od osoby, w co wliczona jest opieka dwóch sterników. Nasza łódź może pomieścić do 8 osób. Wyrusz w niezwykłą podróż przez bogatą, wielowiekową historię miasta z naszą malowniczą wycieczką, wzbogaconą o ekscytujący audioprzewodnik. Odkryj ukryte zakątki miasta, opowiedziane przez audioprzewodnika, zapewniając niezapomniane wrażenia podczas podróży przez historię i teraźniejszość! Gorąco polecamy trasę rejsu, która obejmuje między innymi Zielony Most, Muzeum Błękitnego Baranka, Żabią Wronę, Krowią Bramę, Zieloną Bramę, Wyspę Spichrzów, Bramy Wodne: Mariacką, Straganiarską, Świętojańską, Świętego Ducha, Gdańską, Żuraw, Most Świętego Ducha, Marinę Gdańską, Muzeum Sołdka, Most Ołowiany, Muzeum II Wojny Światowej, Polski Hak, Stocznię Cesarską, Stocznię Gdańską, Nową Motławę oraz Śluzę Kamienną. Nasza łódź znajduje się w samym sercu Gdańska, w pobliżu Zielonego Mostu. Po przejściu przez most i zwróceniu się w stronę Długiego Targu (gdzie znajduje się Neptun), łódź będzie po lewej stronie mostu. Aby łatwo znaleźć naszą lokalizację, zalecamy wpisanie "Boat & Bike" w nawigacji Google Maps. Serdecznie zapraszamy na nasze rejsy!

Gdańsk: Doświadczenie strzeleckie z bronią palną z instruktorem

Gdańsk: Doświadczenie strzeleckie z bronią palną z instruktorem

Weź udział w niezapomnianych przeżyciach na strzelnicy w centrum Gdańska. Wybierz jedną z wielu broni używanych przez polskich żołnierzy i wypróbuj tryb automatyczny. Weź udział w szkoleniu od doświadczonego instruktora, aby dowiedzieć się, jak używać pistoletu lub poprawić technikę, w zależności od poziomu doświadczenia. Po przybyciu na strzelnicę spotkaj się z instruktorem, który podzieli się z Tobą praktyczną i teoretyczną wiedzą ze służby w jednostkach specjalnych lub policji antyterrorystycznej. Odkryj strzelnicę wewnętrzną o długości 82 stóp (25 m) i dowiedz się, jak posługiwać się, ładować i strzelać z różnych rodzajów broni. Wypróbuj tarcze strzeleckie, obrotnice do strzelania dynamicznego i automatyczne poppery. Jeśli jesteś bardziej zaawansowany, zwiększ wyzwanie z przeszkodami lub jedną z różnych pozycji strzeleckich. Jeśli jesteś zainteresowany, poczuj moc trybu w pełni automatycznego.

Gdańsk: Wycieczka po Westerplatte galeonem

Gdańsk: Wycieczka po Westerplatte galeonem

Przyjdź na miejsce zbiórki i wejdź na pokład XVII-wiecznego galeonu. Następnie wyrusz w podróż wzdłuż dróg wodnych Gdańska. Przepłyń obok wielu zabytków portowych, w tym stoczni i suchych doków. Posłuchaj komentarza na żywo po drodze, aby poznać historię miasta. Podziwiaj widok na Twierdzę Wisłoujście, opłyń półwysep Westerplatte i jego historyczny pomnik upamiętniający początek II wojny światowej. Wróć do Gdańska od razu lub zrób sobie przerwę, aby odwiedzić pomnik, bunkry, wieżę strażniczą lub pospacerować po plaży na Westerplatte (zdecyduj przed wejściem na pokład w Gdańsku, nie zawsze jest dostępny!). Kup jedzenie i napoje w barach i restauracjach na statku.

Gdańsk: piesza wycieczka z przewodnikiem po zabytkach i historii

Gdańsk: piesza wycieczka z przewodnikiem po zabytkach i historii

Odkryj architekturę i historię Gdańska podczas pieszej wycieczki, która obejmuje tę samą trasę, którą od wieków przemierzali polscy królowie. Zanurz się w lokalnej kulturze, która ma wpływy polskie, holenderskie i niemieckie. Spotkaj się ze swoim przewodnikiem przy Złotej Bramie miasta i udaj się do kolorowych kamienic kupieckich, które zostały zniszczone przez wojnę, ale zostały pieczołowicie odbudowane. Posłuchaj, jak kupcy uczynili z miasta najbogatsze miasto nad Morzem Bałtyckim. Przejdź się Długim Targiem i zobacz fontannę Neptuna. Podziwiaj gotyckie mury Bazyliki Mariackiej i obejrzyj dźwig Zuraw w altanie, która jest największym tego typu obiektem na świecie i symbol miasta. Zobacz rzeki i kanały miasta podczas spaceru. Cofnij się w czasie, gdy Twój przewodnik opowie Ci o tym, jak w tym mieście rozpoczęła się II wojna światowa i jak ruch Solidarności zwiastował upadek komunizmu w bloku wschodnim.

Gdańsk: Ciesz się widokiem na miasto i pysznym jedzeniem na najwyższym piętrze

Gdańsk: Ciesz się widokiem na miasto i pysznym jedzeniem na najwyższym piętrze

Odwiedź najwyższy punkt widokowy w Gdańsku i tropikalną dżunglę Trójmiasta. Zrelaksuj się wśród egzotycznych roślin z całego świata, rozkoszuj się smakiem autentycznej włoskiej pizzy, wykwintnymi koktajlami i najpiękniejszym widokiem na całe Trójmiasto. Wybierając Pakiet Standard otrzymasz powitalnego drinka Prosecco w Olivia Garden. Dzięki egzotycznej atmosferze, tysiącom roślin z całego świata i orzeźwiającemu Prosecco, Olivia Garden oferuje wyjątkowe wrażenia. Na powierzchni ponad 800 metrów kwadratowych Olivia Garden porasta około 4000 roślin tropikalnych z 4 kontynentów, zapewniając idealną przestrzeń do pracy i wypoczynku. Na 32. piętrze otrzymasz do wyboru dowolną włoską pizzę i fantastyczny koktajl. A to wszystko z wyjątkowym widokiem na całe Trójmiasto, Zatokę Gdańską i Półwysep Helski. Z piętra widokowego można podziwiać wszystkie najważniejsze zabytki na mapie Trójmiasta, dzięki czemu Olivia Star jest idealnym miejscem na rozpoczęcie przygody ze zwiedzaniem.

Gdańsk: Rejs widokowy o zachodzie słońca z kieliszkiem prosecco

Gdańsk: Rejs widokowy o zachodzie słońca z kieliszkiem prosecco

Rejs rozpocznie się z nabrzeża - przy Kładce - ul. Wartka (miejsce spotkania zaznaczone na zdjęciach) Podczas rejsu po porcie zobaczysz Westerplatte, Twierdzę Wisłoujście, dźwigi portowe, nabrzeża, suche doki i statki - zarówno te w remoncie, jak i podczas załadunku/rozładunku. Port tętni życiem przez cały rok! Ponadto wypłyniemy z portu do zatoki i postawimy żagle. Zapewniamy wygodny jacht pełnomorski z toaletą, dwoma pokładami (otwartym i zamkniętym) i wszystkim, czego potrzebujesz, aby wygodnie spędzić czas. Większość rejsu odbywa się w porcie Gdańsk przy użyciu silnika. Wyjście z portu jest dość długie, a po drodze zobaczymy wiele ciekawych obiektów i życia portowego. Dopływamy do ujścia portu do Zatoki Gdańskiej i tam w zależności od warunków pogodowych wchodzimy na chwilę do zatoki lub zawracamy przed nią.

Gdańsk: Pub Crawl z darmowymi drinkami

Gdańsk: Pub Crawl z darmowymi drinkami

Szukasz świetnego wieczoru w Gdańsku? Chcesz poznać nowych ludzi i razem bawić się? Jeśli tak, to gdański pub crawl jest absolutną koniecznością na północy Polski. To jedyna regularnie organizowana imprezowa wycieczka w Gdańsku, więc nie przegap jej. Dołącz do zespołu lokalnych przewodników, którzy pokażą Ci najlepsze bary i kluby w tej części kraju i baw się jak gwiazda rocka do późnego poranka. Podczas tego 4-godzinnego doświadczenia czystej zabawy spotkaj się z międzynarodowym tłumem prowadzonym przez przyjaznych lokalnych przewodników, aby odkrywać najlepsze bary i kluby w Gdańsku. W każdym z lokali otrzymasz darmowy shot, a także 2 darmowe drinki do wyboru w jednym z barów. Last but not least, otrzymasz ekskluzywny wstęp do jednego z najfajniejszych klubów w Gdańsku. Więc chodź, dołącz do tej imprezy i jak najlepiej wykorzystaj swój pobyt w Gdańsku. Spotkaj się o 20:30 w Fontannie Neptuna, aby imprezować do wschodu słońca.

Gdańsk: Zwiedzanie miasta wózkiem golfowym

Gdańsk: Zwiedzanie miasta wózkiem golfowym

Zapraszamy do zwiedzania Gdańska z nami wygodnym wózkiem golfowym! Ciesz się zwiedzaniem najciekawszych i historycznych miejsc w mieście i jego historii. Nasi dobrze przygotowani przewodnicy dbają o to, aby Twoja wycieczka była wyjątkowym i niezapomnianym przeżyciem. Jesteśmy oddani zadowoleniu klientów. Oferowane przez nas wycieczki są odpowiednie dla osób w każdym wieku, a także dla osób niepełnosprawnych. Oferujemy również spersonalizowane wycieczki. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości lub specjalne życzenia, które chcesz złożyć, skontaktuj się z nami, chętnie Ci pomożemy. Chcesz z bliska poznać miasto Gdańsk, jego historię i kulturę, wycieczka z nami będzie najlepszą opcją. Witam!

Często zadawane pytania dot. atrakcji typu Rejsy krajoznawcze w: Gdańsk

Oprócz atrakcji typu Rejsy krajoznawcze jakie jeszcze atrakcje warto odwiedzić w: Gdańsk?

W: Gdańsk są jeszcze następujące atrakcje warte zobaczenia:

Gdańsk: Najciekawsze atrakcje

Gdańsk: Wycieczki i bilety

Polska: Ciekawe miejsca

Gdańsk: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Gdańsk? Kliknij tutaj.