Gdańsk
rejsy i wycieczki statkiem

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Gdańsk: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Gdańsk? Kliknij tutaj.

Gdańsk: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.8 / 5

na podstawie 68 opinii

Przede wszystkim: 1. Możliwość zwiedzania bardzo ciekawego miejsca. Nie w każdym odwiedzanym mieście można zobaczyć stocznię, ,,zajrzeć do obszaru stoczni" z poziomu wody. Obejrzec jej starą część oraz co się wykonuje w funkcjonujących obszarach. 2. Pomocny i opowiadający z zaangażowaniem o różnych miejscach stoczni Kapitan. 3. Wycieczka, również sprawi sporo frajdy młodszym uczestnikom. Należy ubrać się odpowiednio do pogody. W razie deszczu lub wiatru, parasole i koce znajdują się na pokładzie łodzi.

Wspaniała wycieczka. Obejrzenie Gdańska z tej perspektywy to wyjątkowa atrakcja. Przy dobrej pogodzie ten rodzaj łódki jest chyba najlepszym wyborem. Nasz Przewodnik, Pan Piotr, stworzył sympatyczną atmosferę i przybliżył nam historię pięknego Gdańska. Zwiedzanie "z wody" jest koniecznym uzupełnieniem poznawania miasta.

Rejs w bardzo sympatycznej i przyjaznej atmosferze. Pan przewodnik bardzo ciekawie opowiadał o wszystkim co mijaliśmy, o historii Gdańska oraz odpowiadał na wszelkie pytania. Czas spędzony bardzo pożytecznie a zarazem bardzo miło. Polecam

Absolutnie wyjątkowe przeżycie, rejs galarem to nasze odkrycie sezonu turystycznego, Pani Weronika (przewodniczka) przesympatyczna. Polecamy każdemu, wrażenia gwarantowane.

Bardzo sympatyczny właściciel, opowiada z pasja i czuć, że robi to z serca dzięki czemu podróż jest w miłej i przyjemnej atmosferze, a w dodatku rejs prywatny