Gdańsk
natura i przygoda

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Często zadawane pytania dot. atrakcji typu natura i przygoda w: Gdańsk

Oprócz atrakcji typu natura i przygoda jakie jeszcze atrakcje warto odwiedzić w: Gdańsk?

W: Gdańsk są jeszcze następujące atrakcje warte zobaczenia:

W których atrakcjach typu natura i przygoda w: Gdańsk obowiązują obostrzenia dot. COVID-19?

Gdańsk: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Gdańsk? Kliknij tutaj.

Gdańsk: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.4 / 5

na podstawie 13 opinii

Bardzo fajna wycieczka - nie za długa, nie za krótka. Idealny czas, zwłaszcza dla dzieci! Pan Piotr bardzo ciekawie opowiadał o Gdańsku - nie zanudzał dzieci datami i suchymi faktami, Mimo słonka, trochę wiało, ale na szczęście na pokładzie były koce, którymi można było się okryć. Polecam serdecznie dużym i małym!!!

Ta wycieczka łodzią była bardzo relaksująca i po prostu piękna. Przejeżdżałeś też pod małymi mostkami i docierałeś do miejsc, do których nie mogą dopłynąć duże łodzie turystyczne. Atmosfera była bardzo przyjemna, dużo widzieliśmy. Absolutnie godne polecenia w tej cenie!

Pizza z mango 10/10! Dobre drinki i koktajle Duża restauracja Z dobrą przestrzenią od innych ludzi, czujesz się jakbyś siedział sam w restauracji Nawet jeśli jest tam wielu ludzi.

Zdecydowanie wyjątkowe doświadczenie! Informacyjny przewodnik, piękne widoki i fajny sposób na podróżowanie po drogach wodnych!

Bardzo fajny rejs, niestety za krótko. Deszcz sprawił, że podziwialiśmy konstrukcję mostu od spodu. Uprzejmy przewodnik.