Wybierz daty
Gdańsk

Wycieczki dla smakoszy

Często zadawane pytania dot. atrakcji typu dla smakoszy w: Gdańsk

Oprócz atrakcji typu dla smakoszy jakie jeszcze atrakcje warto odwiedzić w: Gdańsk?

W: Gdańsk są jeszcze następujące atrakcje warte zobaczenia:

W których atrakcjach typu dla smakoszy w: Gdańsk obowiązują obostrzenia dot. COVID-19?

Gdańsk: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Gdańsk? Kliknij tutaj.

Gdańsk: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.8 / 5

na podstawie 29 opinii

wspaniałe doświadczenie, idealny przewodnik po mieście Karina

To była bardzo interesująca i przyjemna wycieczka po mieście. Karina, nasz przewodnik po mieście, była super klasą, potrafiła odpowiedzieć na każde pytanie, a także wykorzystała dobry nastrój do jednej lub drugiej anegdoty. Wybór restauracji był doskonały, chociaż posiłki były podawane dość obficie. Nigdy nie bądź zbyt pełny na tej trasie! Podsumowując, jeden z gwiazdką, ponieważ można doświadczyć tak wielu rzeczy kulturalnych, tradycji, jedzenia, historii miasta i ludzi ... Gdańsk może być doświadczony i jest świetnym celem podróży.

Wyjazd do restauracji Eliksir był niespodzianką na moje urodziny i bardzo miłym doznaniem smakowym - wyjątkowe miejsce z wyjątkowo uważną i kulturalną obsługą. Tylko samochód, który nas zabrał, był starzejącą się taksówką; Spodziewałem się czegoś ładniejszego od pana Shuttle. W drodze powrotnej odebrał nas autobus Mercedesa, co było w porządku - obaj kierowcy byli bardzo mili, a drugi musiał chwilę na nas poczekać przed restauracją i nie pobierał (!) Dopłaty. Bardzo uczynny. Ogólnie bardzo miły wieczór.

Naprawdę dobre doświadczenie, aby dowiedzieć się więcej o jego pobycie. Dostaliśmy zarówno lokalne potrawy (przystawka, danie główne oraz kawę/herbatę i ciasto), jak i zabytki oraz dobre lokalne historie.

Polecamy bardzo dobre jedzenie i równie fajne koktajle. Istnieje opcja degustacji z 5 dań, ale ja zrobiłem trzydaniowy i myślę, że było lepiej, ponieważ można było wybrać dania i koktajle.

Gospodarz był przyjazny i miał wiele przydatnych wskazówek i informacji