Gdańsk
autobusem/minivanem

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Gdańsk: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Gdańsk? Kliknij tutaj.

Gdańsk: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.6 / 5

na podstawie 215 opinii

Wyjazd do restauracji Eliksir był niespodzianką na moje urodziny i bardzo miłym doznaniem smakowym - wyjątkowe miejsce z wyjątkowo uważną i kulturalną obsługą. Tylko samochód, który nas zabrał, był starzejącą się taksówką; Spodziewałem się czegoś ładniejszego od pana Shuttle. W drodze powrotnej odebrał nas autobus Mercedesa, co było w porządku - obaj kierowcy byli bardzo mili, a drugi musiał chwilę na nas poczekać przed restauracją i nie pobierał (!) Dopłaty. Bardzo uczynny. Ogólnie bardzo miły wieczór.

Doskonałe od początku do końca. Odebrano na czas, a transport był najwyższej jakości dzięki uprzejmemu, informującemu kierowcy. Przewodnik był bardzo kompetentny i sprawił, że wszyscy czuli się swobodnie i chętnie udzielił odpowiedzi na wszystkie nasze pytania. Dużo się nauczył i odszedł upokorzony tym doświadczeniem. Tak smutno, ale cieszę się, że tego doświadczyliśmy

To było bardzo pouczające. Przewodnik był bardzo kompetentny. Witryna oczywiście nie jest „ekscytującą” wycieczką, ale wycieczką „obowiązkową”. Przypomniano nam o dacie i godzinie podróży, a nasz kierowca natychmiast nas odebrał. Gorąco ich polecam.

Trasa była bardzo dobra! Odbiór z hotelu przyjechał zgodnie z planem, a kierowca był miły i pomocny. Kiedy dotarliśmy do obozu, dostaliśmy przewodnik, który był bardzo kompetentny, zabawny i doskonale po angielsku. Bardzo to polecam!

Bardzo interesująca wycieczka, przewodniczka Elwira na bardzo dużą wiedzą,i pasja, dowiedziałam się bardzo dużo ciekawych rzeczy o których nigdy wcześniej nie wiedziałam, szczerze polecam