Park Narodowy Garajonay

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Park Narodowy Garajonay: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Park Narodowy Garajonay? Kliknij tutaj.

Park Narodowy Garajonay: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.3 / 5

na podstawie 962 opinii

To było po prostu świetne! Przewodnik (Marcel) zaimponował szczegółową znajomością wyspy La Gomera i przekazał to w czterech różnych językach - to było świetne! Przerwy na zdjęcia, a także na lunch i kawę zawsze były wystarczająco długie, ale nigdy za długie, aby nie było nudno, ale też nie trzeba było się spieszyć. Zabawny był występ gomerskiego języka gwizdania, chociaż demonstranci prawdopodobnie w coś celowali. Byliśmy zaskoczeni jakością obiadu - wszystkie trzy dania były doskonałe! Czy musisz siedzieć przy stole z innymi ludźmi w czasach COVID-19 (gdzie, jak wiadomo, maskę trzeba zdjąć, jeśli chcesz coś zjeść), zastanowiłbym się ponownie. To samo dotyczy noszenia masek w autobusie, czego kilku uczestników najwyraźniej nie uważało za konieczne. Tutaj chciałbym wyraźnego apelu, który niestety się nie zmaterializował.

Odebrali nas z hotelu. Punktualny. Po krótkiej odprawie na parkingu centrum handlowego wyruszyliśmy na doświadczenie. 50 minut kobieta i byliśmy na La Gomerze. Naprawdę wspaniałe doświadczenie! Musisz spróbować, nie będziesz w stanie zobaczyć niektórych miejsc, gdybyś pojechał wypożyczonym samochodem.

wspaniałe milimetrowe doświadczenie ... Julien bardzo przyjazny i uśmiechnięty i specjalne wyróżnienie dla naszego kierowcy i przewodnika dziadka Chulo Horacio ... co za żart i nie mówiliśmy po hiszpańsku! naprawdę świetnie

Bardzo dobre doświadczenie i w towarzystwie szalonego kierowcy FRANKY'ego cieszyliśmy się trasą i wszystko dobrze wyjaśnione przez Franky'ego. Zalecane w 100 procentach.

Wycieczka rewelacyjna. Wszystko dopięte na ostatni guzik. Polecam!