Gallery of Tapestries

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Gallery of Tapestries: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Gallery of Tapestries? Kliknij tutaj.

Ogólna ocena

4.3 / 5

na podstawie 1650 opinii

Miejsce zameldowania było łatwe do znalezienia. Pracownicy byli bardzo pomocni. Nasz przewodnik, który zabrał nas do muzeum, był WSPANIAŁY. Nazywają ją Lil' Dictator :D i prowadziła ciasny statek. Co było świetne, ponieważ jest to ostrożny proces podczas wjazdu do Watykanu. Załatwiła nas sprawnie, bez czekania. Było to bardzo ważne w miniony weekend wielkanocny, ponieważ tłumy w Rzymie były niewiarygodne. Tak więc sprawne zameldowanie było świetne.

To było wspaniałe doświadczenie. Kupiłem bilety z Get your Guide, ponieważ bilety zostały wyprzedane na stronie internetowej Muzeów Watykańskich. Poszliśmy do punktu zbiórki (biura turystycznego), gdzie następnie zabrali nas do muzeum, pomijając kolejkę, gdzie następnie wręczyli nam bilety.

Bardzo łatwo, prawie przed wejściem do muzeów znajduje się biuro, w którym pomogli nam zmienić rezerwację, musisz wejść w grupie, więc czekaliśmy około 10 minut na przybycie innych, potem weszliśmy z grupą a młoda dama już w środku dała nam bilety wstępu i przeszliśmy bez kolejki

Bardzo zajęty, dużo ludzi w ciasnych przestrzeniach. Ale na pewno warto dla pięknych widoków!

Velmi milá průvodkyně, zajistila vstupenky, vše zajistila, doprovodila nás až k turniketům.