Galleria Vittorio Emanuele II

  • Bilety wstępu
  • Wycieczki z przewodnikiem
  • Wycieczki prywatne
  • Inne atrakcje
  • Wycieczki całodniowe
Liczba znalezionych atrakcji: 23
Sortuj według:
Strona 1 z 2

Galleria Vittorio Emanuele II: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Galleria Vittorio Emanuele II? Kliknij tutaj.

Galleria Vittorio Emanuele II: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5 / 5

na podstawie 6726 opinii

Wszystko wyjątkowe, począwszy od zapierających dech w piersiach miejsc, aż po świetnie wyszkolonego przewodnika, który towarzyszył nam w tym niezapomnianym przeżyciu. Podróż, którą z pewnością będę nosił w sercu i która napełniła mnie nie tylko wielką radością, ale także nową wiedzą, dzięki przewodnikowi, który naprawdę potrafił nam wszystko opowiedzieć z dużym profesjonalizmem i pasją. Jazda autobusem też była bardzo przyjemna, co w bardzo krótkim czasie opowiedziało nam o innych osobliwościach tego pięknego miasta. Jeśli chcesz spędzić czas na odkrywaniu pięknych skarbów artystycznych, historycznych i kulturowych w terenie, to jest to pakiet dla Ciebie.

2-godzinna wycieczka po Mediolanie była absolutnie fantastyczna. Simon nasz przewodnik był bardzo kompetentny. Dostosował dla nas trasę, ponieważ rano odwiedziliśmy już niektóre z kluczowych miejsc. Ta wycieczka jest absolutną koniecznością dla osób odwiedzających Mediolan, ponieważ jest to świetny sposób, aby dowiedzieć się, gdzie znajdują się wszystkie kluczowe miejsca. Ogromne podziękowania dla Simona za uczynienie naszych wakacji tak wyjątkowymi i pokazanie nam zabytków, których sami byśmy nigdy nie znaleźli.

Przewodnik po sekcji La Scala był znakomity. Jej znajomość historii sztuki, w tym dyscyplin muzyki, baletu i sztuki, była znakomita. W rzeczywistości była nauczycielką historii sztuki i ukończyła szeroko zakrojone studia w tym rejonie. Gorąco polecamy tę część wycieczki. Wycieczka po katedrze była w porządku Ostrzeżenie dla innych podróżników, aby przy zakupie biletu na wycieczkę uwzględnić trasę Ostatnia Wieczerza. Myślałem, że mam, ale niestety się pomyliłem.

Beatrice była niesamowita?

Dobry przewodnik robi różnicę. Zdobądź Beatrice, jeśli możesz. Była młoda, ale miała tyle wiedzy i doświadczenia w zarządzaniu swoją grupą. Ta aktywność była świetna i dużo zapakowana w 3,5 godziny. Dobrze wydane pieniądze i wszyscy świetnie się bawili, mimo że dzień był gorący dzięki Beatrice, która pilnowała nas wszystkich.

Świetna wycieczka i świetny sposób, aby zobaczyć jak najwięcej Mediolanu w krótkim czasie! Nasza przewodniczka, Beatrice, oczywiście kocha swoje rodzinne miasto Mediolan i podzieliła się historią miasta z kilkoma wspaniałymi osobistymi refleksjami na temat tego, jak wydarzenia historyczne wpłynęły na mieszkańców.