Wybierz daty

Galeria Narodowa Islandii

Galeria Narodowa Islandii: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Galeria Narodowa Islandii? Kliknij tutaj.

Galeria Narodowa Islandii: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.0 / 5

na podstawie 571 opinii

Jeśli się intensywnie zwiedza, to pozwala na spore oszczędności. Z drugiej strony do niektórych muzeów człowiek by w ogóle nie poszedł, a jak są na karcie, to żal nie zobaczyć. Większość obiektów jest mała i mam wrażenie, że dwa intensywne dni wystarczą w Rejkiaviku na zobaczenie większości atrakcji z karty.

Świetna wartość i łatwa w użyciu. Nie miałem problemu z wymianą kuponu na 72-godzinną kartę Reykjaviku w „What's On”. Otrzymasz broszurę z mapą pokazującą kwalifikujące się lokalizacje dla karty. Musisz sprawdzić ich stronę internetową, aby znaleźć dodatkowe miejsca, które oferują zniżki na kartę.

Warto odwiedzić przynajmniej 2 muzea i skorzystać z kilku przejazdów autobusem. Kierowcy autobusów zazwyczaj nie sprawdzają dat aktywacji karty (które wpisujesz odręcznie na karcie), więc możesz zostawić pole puste i ewentualnie przedłużyć okres użytkowania karty

Łatwy do kupienia kupon, odbierz aktualną kartę miejską, a następnie prezentuj w każdym miejscu podczas moich działań; galerie sztuki, basen i transport publiczny. Wspaniałe dziękuję

Wycieczka autobusowa typu hop on hop off była doskonała zarówno jako ucieczka przed deszczem, jak i dla przewodnika z narracją. Pracownicy byli bardzo pomocni.