Dodaj daty

Galeria Narodowa Islandii

Galeria Narodowa Islandii

Galeria Narodowa Islandii – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Reykjavik: Wycieczka autobusowa hop-on hop-off City Sightseeing

1. Reykjavik: Wycieczka autobusowa hop-on hop-off City Sightseeing

Nowoczesne, modne i przyszłościowe miasto, które jest jednocześnie zakorzenione w naturze, Reykjavik oferuje to, co najlepsze z obu światów i jest magicznym miejscem do odwiedzenia. Twój 24- lub 48-godzinny bilet zapewnia dostęp do miasta podczas wycieczki hop-on hop-off z wielojęzycznym komentarzem na pokładzie. Góra Esja góruje nad tą najbardziej wysuniętą na północ stolicą, a w słoneczny dzień mistyczny lodowiec Snaefellsjokull wydaje się krystaliczny i błękitny na zachodnim horyzoncie. Zobacz takie miejsca, jak port w Reykjaviku, ratusz, Galeria Narodowa Islandii, kościół Pearl Hallsgrimschurch oraz baseny termalne i spa Laugardalur. Przystanki wycieczki: 1- Sala koncertowa i centrum konferencyjne Harpa 2- Stary port 3 - Muzeum Morskie w Reykjaviku 4 - Wieloryby Islandii 5 - Muzeum Narodowe 6 - Laekjargata 7 - Ulica handlowa Laugavegur 8 - Muzeum Sztuki w Reykjaviku - Kjarvalsstaðir 9 - Hallgrimskirkja 10 - Terminal autobusowy BSI 11 - Perlan 12 - Centrum handlowe Kringlan 13 - Hilton Reykjavik Nordica 14 - Dolina Laugardalur 15 - Port Skarfabakki (tylko latem) 16 - Hofdi House

Karnet Reykjavík City Card

2. Karnet Reykjavík City Card

Zwiedzaj najbardziej wysuniętą na północ stolicę świata we własnym tempie dzięki karcie miejskiej Reykjavik i odkryj dziesiątki rzeczy do zobaczenia i zrobienia. Poczuj tętniącą życiem energię kosmopolitycznego miasta, grzmiącą energię cieplną gruntu pod stopami i spokojną atmosferę otaczającego krajobrazu. Od awangardowych po historyczne – galerie, muzea i teatry w Reykjavíku wspierają tętniącą życiem i wyrafinowaną scenę artystyczną, wraz z corocznymi festiwalami, wystawami specjalnymi i przedstawieniami scenicznymi, które wypełniają kalendarz kulturalny przez cały rok. Skorzystaj z bezpłatnego wstępu do wielu muzeów i galerii, dostępu do wszystkich basenów geotermalnych w mieście oraz bezpłatnych, nieograniczonych przejazdów autobusem po obszarze stolicy. Ponadto karta uprawnia do bezpłatnego przejazdu promem na wyspę Viðey oraz zniżek na usługi, wycieczki i sklepy. Wstęp do muzeów jest bezpłatny dla osób poniżej 18 roku życia, natomiast w autobusach miejskich obowiązują opłaty za dzieci od 6. roku życia. Obowiązują także opłaty za wstęp dla dzieci (od 6. roku życia) na baseny termalne oraz do Zoo i Parku Rodzinnego. Seniorzy (powyżej 70. roku życia) nie płacą za wstęp na baseny termalne. Ponadto Muzeum Narodowe, Dom Kultury i Islandzka Galeria Narodowa oferują seniorom (w wieku 67 lat i więcej) 50% zniżki na wstęp.

Reykjavík: bilet wstępu na autobus Hop-On Hop-Off i Muzeum Perlan

3. Reykjavík: bilet wstępu na autobus Hop-On Hop-Off i Muzeum Perlan

Zwiedzaj Reykjavík we własnym tempie autobusem Hop on Hop off. Z najlepszymi z obu światów; Reykjavík, nowoczesne, modne i przyszłościowe miasto, a jednocześnie blisko dziewiczej przyrody, jest naprawdę magicznym miejscem do zobaczenia. W Muzeum Perlan artyści i technolodzy połączyli siły, aby stworzyć naprawdę niezwykłą wystawę. Odwiedzający poczują moc wulkanów i trzęsień ziemi. Wliczony jest również bilet na Ekspedycję Zorzy Polarnej i Jaskinię Lodową. Bilet wstępu do Perlanu jest ważny w dniu rezerwacji.

Reykjavik podkreśla samodzielne poszukiwanie skarbów i zwiedzanie miasta

4. Reykjavik podkreśla samodzielne poszukiwanie skarbów i zwiedzanie miasta

Poznaj Reykjavik we własnym tempie podczas tej interaktywnej wycieczki pieszej, odtwarzanej na telefonie. Rozszyfruj zagadki, wejdź w interakcję z najważniejszymi atrakcjami miasta i odblokuj ciekawe fakty i legendy. Idealna aktywność na świeżym powietrzu dla osób odwiedzających ją po raz pierwszy, par, grup, rodzin i dzieci. Może być wykorzystany jako świetne ćwiczenie budowania zespołu. Aby rozpocząć, po prostu pobierz aplikację turystyczną na swój telefon i zacznij zwiedzać Reykjavik we własnym tempie (pobierz instrukcje otrzymane e-mailem po dokonaniu rezerwacji). Ciesz się swobodą i elastycznością, aby rozpocząć wycieczkę w dowolnym miejscu. Na każdym przystanku poznaj atrakcję i rozwiąż zagadkę lokalizacyjną, którą można rozwiązać tylko rozwiązany, jeśli dotrzesz do określonej lokalizacji. Wykorzystaj logikę, wyobraźnię, spostrzegawczość i ducha zespołowego, aby odblokować poprawny kod i odkryć kolejny cel gry w zwiedzanie miasta. Użyj aplikacji i zintegrowanych map, aby znaleźć drogę do 10 atrakcji w całym mieście. Podczas eksploracji rozwiąż zagadkę lokalizacyjną w każdej atrakcji i odblokuj następną lokalizację, którą musisz odwiedzić. Pracuj jako zespół lub zapewnij sobie dodatkową zabawę, ucząc się w grupach. Użyj logiki, wyobraźni, obserwacji i umiejętności rozwiązywania problemów, aby poruszać się po mieście. Po drodze zatrzymaj się na kawę, lunch lub zrób sobie przerwę w dowolnym momencie. Rozpocznij swoją wycieczkę od imponującej rzeźby „Solfar”! Dowiedz się więcej o Harpie, atrakcji, którą co roku odwiedza wielu turystów. Poznaj historię Ingólfura Arnarsona, założyciela Reykjavíku, oglądając piękny pomnik na jego cześć i podziwiaj Dom Kultury, jeden z najwspanialszych budynków w Reykjavíku. Katedra w Reykjavíku zachwyci Cię swoim spokojnym pięknem. Odwiedź Parlament House z jego eleganckim wyglądem. Następnie czeka na Ciebie ratusz w Reykjavíku, nie zapomnij zrobić zdjęć, to piękny nowoczesny budynek z niesamowitą trójwymiarową mapą Islandii! Następnym krokiem będzie niezrównana Galeria Narodowa ze swoimi wyjątkowymi eksponatami. Uśmiechnij się na tęczowej ulicy, stworzonej z myślą o różnorodności. Wisienką na torcie tej wyjątkowej wycieczki będzie Hallgrímskirkja, ostateczny symbol całego Reykjavíku !!!

Reykjavik: pierwszy spacer odkrywczy i piesza wycieczka po czytaniu

5. Reykjavik: pierwszy spacer odkrywczy i piesza wycieczka po czytaniu

Przejdź się piękną trasą miasta, odkryj ukryte skarby i odwiedź ponad 10 najważniejszych atrakcji i miejsc. Poznaj wstępne informacje o każdym miejscu i ogólnie ciekawe historie o mieście. Pobierz aplikację „World City Trail” ze sklepu i zaloguj się. Przeczytaj instrukcję i udaj się do lokacji startowej. Odblokuj zdjęcia zewnętrznej i wewnętrznej części lokalizacji. Przeczytaj informacje na temat atrakcji i kontynuuj marsz do kolejnego punktu kontrolnego. Zapisz, co Ci się podobało, a co nie, i stwórz swoją listę życzeń na kolejne dni! Rozpocznij spacer w dowolnym momencie, bez harmonogramu. Zatrzymaj go na lunch, wypij drinka, odwiedź wybraną atrakcję i kontynuuj później lub nawet innego dnia. Dzięki funkcji map nigdy się nie zgubisz. Rozpocznij swoją wycieczkę od imponującej rzeźby „Solfar”! Dowiedz się o Harpie, atrakcji przyciągającej co roku wielu turystów. Dowiedz się o Ingólfurze Arnarsonie, założycielu Reykjavíku, oglądając piękny pomnik ku jego czci i podziwiaj Dom Kultury, jeden z najpiękniejszych budynków w Reykjavíku. Katedra w Reykjavíku zaniemówi z powodu jej pogodnego piękna. Odwiedź Parlament i jego elegancki wygląd. W takim razie ratusz w Reykjavíku czeka na Ciebie, nie zapomnij zrobić zdjęć, to piękny nowoczesny budynek z niesamowitą mapą 3D Islandii! Kolejnym krokiem będzie niezrównana Galeria Narodowa z wyjątkowymi eksponatami. Uśmiechaj się do tęczowej ulicy, stworzonej z myślą o różnorodności. Wisienką na torcie tej wyjątkowej wycieczki będzie Hallgrímskirkja, ostateczny symbol całego Reykjavíku !!!

Reykjavík: gra i wycieczka po mieście

6. Reykjavík: gra i wycieczka po mieście

Połącz emocje związane ze zwiedzaniem miasta z zabawą podczas tej pieszej wycieczki po Reykjaviku na smartfonie. Łatwo znajduj atrakcje dzięki funkcji nawigacji w aplikacji. Pobierz aplikację i rozpocznij grę, przechodząc do pierwszej lokalizacji. Użyj obserwacji, logiki, wyobraźni i pracy zespołowej, aby rozwiązać zagadkę w każdym miejscu, zagadki są zawsze trudne. Zatrzymaj aplikację w dowolnym momencie, jeśli chcesz zrobić sobie przerwę, zatrzymać się na kawę lub spędzić trochę więcej czasu na zwiedzaniu jednego z zabytków. Graj w grę we własnym tempie. Rozpocznij swoją wycieczkę od imponującej rzeźby „Solfar”! Dowiedz się więcej o Harpie, atrakcji, którą co roku odwiedza wielu turystów. Poznaj historię Ingólfura Arnarsona, założyciela Reykjavíku, oglądając piękny pomnik na jego cześć i podziwiaj Dom Kultury, jeden z najwspanialszych budynków w Reykjavíku. Katedra w Reykjavíku zachwyci Cię swoim spokojnym pięknem. Odwiedź Parlament House z jego eleganckim wyglądem. Następnie czeka na Ciebie ratusz w Reykjavíku, nie zapomnij zrobić zdjęć, to piękny nowoczesny budynek z niesamowitą trójwymiarową mapą Islandii! Następnym krokiem będzie niezrównana Galeria Narodowa ze swoimi wyjątkowymi eksponatami. Uśmiechnij się na tęczowej ulicy, stworzonej z myślą o różnorodności. Wisienką na torcie tej wyjątkowej wycieczki będzie Hallgrímskirkja, ostateczny symbol całego Reykjavíku !!!

Liczba znalezionych atrakcji: 6
Sortuj wg::

Galeria Narodowa Islandii: najlepsze atrakcje w pobliżu

Galeria Narodowa Islandii: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Galeria Narodowa Islandii? Kliknij tutaj.

Galeria Narodowa Islandii: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.0
(571 recenzji)

Absolutnie na korzyść, tylko dla jednego muzeum koszt byłby równy temu biletowi i mimo że to niezbyt duże miasto, bardzo wygodnie było wziąć ślub w bardzo nowoczesnych autobusach. Odwiedziliśmy je wszystkie, pomimo małej islandzkiej historii, nadal były fascynujące; zoo było małe, ale było warto dla zwierząt w środku; wspaniałe baseny termalne, czyste i dostępne dla każdego

Nasza jednodniowa wycieczka była doskonała. Karty miejskiej używaliśmy tylko do dwóch działań, jednego muzeum i jednego basenu. Oraz transport publiczny w oba miejsca. Gdybyśmy zaczęli wcześniej i trafili do większej liczby muzeów, byłaby to świetna wartość za to, co zapłaciliśmy. Karta obejmuje także większość popularnych muzeów i zoo w Reykjaviku.

Naprawdę dobry stosunek jakości do ceny i wykorzystałem go również do zniżki w Perlan. Zaoszczędziłem dzięki temu mnóstwo pieniędzy. Szczerze mówiąc, prawdopodobnie około 10 000 ikr, ponieważ tyle wydałem na Sundhollin, muzea i autobusy. Myślę, że park dzikiej przyrody i tak był bezpłatny w dniu, w którym poszedłem.

Karta 72-godzinna jest warta swojej ceny, od kogoś, kto lubi nie spieszyć się do muzeów i nie planuje do dnia poprzedzającego. Mimo to zdecydowanie możesz sprawić, by 48-godzinny działał z taką samą liczbą miejsc, jeśli planujesz z wyprzedzeniem.

Trasa była bardzo dobra. Niestety musieliśmy czekać 1 godzinę na kolejny autobus, chociaż co 30 minut było zaplanowane. Zajęło nam to dużo czasu....